Učebnica angličtiny pre prvý stupeň základnej školy

iljanka
22. apr 2015

Ahojte mamičky. Chcem sa spýtať, aké učebnice majú vaše detičky v školách, prípadne aké učebnice odporúčate pre začiatočníkov, prváčikov ? Ak sú tu aj nejaké učiteľky, tak budem rada, ak mi dajú info, ako sa im pracuje s tou ich knihou. Ďakujem za všetky odpovede. 😉

romisami
22. apr 2015

Ja mám prváčku a učia sa z knihy+pracovný zošit Busy Bee 🙂

iljanka
autor
22. apr 2015

@romisami ano, o tychto som pocula... a ste spokojni s nimi ?

yanka239
22. apr 2015

ja som učila z English Quest 1, ku každej knihe je aj CD, na ktorom sú rôzne úlohy týkajúce sa slovnej zásoby, príbehy...pracovný zošit som žiakom neobjednávala ,len som si z jedného prekopírovala to, čo som potrebovala...v metodickej príručke sú aj testy na posluch, ja som bola celkom spokojná s touto učebnicou.....potom s druhákmi som išla z English Quest 2

scaramelka
22. apr 2015

Ja učím z Chatterbox - Starter alebo First Friends 1. Obidve sú OK. Málo písma, obrázky. Pekne sa dá s nimi pracovať aj keď nevedia čítať. K obidvom sú pracovné zošity, CD, Teachers Book.

dankaa78
22. apr 2015

Moja dcera je druhacka a ucia sa z knihy Busy Bee 🙂

dankaa78
22. apr 2015

@iljanka ano.celkom ano.Dcera miluje anglictinu..

bonaqa2013
22. apr 2015

Prváška Busy Bee to isté aj tretiačka len č.3

evina313
22. apr 2015

ja mam prvaka a učia sa z Chatterbox - starter. sme spokojní. z Busy Bee sa učili v škôlke

iljanka
autor
23. apr 2015

Dakujem vam za odpovede 🙂

babulina
23. apr 2015

aj nasa prvacka ma busy bee, rozdiel medzi skolkarskou verziou a skolackou mi pride minimalny, tempo ktory napreduje je sialene pomale, ale bez schopnosti citat v anglictine asi ani vela ziadat sa neda

bebe02
12. okt 2018

U nas maju v prvej triede knihu Academy Stars. A anglictinu maju iba 1 vyucovaciu hodinu v tyzdni.