Vianočné darčeky pre 5 ročné dievčatko

erienka
9. nov 2018

Ahojte, doteraz som pre dceru kupovala len montessori 'hracky', puzzle a rozne edukacne aktivity, ale vidim, ze sa jej uz pacia aj obycajne hracky a rada by som jej urobila radost. Co by ste mi poradili z takych normalnych, kludne aj ruzovych a blikajucich hraciek? Ma rada My Little Pony, ale nemame od nich doma nic. Pacia sa jej postavicky l.o.l.surprise. Uvazovala som nad domcekom pre babiky napr...Minut chcem asi 100 eur dokopy. Dakujem

beky1813
9. nov 2018

Moja fici na barbie, disney princeznach a monster babikach. A lego, to su jej top hracky

floriana_
9. nov 2018

Lego, knižka, nejaké vystrihovačky, nálepky, omalovánky, modelovacia hmota.. Pozrite stránku Lavly, prípadne Hrackoland

zorka88
9. nov 2018

Kúpila som dievčenský make-up kufrík, veľmi si ho priala. 🙂

rejaa
9. nov 2018

moja sa dosť hráva s barbie domčekom alebo barbie karavanom. Hrá sa tam s barbinami na rodinu, na doktora a pod. Tie lol máme doma, ale už ich dlho nevytiahla, podľa mňa je to taká predražená malá bábika schovaná v gule, čiže ani nevieš čo kupuješ.

erienka
autor
9. nov 2018

@zorka88 dobry napad, vdaka 🙂

erienka
autor
9. nov 2018

@romiada ano, na tento album som uz dnes natrafila, je to krasa. Dakujem za tip

erienka
autor
9. nov 2018

@rejaa a aky mate barbie domcek?

erienka
autor
9. nov 2018

@floriana_ dakujem za odpoved, ale toto vsetko uz mame (aj ked nieco z toho jej asi opat kupim), chcela som jej ale konecne kupit nieco z kategorie 'hlupost' 🙂)

jasminet
9. nov 2018

ja by som namiesto blbiniek za kopec € radsej kupila nejake kreativne sady - nieco na vyrobu naramkov/nausnic, top model skicare, knihu, vyskabavane omalovanky, lego friends... a pripadne nejaku malicku hracky z my little pony ked to spravi radost...

rejaa
9. nov 2018

@erienka https://www.dochkisinochki.ru/icatalog/products... takýto, dá sa zložiť, alebo rozložiť a je tam kuchynka, postel, perinák otvárací, wc, sprcha