• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Súkromná ZŠ Solivarská 28 Prešov. Referencie?

13. októbra 2016 
Máte niekto skúsenosť s touto školou?? S manželom uvažujeme o synovom preklade pretože v štátnej škole (Ktorú momentálne navštevuje) je zlý prístup učiteľov a stále sú tam v škole problémy napr. časté krádeže (synovi ukradli mobil a 5 €), šikanovanie (môj synovec ktorý navštevoval tú istú školu bol šikanovaný,preto ho švagriná dala do inej školy kde je už lepšie,mimochodom je to tiež súkromná škola), mojej kamošky obidve dcéry navštevujú tú istú školu aj bratrancov synátor chodí tam tak by tam mohli vytvoriť jednu super silnú partiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ja tiež uvažujem spolu s mojím drahým manželom že ho tam dáme do tej školy.Viem že som to mala spraviť už na začiatku školského roka, no vtedy ešte ani malé náznaky toho, čo sa odohrá v škole ešte na začiatku neboli. Až pekne postupne. Prosím poradte za každý príspevok budem vdačná.
19. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tiez by ma zaujimal nazor na tuto skolu.Tato skola je zamerana na jazyky a mna by zaujimalo, ako ste spokojne ak tam mate deti...aky je pristup ucitelov, ci netlacia potom na prestup na ich gymnazium a podobne.
Budem vdacna za akykolvek nazor
6. jún 2014 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lovacka poviem to tak, taktne. Zial, nasa vlada ma zamer vsetky sukromne skoly znicit. Takze osobne, momentalne by som svoje dieta na ziadnu sukromnu skolu nedala.
Myslim, ze v PO su aj ine ZS, ktore su zamerane na jazyky. Sama ucim uz 4. rok na sukr. skole, ale strednej.
14. jún 2014 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adri266 dakujem za nazor,
ono preco uvazujem hlavne o tejto skole je, ze mi dochadame do PO a toto ma najblizsie po ceste.A vozit ho po sidliskach na opacny koniec PO velmi nechcem.
Samozrejmeak by som malazle recenziemusela by som zvaovat nieco ine....
15. jún 2014 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lovacka inak, tam mas hned oproti cez cestu Lesnicku ZS, a tiez nejaku cirkevnu. No a dcerka chodi na Majove namestie, co je nejakych 300 m.
Potom na Svaboch je este Vazecka, ale tam by som nesla.
15. jún 2014 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adri266 a sukromna je podla teba horsia ako klasicka?alebo preco si tak proti sukromnym?
15. jún 2014 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lovacka ahoj :slight_smile: zistila si informacie o skole ?
24. mar 2015 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
100% spokojnosť. Starší tam chodí 7 rokov a mladší je tretiačik. Prekladala som z Májovky staršieho. Výborná angličtina, výborné podmienky, prístup pedagógov. Majú výborné výsledky v maturitách a prijatiach na VŠ.
13. okt o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok