Súkromná škola waldorfská. Aká je?

anitka
6. jún 2008

chodi tam vase dieta?
aka ja to skola? na int. som o tom citala vela, ale chcela by som
sa spytat niekoho kto tam chodi.
DAKUJEM 😎

bejka13
10. jún 2008

Ahoj ,ja som niekedy učila vo W.MŠ, ale nie v Bratislave. Poznám tam učiteľov /v Bratislavske/ ,sú to učitelia s veľkým U. Treba sa tam ísť pozrieť, veď určite majú otvorenú hodinu/blok/.Ale asi najdôležitejšie pre teba bude , aby si poznala spôsob výuky , ich filozofiu. s určitými vecami sa treba zblížiť , stotožniť. Neskôr môžeš byť rozčarovaná , záleží , čo očakávaš. 🙂 Prípadne ,pozri si ich webovú stránku , tam uvidíš aj rozdielnosť prostredia s klasickou školou. tak to len tak okrajovo .dá sa o tejto škole veľmi veľa rozprávať-písať.

dadka
25. sep 2008

Bejka, prosim kde je ta skolka.

bejka13
4. okt 2008

posielam kontakt-Vhorlatská10 831 04 Br.nájdi si ich stránku a choď sa pozrieť, je to dôležité, aby si mala predstavu.

jabrunko
29. okt 2008

bejka a ty si kde ucila? je waldorfska skolka aj niekde inde? pocula som nieco o Zvolene ... rada by som nieco aspon s prvkami WS

pd900bo
29. okt 2008

skolku s prvkami waldorfskej pedagogiky mame aj v Prievidzi..

luciauk
22. dec 2008

aj v Košiciach 😉

my sme tam chodili ešte pred oficiálnym otvorením a bola som velmi spokojná, hoci my sme mali velmi dobrú učitelku, ktorá sa snažila aj v štátnej škôlke. ale okolnosti jej samozrejme nedovoľovali viac...

andy
23. dec 2008

babulky, mna by zaujimalo, ako dalej, ked date dietatko do takejto vynimocnej skolky, ci ho potom planujete dat do nejakej sukromnej skoly alebo obycajnej statnej? nebude potom sklamane pristupom v normalnej skole?

andy
23. dec 2008

jeeejda,pardon, 🙂 som si nevsimla, ze toto je uz zakladna skola 😉

bejka13
20. mar 2009

ahoj andy, ale v bratislave maju aj škôlku pri ZŠ-waldorfsku