Učí sa na základnej škole strojopis?

Výchova a vzdelávanieŠkolák (6 - 11 rokov)
salome123
1. máj 2020

ahojte, chcem sa opytat, ci sa na ZŠ vyucuje aj strojopis, resp. pisanie na PC 10mi prstami. dakujem.

evittam
1. máj 2020

@salome123 Pokial viem nie. Len na SS-napr.Obchodna akadémia, pripadne kurzy.

sara07
1. máj 2020

ano na niekde sa vyučuje na 2 stupni,

erikaa09
1. máj 2020

Ja som sa ucila na strednej- zdravotka . A musim povedat ze to bolo super. Ak sa chcea ty ucit skus popozerat nejake knihy. Sesternica je na zdravotke len neviem ci maju strojopis ak ano vedela by som odfotit a poslat

denden77
1. máj 2020

@salome123 mna viac ako strojopis vytrenoval chat na pokeci v pritmi detskej izby 😁

nerya
2. máj 2020

Niekedy sme sa učili s programom ATF - All ten fingers, mozno SA dá ešte zakúpiť, prípadne nájsť nejakú free alternatívu

sara07
2. máj 2020

inak dá sa zakupit za 30€ program na učenie a precvičovanie , velmi su dobre aj skušobna verzia zadarmo

tinkag
3. máj 2020

Ja som chodila na OA, tam som sa naučila, skúšam tonucit aj 2 staršie moje deti, nie je to ťažké.

angelinja
3. máj 2020

na zakladnej sa urcite nevyucuje prstoklad to uz co by bolo..ak ano je to chore..boze co sa este nebude na zakladnej vyzadovt...ano chodila osm na Obchodnu akademiu a tam sa to uci...aspon to tak bolo pred 15 rokmi

sandrika1986
14. máj 2020

U nas na ZS sa uci len v 5.rocniku prstoklad ohladom pisania na PC.

akvi
14. máj 2020

@salome123 na nasej ZS sa ucil prstoklad. Ale bola to sukromna skola.. V statnej pochybujem, ze by daco take dali normalne do rozvrhu..

sandrika1986
14. máj 2020

V Tepliciach na skole sa to uz vyucuje 5.rok, maju to len v 5.rocniku, predmet sa vola Pisanie na Pc a tam sa dcera ucila prstoklad, precvicovanie konkretneho pismenka a pod na slovach a vetach. Kazda skola to ma inak, niektore to maju, ale niektore nie. Zalezi na skole...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre