Upozornenia Edupage

stani75
13. dec 2021

Dobrý deň, viete mi niekto pomôcť s notifikáciami - upozorneniami aplikácie Edupage v mobile Huawei P40lite?
V novom mobile mi to nefunguje.
Skúsili sme už všetky nastavenia, postup na internete, všetko je povolené a upozornenia nefungujú.
Máte niekto taký mobil a ide mu to?
Veľmi pekne ďakujem za každú radu.

janush
13. dec 2021

ja mam taky telefon... a mne to funguje.. neviem ake notifikacie myslis, tiez mi nepipne ze mi nieco prislo, ale objavi sa mi pri Edupage taka zelena bodka a vtedy viem, ze nieco prislo...

kinderzwillinge
13. dec 2021

@stani75 Ja mam teraz Huawei smart P2021 a upozornenia nevyskakuju v Edupage, musim si ich manualne pozriet, rovnako ani Tatrabanka nefunguje a vsetko nastavene spravne. Za mna Huawei nikdy viac

stani75
autor
13. dec 2021

@janush V starom mobile mi vybehla ikona so správou. Teraz musím fyzicky pozerať, je to nepraktické, mám dve deti v škole. Predtým som mala Samsung, tam to fungovalo.

janush
13. dec 2021

@stani75 no vyzera to tak, ze v Huawei to nefunguje :(

kinderzwillinge
13. dec 2021

@stani75 Ja som mala predtym Xiaomi a tiez mi vybehlo hore v liste upozornenie. Teraz je to o tom, kedy si spomeniem a ci...

79viktoria79
13. dec 2021

@janush ja mam Huawei a funguje mi to,hore mi vyskočí E ,

stani75
autor
13. dec 2021

@79viktoria79 A ako sa Vám to podarilo? Asi treba nejakú vychytávku.

kinderzwillinge
13. dec 2021

@79viktoria79 Pripajam sa, ako to nastavit ??

lindous
13. dec 2021

Huawei P40 a vyššie nemajú Google services a edupage pre Huawei services asi nebude optimalizovaný, preto to nejde.. Teda predpokladám, že appku ste buď preniesli zo starého telefónu alebo stiahli z externého zdroja, nie priamo z AppGallery... Na P30 a starších to ide, takže záleží aj aký má slečna vyššie model

kinderzwillinge
13. dec 2021

@lindous Ja som to stiahla cez Petal a funguje, len upozornenia nechodia

lindous
13. dec 2021

@kinderzwillinge hej chápem, tak som to aj myslela, že appka fungovať bude, ale systémové upozornenia nie, ak neexistuje Edupage pre Huawei, teda čo sa da priamo stiahnuť z AppGallery... Ale to si len myslím, možno je v tom nejaký figeľ, sama som zvedavá, lebo mne zase iné appky, ktoré by som chcela neposielaj ú upozornenia 😅

cosmic_origin
13. dec 2021

@stani75 Mne notifikácie fungovali a potom mi zrazu prestali chodiť, aj keď som ich nevypla. To je chyba aplikácie. Ostáva len modliť sa a dúfať, že to vývojári opravia.

79viktoria79
13. dec 2021

a mate notifikacie nadstavene? je tam aj vylepšiť alebo poslať odozvu,ja by som im napisala,aky mate problém,mozno by vedeli poradiť

kinderzwillinge
13. dec 2021

@79viktoria79 Ja mam vsetko nastavene a povolene a neposiela