V škole vytvárajú prvákom účet na Azete

zvedavamt
13. mar 2012

Dcera prišla domov s oznamom v dennicku o jej prihlasovacich udajoch na azet ?!?
Vraj kôli registracii do sutaze a na hry z predmetu Informatika.
Takže na Azete je moja 7r dcera
uvedena ako 6r žena, Martin, žilinsky okres
už len čakať kolKYCH UCHYLAKOV TO PRILAKA
nA MOJU " REKLAMACIU, ZE SI TO NEPRAJEM MI UčITELKA ODPISLA:
registracia na Azet je odporucana odbornikmi na INF pre mladsich ziakov ZŠ . Na Azet su registrovani všetci ziaci nadanych tried kôli skolskym uloham,hodinam INF a sutaziam.

co s tym?

minewka
19. mar 2012

@vroni každý nech si z tej stránky vezme, čo chce. A s diskusiou má spoločné dosť si myslím . 🙂

zvedavamt
autor
19. mar 2012

este sa spamatavam z toho,co sa tam udialo 😒
chcela som asi vela, ked som ocakavala, ze si ucitelka prizna, ze urobila chybu a ze skola akceptuje moju ponuku,aby vyuzili pre deti bezpecny portal.
ozaj som sa nepotrebovala hadat,ale urobili tam zo mna divnu matku, ktora si nedokaze ustrazit dieta.
Jedna mamicka sa aj snazila ozvat, lebo vie o com je Azet,ale nedali jej sancu,tak to nechala tak. Ona aspon hned pochopila, ze proti nim nema sancu a stiahla sa. Ja som bojovala az do konca,ale neoplatilo sa to.
Ucitelka je na mna urazena /akoby som ja urobila taku chybu ako ona/ vraj som riesila poza jej chrbat /vsak som ja sama,blbka,sla najskvor za nou a az potom,ked som videla,ze s nou neni reci,tak za riaditelkou, nakoniec sme zvolali rodicko,kde sa 5 rodicov usmievalo a v pohode odislo potom domov,takii spokojni boli.
Len my dve sme "nemali uz slov" ako nas ucka aj so zastupkynou zmanipulovali.
Konecne stanovisko skoly, vsak sa nic nestalo, dceru odhlasili z Azetu,aj zo sutaze asi,lebo uz nema ten mail,ktorym ju registrovali. Ostatne deti odhlasia po sutazi. Zrazu mail pre skolu nepotrebuju, maju im ho vytvorit rodicia kde kcu, ucke uz je to zrazu jedno. 3x som im prizvukovala,ze preco nevyuziju ten moodle-školsky portal,ale nemienia to riesit ani mi nedali rozumnu odpoved,ze preco nie. Za cca 10 rokov - kolko deti bez vedomia rodicov pani ucitelka ponukla na Azete? moze este kludne spavat? ze vpoho moze.
Vykricali mi, ze ved aj ja mam ucet na facebooku s menom adresou a fotkami. Uplne odveci,ale neva.
A ucitelku najviac mrzi, ze ja som vyrazne narusila dvoveru medzi rodicmi a nou a ona uz nema chut deti zapajat do sutazi /hned dnes mali klokanka, uz bol oznam v zrkadielku,dalo sa/.
No ja uz nemam slov

eaka
19. mar 2012

@zvedavamt nuž, stádo tupcov, čo narobíš...

sisaha
19. mar 2012

@zvedavamt ja by som to riesila staznostou na ministerstve a podrobne opisala praktiky a o co naozaj ide. Je mi na grc z takychto "uciteliek". Primitivizmus najhrubsieho zrna.

zvedavamt
autor
20. mar 2012

Tiez by som dalej sla za tym, ale vidim, ze sme rozputali nieco, co vyvolalo rusenie uctov na azete na tej skole.
Aj ked formou aka sa mi ozaj nepaci,ale malo to svoj ucinok.
Uvidim ako sa bude k dcere pani ucitelka nadalej chovat, lebo uz dnes nemala chut sa ani odzdravit a tvarila sa ako daka mucenicka,akoby som jej ja nejako ublizila.
Vsak to ona ohrozila nase deti! Ale tam to nikto tak neberie.
Dufam, ze sa zachova profesionalne a nebude prenasat nieco na moje dieta.

Dala som to sem len preto,aby ste si dali na nieco podobne pozor. Neviem,ako je to na inych skolach,ale konkretne na tejto sa hrdia tym, ze azet pre deti pouzivaju vyse 1O rokov.