• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Uniformy na školách. Ste za či proti?

1. novembra 2012 
ja som proti,lebo nemam rada rovnako oblecenych ludi :grinning:
14. okt 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
usetrila by si na obleceni,a rodicia co nemaju na znackove veci by ti nezavideli :rolling_eyes: ,preco kupujes svojim detom drahe veci. :grinning:
14. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som urcite za... uz som nad tym rozmyslala, ze by to mohli zaviest povinne...
14. okt 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja somtiez za - ako matka buducej skolacky viem ze mi to velice ulahci zivot a nebudeme sa musiet kazde rano hadat co si da na seba - vyber bude jasny :grinning: a bezproblemovy a nikdy mi nebude moct povedat rano 5 minut pred odchodom ze si nema co obliect :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne sa to tiež páči vcelku, akurát ja som taká zimomravá a vadilo by mi keby som musela furt sukne nosiť - čo väčšinou dievčatá v tých uniformách majú. Tak keby bola trochu variabilnejšia tá rovnošata, tak by som bola za. :slight_smile:
14. okt 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne som proti, ako decku by sa mi to nepacilo.... :frowning2: :wink:
A co sa tyka "kategorizacie" na tych, co maju na znackove a nemaju na znackove veci.....decky kolektiv je vo svojej podstate kruty, takze sa tomu dieta nevyhne :unamused: ...a podla mna, podstatne je nech je oblecenie ciste... :sunglasses:
14. okt 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahohte ja som za....

z mnohych pricin.....
14. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznačne za!
14. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola za :slight_smile:
14. okt 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznačne proti!
14. okt 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEDNOZNACNE ZA!! :wink:
14. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za, deti by sa zjednotili a hlavne by sa zjednotili financne dobre situovane a horsie situovane deticky....
vsade vo svete to funguje a navyse je to sexi :wink: samozrejme uz v tych starsich rocnikoch... :grinning:
14. okt 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznačne som za
14. okt 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za = 10
proti = 3

zatial vedu uniformy :wink:
14. okt 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ZA... :slight_smile:
14. okt 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase deti z nas maju radost :grinning:
14. okt 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za...
aspoňby sa zotreli viditeľné rozdiely medzi majetnými a nemajetnými... :wink:
14. okt 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za
14. okt 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa to vzdy pacilo takze urcite som za
14. okt 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak som si vas precitala :grinning: ,inek nekupujem drahe veci a malokedy znackove :grinning: ,najstarsi syn si nane ked chce zaraba sam a michalovi staci aj to co je v beznych obchodoch,teraz na meniny dostal znackove tenisky no tie mu uz vydrzia :grinning: ,marekovi nakupujem cez net velmi vyhodne :grinning: .
inak k tym uniformam-paci sa mi ked napr.sportovci maju jednotmu uniformu lebo nas reprezentuju a aj napr.syn ked maju preteky maju jednotne oblecko no to je raz za cas.
na skole by sa mi to nepacilo prave preto zeby boli rovnaky :frowning2: .dnes uz nemusi nikto chodit roztrhany ani nahaty.a moje deti by boli proti-maju 13 a 17 a vcera sme o tom diskutovali :grinning: ,marekovi je to zatial fuk :slight_smile:
15. okt 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som jednoznacne ZA :slight_smile:
15. okt 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to celkom paci :slight_smile:
15. okt 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som jednoznacne ZA. Ale tak, aby z uniformy bolo vidiet, na aku skolu dieta chodi - aby sa lisili trebars logom alebo napisom. Uz ked som chodila na strednu, bolo mi luto, ze uniformy u nas nemame - chcela som, aby kazdy vedel, na aku skolu chodim :wink: . A aj ako matku predskolacky by ma potesilo, keby sme nemali problemy s vyberom vhodnych siat (napriklad teraz v skolke mi dcerka pol roka nechcela nosit jedno, inak velmi pekne tricko, lebo jedna jej spoluziacka povedala, ze konik na nom je "divny" - toto by uniformou odpadlo).
15. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som za, len by som musela kupit 5 ks uniformy, lebo syn chodi kazdy den dospineny. :wink:
15. okt 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Renca, tak to by sme boli na tom rovnako... :grinning:
Ale som 100% ZA uniformy
15. okt 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ucitelka som jednoznacne za, aspon by mi odpadlo riesenie problemov typu on/ona sa mi smeje ze som chudera/ chudak a ze vyzeram ako strasiak. A vacsinou ide o deti zo slabych socialnych vrstiev.
15. okt 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som asi bola aj za...lebo keď už teraz vidím v škôlke...ako sa dievčatá medzi sebou hašteria, ktorá má akú sukňu,...a jedna s druhou sa nerozpráva...lebo ona nemá takú...ako má iná....no neviem...a to sú len škôlkárky....a rodičia ich v tom ešte podporujú...a povedia, šak sa s ňou nehraj, nebav....tak si nechcem predstaviť čo to bude v škole.....
15. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som urcite ZA, tuna v UK su uniformy bezne v kazdych skolach a nieje tu problem zavisti medzi detmi kto ake ma znackove oblecko (skor kto ma lepsi mobil :grinning: ) ale kazdopadne to usetri "klasicke" oblecenie, pranie, prezliekanie atd... a tiez to dobre vyzera na fotkach :grinning: :wink:
15. okt 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pomoze to k niecomu, ked tu robime taku anketku?? :confused: :wink: bola by som rda, keby ano :wink:
15. okt 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za :wink: Prestahovali sme sa do UK a dcerka tu zacala chodit do skoly.Rano nemam ziaden problem-vytiahnem zo skrine stale to iste :grinning:
15. okt 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tu kopec ankiet ,tak preco nie takato,chcela som vediet nazor :grinning: a bol to podnet na jednu z inych tem kde sme sa dostali aj k :grinning: rozprave o uniformach :grinning:
16. okt 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvoj príspevok