• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
ak je tu nejaká mamička z Považskej Bystrice ...vie mi povedať či prváčikovia v školskom roku 2009/2010 dostali na začiatku školského roka nejaké darčeky od mesta??
12. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naši ešte stále u svokrovcov. vyzerá to tak že tam budu do 22.7 a potom prídu na chvíľku aj domov. august ešte neviem. Tami už ma škôlku a Filipko to je ešte otázne.

sisa ja som z KE takže neporadím
12. júl 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SISA ja nie som z povazskej ale z dubnice ale nasi od mesta nedostali nic dostali darceky ale skor od skoly a pani ucitelky boli to zvecsa menovky z papiera vyrobene alebo lizatko alebo drobnosti asi vyrobky deti z papiera zo starsich rocnikov alebo teda pani ucitelka si vyrobila nic take ine zvlastne nedostali ale mala radost aj s takych drobnosti samozrejme
14. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa sa v sobotu vratila z tabora a uz v nedelu sla k svokrovcom ....bola nadsena z tabora a musela som jej slubit ze tam pojde aj buduci rok teraz uz si u nich zistila ze tento rok uz ziaden turnus nerobia :wink: tak sa jej tam asi pacilo...prisla cela vytesena z coho mam teda radost aspon viem ze to veduci neodflakli a deckam sa venovali vidno to aj na fotkach a videach co im kazdemu spravili :unamused: ked som bola ja decko tak sme take moznosti nemali :wink: sobotu sem boli po nu pobede sli rovno na oslavu 50-tky a potom v nedelu k svokrovcom zatial si to uziva potom asi bude tyzden doma tak vseliak so mnou akurat na stvrtok musi niekam ist lebo som v praci a potom uz mame dovolenku spolocnu dva tyzdne.....august bude s nasimi a tak nejak uz polatame dni,no a posledny augustovy tyzden uz zacina z tanecnou :wink:
14. júl 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi dostali od mesta knizku... Oliver zajacik usilovny prvacik... citavali z nej na rychlost... ale my tiez nie sme z povazskej...
14. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliver zajačik usilovný prváčik som kupovala filipkovi do školy aby mal z čoho čitať kedže šlabikár zmákol predčasne.je to fakt veľmi pekná kniha.
14. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pánečku tu sa vážne prázdninuje vo veľkom :grinning:
22. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adi, veru prázdninuje.....my sme boli v Tatrách 10 dní, bolo super, počasie nám vyšlo. Teraz chodievame každý deň na také minikúpalisko, čo je tu pri CVČ, deťom to stačí... No a zajtra možno pôjdeme do Košíc do ZOO, lebo tu máme synovca na prázdniny.... :slight_smile:
23. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme sa vcera vratili zo sturova,pocasie sme mali viac nez super.viki sa vyjasila na vlnach.bolo vyborne.tento tyzden bude volnejsie-aj oddych treba :grinning: dnes uz prsi u nas a je chladno 15stup.v sturove sme mali vo stvrtok 40-41stup.asi pol hodiny,potom to kleslo na 38stup.
peknu nedelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu tak to je super, že ste aj vy mali peknú dovolenku o)))) U nás od rána prší a prší, deti sú unudené a ja tiež.... :confounded:
25. júl 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: my sme prisli vcera, povodne sme isli na tyzden k starkym ale ostali sme dva tyzdne, tak fajne nam bolo :grinning: :grinning: :grinning: a o tyzden ideme znova, lebo Claire chce tam oslavovat narodky, dufam ze sa do vtedy vycasi, ale uz ten dazdik aj chybal... u nas dnes tiez prsi cely den
25. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak davajte fotky nech sa poteším s vami. ja som už aj nejake dohodila.
