• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
ja mam z Claire uplnu srandu, jej este vzdy nedoslo ze uz je koniec sk. roka :grinning: ale to mozno preto ze tyzden nebola v skole :confused: dnes boli v Zoo a mali krasne pocasie
29. jún 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka77ka, tak aj vy :wink: ...nečítala som dozadu, tak som nevedela...nech máte operáciu rýchlo a sebou a potom už len užívať prázdniny :sunglasses:

dodatočne všetkým oslávencom blahoželáme a maródikom rýchle uzdravenie...ja som tiež nejaká nanič, ale hlavne, že sú deti zdravé...ja už sa z toho nejak dostanem :wink:

tak rýchlo nakúpiť kvietky p. učiteľkám a zajtra len samé jedničky :wink: ....všetkým krásne prázdniny :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak my takto na koniec skolskeho roka marodujeme :frowning2:. Asponze Adrianka stihla v piatok rozdavat (mala meniny), velmi sa na to tesila. Boli aj v Botanickej zahrade. Ale od nedele ma teploty, takze jej dnes uslo Prirodovedne muzeum. Ak bude zajtra lepsie, pojdeme s nou na 10:00 po vysvedcenie.
Z knih sa odovzdavala len Hudobna vychova a Dopravna vychova, ostatne knihy nam zostali. Ale druhacke knihy sme nedostavali...
29. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a naša San je stále smutná, že idú prázdniny, že jej bude za všetkými smutno.....pritom táto partia chodili spolu aj do škôlky a tam sa na prázdniny vždy tešila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lubkaj - aj vy sa skoro uzdravte, teraz sa voľajako rozmohli choroby :unamused:
29. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes Alzbetku vyhlasili medzi najlepsimi ziakmi v triede a kvietky mame kupene, tak zajtra nas caka prve, velke vysvedcenie.Uz dostli aj domace ulohy na prazdniny, aby nezabudli, co sa v skole naucili :grinning:
29. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@abetka - Betuške gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abetka gratulujeme :grinning:
29. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marodomo prajeme skoré uzdravenie, všetkým prváčikom gratulujeme k prvemu vysvedčeniu a prajeme krásne prázdniny :slight_smile:
30. jún 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donara
@anlu
@abetka
@jaduska
@lubkaj
@marcca
@andrea.m
vsetkym , aj tym, co som tu nespomenula, krasne prazdniny, vela slniecka a oddychu zelame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tesime sa na vas v druhackej teme :wink:
30. jún 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukana dakujeme :grinning: a aj my prajeme vsetkym kraaaaasne prazdniny a hlavne bez urozov :wink:
30. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urazov :confused: uz ani pisat neviem :sweat_smile:
30. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme :grinning:
30. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ukana vďaka a tiež všetkým prajeme krásne prázdniny....ja som ich začala blbo, boli sme na ukončenie školského roka v parku a ako som išla po schodoch, tak som sa zrachotila dole, chuderu Barborku som mala na rukách, tak tá mi vyletela na jednu stranu, foťák na druhú a odniesol si to môj členok, takže iba škintám po byte :rolling_eyes:
30. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska bez urozov som povedala :astonished: ale tak este ze ste sa nerozbili celkom, hlavne Barborka

a musim pochvalit Claire ze dostala riaditelsku pochvalu a diplom to dostalo 5 dievcat z ich triedy :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze aj ked zacali prazdniny tak sem tam tu niekto nakukne a zreferuje ako sa mate :wink:
30. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mi máme v slovnom hodnotení "čiste" :grinning: slovny prehovor na zadnej strane vysvedčka je veľmi pozitívny takže sa tešíme. decka už sú zbalené len sa čaká kedy tami vstane a manžel ich nesia k babke na prázdniny.

ukana dakujeme aj my vám všetkým prajeme krásne prázdniny a bez úrazov. jaduška síce zahájila prázdniny mierným dúfam že len náznakom urazu.nech sa to dá skoro do poriadku.
30. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj my mame vysvecko doma boli same jednotky ale ucitelka nam to tak aj avizovala na rodicku ze viac menej aby deti mali inspiraciu a ze vsetky sa snazia a tak ale zas upozornila ze vo vyssich triedach uz to nebude uplne take :wink: este pojdeme za chvilu po vysvecko do ludovej skoly :wink: odmenu dostala v podobe knizky a jednej letnej bluzky co som nehala "zabudnutu" lezat v skrini :grinning: tak ju ma za odmenu :wink: a co jej prinesie tatino vecer z roboty neviem lebo ja zas idem na nocnu tak sa len prestriedame vo dverach :wink:
30. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne bez urazov pocas prazdnin nech s atu mozeme stretnut aj v septembri :wink: ze jaduska? :wink:
nasa zacina prazdninovat az v sobotu nastupuje do detskeho tabora na tyzden potom pojde k svokrovcom a potom tak priebezne :wink:
30. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska , ja som sa pred týždnom pošmykla na mokrej dlažke a nohou narazila do zárubne, tak som mala dva prsty na nohe úúplne fialové, ale už je to v pohode len to bolelo strašne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...tak aj vám prajem bezúrazové leto :slight_smile:

