SÚŤAŽ NA PONDELOK o detskú tašku Topgal

janka_rajo
17. okt 2016

Ahojte, máme tu prvú súťaž, ktorá bude trvať až do utorka polnoci 🙂

Zadanie je jednoduché, stačí napísať, v čom je nová receptúra mliečok Brejky iná a lepšia?

Napíšte nám správnu odpoveď a 2 z vás môžu vyhrať kvalitnú detskú tašku Topgal, jednu dievčenskú ružovú a jednu chlapčenskú sivo-modrú - teda aj napíšte, pre koho by taška bola 🙂

liaka
17. okt 2016

Obsahuje menej cukru a original vanilku 🙂

jesi25
17. okt 2016

Mliečka teraz obsahujú menej cukru, okrem vitamínov A a E aj vitamín D a nie sú v nich žiadne umelé arómy, ale reálne kakao, vanilka a jahody 🙂

meginka88
17. okt 2016

Su obohatene o vitaminy A,D a E a maju nizsi obsah cukru.taska by potesila moju dcerku,aby sa mala do coho z alit ked chodi na vylety ku starym rodicom 🙂

agatulienka82
17. okt 2016

Menej sladka a vyborna chutna vanilka dava to najlepsie caro 😀 taska by bola pre nasu predskolacku Elu😉

jajkakk
17. okt 2016

Obsahuje iba 4 percentá pridaného cukru, taktiež obsahuje vitamíny A,D,E a vyrába sa bez umelých aróm.

zankah
17. okt 2016

Sú obohatené o vitamíny A, D, E a nižším obsahom cukru. 🙂 Mala by som záujem o dievčenskú ružovú.

janinah
17. okt 2016

menej cukru,viac vitamínov,vanilka....tašku nepotrebujem,ak by sa mi nejakým zázrakom ušla,tak ju darujem 😉

ripi257
17. okt 2016

mennej cukru, vitaminy A,D,E, vanilkova príchut a bez umelych aróm 🙂 pre mojho syna-buduceho prvacika 😀

majkado
17. okt 2016

Obsahuju menej cukru a vitaminy A,D,E. Taska by bola pre mojho buduceho prvacika perfektny darcek 🙂

martinkatinka
17. okt 2016

obsahuje menej cukru a vitamíny A,D,E a vyrába sa bez umelých aróm. Máme doma predškoláka Samka, tak by ho isto potešila sivo-modrá taška 🙂

mirisel
17. okt 2016

Obohatene o vitaminy A,D a E maju nizsi obsah cukru. Nie su v nich ziadne umele aromy obsahuje original kakao, jahody a vanilku. Taska by potesila moju dcerku😊

cumcel
17. okt 2016

Mliečka teraz obsahujú menej cukru, okrem vitamínov A a E aj dôležitý vitamín D a nenájdete v nich žiadne umelé arómy.
ružový batôžtek pre dcérku 🙂 😉

jananina
17. okt 2016

Je nová v tom že obsahuje menej cukru a je obohatená o vitamíny A,D,E😃taška by určite potešila moju dcérku😉

fugynka
17. okt 2016

Nová receptúra teraz obsahuje menej cukru, okrem vitamínov A a E aj dôležitý vitamín D a nenájdete v nich žiadne umelé arómy, ale reálne kakao, vanilku a jahody 😉. V prípade výhry by som mala záujem o chlapčenskú tašku. ☺

zden2
17. okt 2016

Mliečko má máličko cukru, nemá umelé arómy a obsahuje vitamíny A,D,E. Taška by potešila mojho Miška ktorý sa už teší do školy. 😉

danielle8
17. okt 2016

Obsahuje iba 4 percentá pridaného cukru, taktiež obsahuje vitamíny A,D,E a vyrába sa bez umelých aróm. taska by bola pre dcerku 🙂

magdalena459
17. okt 2016

Vitamín A-Prispieva k udržaniu dobrého zraku a k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Iba 4% pridaného cukru.
Vitamín D-prispieva k správnemu využitiu vápnika a fosforu.
Vitamín E-je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane, buniek pred oxidačným poškodením . Ja by som chcela tašku pre môjho syna, druháka, tento rok novu

erikaemkina
17. okt 2016

Obsahuje menej cukru a vitamíny A , D , E a vyrába sa bez umelych aróm
Taška by bola - dievčenskú ružovú 🙂

luciahudecova
17. okt 2016

Sú obohatené o vitamíny A,E a D, s nižším obsahom cukru. Taška by bola buď pre neter predskolacku Vanessku, alebo synovca Marca. Podľa toho ktorá farba by bola k dispozícii 😉

karolinkalinka
17. okt 2016

Obohatené su brejky okrem vitaminov A,D aj o E a obsahujú menej cukru a vanilková bez umelých aróm.

magdalena459
17. okt 2016

tašku nedostal, kúpili sme len dcére, tak určite by sa potešil. (príspevok patrí k môjmu 1-emu príspevku 😉)

risolino
17. okt 2016

Obsahujú menej cukru, okrem vitamínov A a E, tiež vitamín D a nie sú v nich žiadne umelé arómy. Taška by potešila nášho predškoláka Samka, ktorý má rád aj tieto mliečka 🙂

jendralka
17. okt 2016

Obsahujú vitamíny A, D, E, majú iba 4% pridaného cukru a sú bez umelých aróm 🙂 taška by bola pre nášho budúceho prváčika Lukáša

ajsa109
17. okt 2016

bez cukru a má vitamíny A D E taška sa nám moc páči 🙂

slavaf
17. okt 2016

Má menej cukru, obsahuje vitamíny A, D a E a neobsahuje umelé arómy. Taška by potešila jednu z mojich dcérok😊

karolinkalinka
17. okt 2016

A taška by sa nam pacila ruzová pre našu budúcu prváčku

s_i_s_a
17. okt 2016

Nove brejky obsahuju menej cukru(len 4%),su obohatene o vitaminy A,D,E,neobsahuju umele aromy ale realne kakao,vanilku,jahody...taska by potesila syna Samka alebo synovca Tomaska ☺

bublinka28
17. okt 2016

Maju nizsi obsah cukru a obsahuju vitaminy A D a E a je bez umelych arom,moj syn miluje tieto mliecka a ja tiez priznam sa :D taska je uplne nadherna bola by pre mojho synceka ktory bude buduci rok prvacik 🙂

anaku
17. okt 2016

Obsahujú menej cukru: len 4% pridaného cukru oproti pôvodným 7%. Do novej receptúry Rajo pridalol vitamín D. Mliečka obsahuju skutocne kakao, vanilku a jahody a iba prírodné arómy.
V pripade vyhry by sme brali chlapcensku tasku😊.

zuzume
17. okt 2016

Brejky obsahuju menej cukru a viac vitaminov A, E, D a neobsahuju umele aromy.
Taska by bola pre prvaka Filipa.
Dik😘