Súkromná základná škola pre deti s poruchou učenia

vejvass
27. mar 2013

Ahojte prosim vas poznate niekto tuto skolu?Navstevuje ju vase dieta?Mala by to byt skola pre deti s poruchami ucenia teda s poruchami DIS.
Ak tuto skolu poznate ste s nou spokojny?Venuju sa tam naozaj detickam tak ako by sa mali venovat ked dieta ma niaku poruchu ucenia?
http://www.detieuropy.sk/uvod

Vopred dakujem 🙂

andrejka1974
28. mar 2013

a ake poruchy ma tvoje dieta , vsak take deti mozu byt integrovane aj do normalnych tried a ver mi vtedy viacej prosperuju, su hnani za lepsimi vyslkedkami

vejvass
autor
29. mar 2013

@andrejka1974 zatiaľ ho len diagnostikuju tak ešte neviem
Ale pre istotu si pozerám aj takúto školu aby som nebola v septembri prekvapená
Veď to ešte rozmýšľam že ho dám do obyčajnej základnej ako mu to pôjde na druhej strane rozmýšľam že ak mu to nepôjde učitelia ho nebudú tolerovať a škola sa mu znechuti či nieje lepšie ho dať rovno do školy s poruchou
Zatiaľ nám v centre povedali že určite bude mať poruchy DIS ale ešte neviem aké plus má zajakavost
No ešte sa musím poradiť v centre čo by odporučili akú školu ja by som bola určite za školu obyčajnú len aby mu tam nebolo zle no ale kým to nevyskusame tak sa to zrejme nedozvieme

andrejka1974
29. mar 2013

@vejvass poznam to ja mam dieta integrovane a druhe mam v specialnej triede , kde ich je menej ale v normalnej skole

kburgerin
7. máj 2013

aj moj syn ma vsetky poruchy ucenia dysleksiu dysgrafiu dyscalculiu a dysortografiu a je integrovany od prveho rocnika teraz je tretiak a skola mu nejde dobre kde su take specialne skoly my byvame v novej bani