inak aj u nás samé jednotky :dizzy_face:
30. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas tiez cisteeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby davajte si pozor,zle sa stane hned :confounded:
nas dnes este caka ukoncenie skols.roka v obci+mdd-oneskorene :wink:
viki dostavali k vysvedcku este aj pochvalne listy od triednej.kazdemu napisala v basnicke ako pracovali cez rok.bolo to velmi mile a okrem toho im este pokupila siltovky-chlapcom modre a dievcatam cervene,ze ked pojdu na vylet,tak si ich musia povinne doniest-na rozpoznanie od ostatnych deti,potom dostli velku vrtulku v tvare kvetinky a sladkosti.celkom dobre :slight_smile:
vsetkym prajeme kraaaaaaaaaaaaaasne prazdniny a dufam,ze sem nakuknete sem-tam.
30. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ukana no ja dúfam, že to tiež rýchlo prejde, ale manžel má našťastie od piatku dovolenku, tak sa budem môcť liečiť. A do 10. júla to musím mať OK, lebo potom ideme na dovču a u nás som šofér iba ja a vlakom sa mi teda určite nechce ísť, lebo to by sme museli mať vlastný vagón pri toľkých babách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ešte raz krásne prázdniny všetkým.....
30. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska , to verím, že sa ti nechce ísť vlakom, hlavne tej batožiny, čo budete pri tolkých babách trepať :rolling_eyes: :grinning:
30. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uki - veď aj preto sme kúpili radšej kombi, lebo nám treba veľký kufor.... :grinning: okrem batožiny potrebujeme minimálne jeden kočiar, takže sa to zaplní raz dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aj tak by sa nám občas zišiel mikrobus, aby aj babka mohla s nami chodiť :grinning:
30. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska , ako pre vás :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie že ste prasiatka, ale decká by sa potešili :slight_smile: :grinning:
30. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ukana dík za inšpiráciu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte.... nejako sem nestíham chodiť :frowning2:
...všetkým deťom prajem super prázdniny plné pekných zážitkov :dizzy_face: a rodičom pevné nervy :grinning: :grinning: :grinning:

a vysvečko mal David tiež čisté :dizzy_face: :dizzy_face: bez fľakov :grinning: :grinning:

PS: Jaduš to by ste mali aké super autíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bodka13 a ako sa teší z neho.... :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
30. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak u nas tiez same jednotky a Adrianka dostala aj diplom za vyborny prospech :slight_smile:. Vraj ho dostali len traja z celej triedy, tak sme na nu velmi hrdi. Okrem toho dala pani ucitelka kazdemu taku malu hracku, ako z kinderka, Adrianka z nej mala velku radost.
Velmi ma ale sklamalo, ze nedavali najsikovnejsim za odmenu ziadne knizky. Ja si este doteraz pamatam, aku knizku som v prvej tierde dostala, tie vo vyssich rocnikoch uz taky dojem nezanechali. A na rade rodicov sa odsuhlasili peniaze na nakup kniziek, tak ma velmi mrzi, ze prvakom sa z nich neusla ani jedna-jedina :angry:. Nehovorim, ze by ju musela dostat prave Adrianka, ale ked sme sa na to z rodicovskych prispevkov skladali aj rodicia prvakov, aspon jeden mohol byt oceneny...
Ale knizku za odmenu napokon dostala, od nas. Kupili sme jej "Rady a nápady pre deti" - velmi pekne napisana a poucna kniha pre jej vekovu kategoriu. Najprv povedala, ze je nudna, ale odkedy sme jej ukazali kapitolu 'Ako sa rozpravat s rodicmi, aby ta pocuvali', nevie sa od nej odtrhnut :wink:. Su tam aj kapitoly typu 'Ako spravne pisat list Jeziskovi', 'Co robit, ked sa stratis', 'Ako si upratat izbu',... Hrozne sa mi zapacila v knihkupectve, tak toto bola vhodna prilezitost, aby ju dostala :sweat_smile:.
1. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukana jaaaaj aky super autobus :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok