Uniformy na školách. Ste za či proti?

titkovamiriam
14. okt 2008

ja som proti,lebo nemam rada rovnako oblecenych ludi 😀

roasha
14. okt 2008

usetrila by si na obleceni,a rodicia co nemaju na znackove veci by ti nezavideli 🙄 ,preco kupujes svojim detom drahe veci. 😀

filipa
14. okt 2008

som urcite za... uz som nad tym rozmyslala, ze by to mohli zaviest povinne...

prasiatko30
14. okt 2008

ja somtiez za - ako matka buducej skolacky viem ze mi to velice ulahci zivot a nebudeme sa musiet kazde rano hadat co si da na seba - vyber bude jasny 😀 a bezproblemovy a nikdy mi nebude moct povedat rano 5 minut pred odchodom ze si nema co obliect 😀 😝

halienka
14. okt 2008

mne sa to tiež páči vcelku, akurát ja som taká zimomravá a vadilo by mi keby som musela furt sukne nosiť - čo väčšinou dievčatá v tých uniformách majú. Tak keby bola trochu variabilnejšia tá rovnošata, tak by som bola za. 🙂

miriamkac
14. okt 2008

Ja osobne som proti, ako decku by sa mi to nepacilo.... ☹ 😉
A co sa tyka "kategorizacie" na tych, co maju na znackove a nemaju na znackove veci.....decky kolektiv je vo svojej podstate kruty, takze sa tomu dieta nevyhne 😒 ...a podla mna, podstatne je nech je oblecenie ciste... 😎

erikasadek
14. okt 2008

ahohte ja som za....

z mnohych pricin.....

bihan
14. okt 2008

jednoznačne za!

liliandax
14. okt 2008

aj ja by som bola za 🙂

sassi
14. okt 2008

jednoznačne proti!

junovka
14. okt 2008

JEDNOZNACNE ZA!! 😉

julia225
14. okt 2008

ja som za, deti by sa zjednotili a hlavne by sa zjednotili financne dobre situovane a horsie situovane deticky....
vsade vo svete to funguje a navyse je to sexi 😉 samozrejme uz v tych starsich rocnikoch... 😀

ninka1234
14. okt 2008

jednoznačne som za

prasiatko30
14. okt 2008

za = 10
proti = 3

zatial vedu uniformy 😉

zuzka82
14. okt 2008

som ZA... 🙂

prasiatko30
14. okt 2008

nase deti z nas maju radost 😀

monkula
14. okt 2008

aj ja som za...
aspoňby sa zotreli viditeľné rozdiely medzi majetnými a nemajetnými... 😉

fejusa
14. okt 2008

aj ja som za

domulienka
14. okt 2008

aj mne sa to vzdy pacilo takze urcite som za

titkovamiriam
autor
15. okt 2008

ahojte tak som si vas precitala 😀 ,inek nekupujem drahe veci a malokedy znackove 😀 ,najstarsi syn si nane ked chce zaraba sam a michalovi staci aj to co je v beznych obchodoch,teraz na meniny dostal znackove tenisky no tie mu uz vydrzia 😀 ,marekovi nakupujem cez net velmi vyhodne 😀 .
inak k tym uniformam-paci sa mi ked napr.sportovci maju jednotmu uniformu lebo nas reprezentuju a aj napr.syn ked maju preteky maju jednotne oblecko no to je raz za cas.
na skole by sa mi to nepacilo prave preto zeby boli rovnaky ☹ .dnes uz nemusi nikto chodit roztrhany ani nahaty.a moje deti by boli proti-maju 13 a 17 a vcera sme o tom diskutovali 😀 ,marekovi je to zatial fuk 🙂

kukulik30
15. okt 2008

som jednoznacne ZA 🙂

pacna
15. okt 2008

mne sa to celkom paci 🙂

lubkaj
15. okt 2008

Som jednoznacne ZA. Ale tak, aby z uniformy bolo vidiet, na aku skolu dieta chodi - aby sa lisili trebars logom alebo napisom. Uz ked som chodila na strednu, bolo mi luto, ze uniformy u nas nemame - chcela som, aby kazdy vedel, na aku skolu chodim 😉 . A aj ako matku predskolacky by ma potesilo, keby sme nemali problemy s vyberom vhodnych siat (napriklad teraz v skolke mi dcerka pol roka nechcela nosit jedno, inak velmi pekne tricko, lebo jedna jej spoluziacka povedala, ze konik na nom je "divny" - toto by uniformou odpadlo).

renca3
15. okt 2008

som za, len by som musela kupit 5 ks uniformy, lebo syn chodi kazdy den dospineny. 😉

mamiska
15. okt 2008

ahoj Renca, tak to by sme boli na tom rovnako... 😀
Ale som 100% ZA uniformy

jaja257
15. okt 2008

ako ucitelka som jednoznacne za, aspon by mi odpadlo riesenie problemov typu on/ona sa mi smeje ze som chudera/ chudak a ze vyzeram ako strasiak. A vacsinou ide o deti zo slabych socialnych vrstiev.

asitka
15. okt 2008

ja by som asi bola aj za...lebo keď už teraz vidím v škôlke...ako sa dievčatá medzi sebou hašteria, ktorá má akú sukňu,...a jedna s druhou sa nerozpráva...lebo ona nemá takú...ako má iná....no neviem...a to sú len škôlkárky....a rodičia ich v tom ešte podporujú...a povedia, šak sa s ňou nehraj, nebav....tak si nechcem predstaviť čo to bude v škole.....

jaja0110
15. okt 2008

ja som urcite ZA, tuna v UK su uniformy bezne v kazdych skolach a nieje tu problem zavisti medzi detmi kto ake ma znackove oblecko (skor kto ma lepsi mobil 😀 ) ale kazdopadne to usetri "klasicke" oblecenie, pranie, prezliekanie atd... a tiez to dobre vyzera na fotkach 😀 😉

junovka
15. okt 2008

a pomoze to k niecomu, ked tu robime taku anketku?? 😕 😉 bola by som rda, keby ano 😉

etuska
15. okt 2008

ja som za 😉 Prestahovali sme sa do UK a dcerka tu zacala chodit do skoly.Rano nemam ziaden problem-vytiahnem zo skrine stale to iste 😀

titkovamiriam
autor
16. okt 2008

je tu kopec ankiet ,tak preco nie takato,chcela som vediet nazor 😀 a bol to podnet na jednu z inych tem kde sme sa dostali aj k 😀 rozprave o uniformach 😀