Odporučte vhodné prezúvky pre potiacu sa nohu.

louisviffon
13. aug 2019

Ahojte ☺️
Hľadám vhodné prezúvky pre dcéru do školy, ale veľmi sa jej potí noha. Vyskúšali sme už aj celé papuče, otvorené, sandálky, crocsy a vo všetkom sa jej potí noha a časom tie prezúvky strašne smrdia.
Dochádzajú mi nápady, aké jej kúpiť, aby jej v tom netrpela noha.
Máte s nejakými skúsenosti?
Ďakujem ☺️

kristina2412
13. aug 2019

Neskúšali ste Ciciban prezuvky? Sú pomerne tenké a vďaka tým otvorom sa celkom dobre vetraju

louisviffon
autor
13. aug 2019

Ešte som zabudla doplniť - dcéra bude tretiačka na ZŠ

louisviffon
autor
13. aug 2019

@kristina2412 akurát pozerám, ale majú len maličké veľkosti, potrebujeme veľkosť 35-36

loldi2
13. aug 2019

@louisviffon skús sprej proti poteniu nôh predávaju to aj v ccc ku koženým topánkam, ale dá sa samozrejme kúpiť aj zvlášť 🙂

kristina2412
13. aug 2019

@louisviffon toto je česká stránka ale mozno niekde nájdeš aj na Sk: https://www.modadeti.sk/papuce-ciciban-honey-77...

kiwi3
13. aug 2019

z mojej skusenosti sa noha nepoti len na kozenych vlozkach. cize bud prezuvky s kozenym vnutrom (vyzera to, ze aj tieto ciciban su take) alebo lacnejsia varianta - kupit len kozene vlozky

louisviffon
autor
13. aug 2019

@kiwi3 mala aj kožené, protetika sandále... aj jedne balerínky s kozenou vložkou, vzdy noha po vyučovaní spotena tak, že z ponožiek sa dal pot žmýkať a v skrinke sa jej nestihli vysušiť topánky na druhý deň ☹️

louisviffon
autor
13. aug 2019

@loldi2 ďakujem, vyzerá to tak, že tento rok skúsime sprej

blondina_1
13. aug 2019

Skúste aj vložky do topánok videla som take proti poteniu.. skúste uvidíte

ukulela
13. aug 2019

@louisviffon ponozky. kvalitne termo ponozky. moj chlap nosi cely rok - aj v lete - úrave kvoli tomu, ze v obyc (aj bavlnenych) sa mi noha poti ale v dobrych termo (nie vsetky su hrube - ale su funkcne) nema problem.

ivkaninka
13. aug 2019

Perspi-Guard,maximum 5 - rozprašovač proti poteniu - postupovať podľa návodu. Je trocha drahý na to, že je dosť malý. Pár dní sa aplikuje každý deň, potom každý druhý a neskôr raz za týždeň.

lenteraz111
13. aug 2019

Kúpila som obom superfity s otvorenou špičkou. V nich sa potia krpcom najmenej. Jeden škôlka, druhý doma. No sú drahé, zvažujem lacnejšiu alternativu

martina075
13. aug 2019

A neskúšal ste hypermangán?
Je to ružový prášok do vody, ktorý sa dá kúpiť v lekármi. Za vyskúšanie nič nedáte. Na nete sa o tom dozviete viac....

spageta85
13. aug 2019

My máme so synom tento istý problém neviem veru aké prezývky kúpime a zasa nemienim dať 40e za prezuvky....