26. júl 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@andrea.m ja mám fotky na FB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som nemohla nic fotit lebo fotak mal manzel v praci :unamused:
26. júl 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj u vas tak prsi cely den? ani von sa neda ist :unamused:
27. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka veru aj tu prší, už tretí deň sedíme doma, je to na nerf.....rozmýšľam, že skočíme do Stropkova na krytú plaváreň
27. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......my sme tentokrat nefotili.
jadus ani nevrav,mna uz mrle zeru.viki sla ku kamoske a bude tam aj spat,takze co budm robit netusim :rolling_eyes:
u nas zatil neprsi.aj sa ucite s deturencami?
27. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu akurát dnes keď sa Sandra nudila, tak som jej navrhla, že si napíšeme diktát, alebo nejaké príklady z matiky....zrušila ma ako žiadosť na byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň že na flaute si občas zahrá
27. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my najčastejšie trénujeme čítanie. čítava nahlas z knihy akože tamarke pred poobedňajším spaním.ale už sme aj matiku rátali,celkom ho to bavilo.ale jak som vyslovila diktát bolo po hre na školu. :wink:
28. júl 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme vcera napisali prvy diktat na jednu stranu ale viki uz protestovala,tak som ju nechala a citali sme tak skoro kazdy druhy den ale len kusok,lebo herecke sa nechce.a matiku-bleskovku som jej davala v bazene v sturove,celkom jej to slo.prave dorazili aj s kamoskou k nam a dnes a zajtra ich mam ja.ked su dve tak sa aspon zahraju,len ked oni 3 hodiny vymyslaju ako sa budu hrat a potom ked maju ist domov tak zacnu nejaku prospesnu hru.
vy mate dnes ake plany?
28. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu už druhý deň leje jak z krhle.deti sú už znudené čakám kedy mi rozozberú byt :sweat_smile: ja idem na poobednu a nechávam ich sestre-dúfam že si dievča poradí :slight_smile:
28. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sedíme doma, lebo sa zbavujeme neželanej návštevy vo vlasoch. Má to Sandra, aj synovec, asi ich chytili v tom bazéne v CVČ, lebo tam chodia aj "spoluobčania", no viac tam už určite nepôjdeme.... :angry:
28. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt radosť. a ked ich niekde na kupko nepustia tak sa cítia diskriminovaný-hovada :angry:
28. júl 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak, adi....inak do toho bazéna chodí čím ďalej tým menej ľudí, ale nič iné bližšie nemáme :rolling_eyes:
28. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska to nie je ktovieco ale aj nasi mali ku koncu roka taketo problemy a pritom tam nechodi ani jeden romsky obcan a skola je skor taka ,ze ju navstevuju prevazne deti pravnikov,lekarov a pod.
my sme prave dosli z vonku a naobedovali sme sa.
28. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimomu ako hovorí moja ségra, ku všiam dieťa príde skôr ako k rozbitému kolenu.....u nás ešte v škôlke, aj keď boli, tak San ich nechytila, až posledný rok, to sme sa s tým natrápili, kým som zistila ako ich vykynožiť.... A na ten bazén chodíme už tretí rok a nikdy predtým odtiaľ nič nedoniesla....až teraz :confounded:
28. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,zvladnete to.....ked uz mas aj prax v tom :sweat_smile:
viki ide na bud.tyzden to mestskeho tabora,tak jej snad prejde lepsie cas.je to dost dlho tie dva mesiace.
28. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak po dlhom case sa ozyvam aj ja. Boli sme tyzden v Chorvatsku, bolo super :sunglasses:. Adrianka si kazdy den cita, ale to robi sama od seba, nie ako ucenie. Sem-tam napise zopar viet (povodne som chcela, aby si pisala nieco ako dennik, ale po dvoch dnoch ju nadsenie opustilo) a matematiku precvicujeme tak mimochodom :wink:.
Do mestskeho tabora bude chodit od 23.8., dovtedy bude tyzden u jednych starych rodicov a tyzden u druhych, tak to uz snad nejako zvladneme.
Vsi sme nastastie este nemali, vyhli sa nam aj v skolke, dokonca ani ja ani manzel sme ich nemali ani ako deti, takze dufam, ze nas obidu :slight_smile:.
29. júl 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaduska tak ked nas to nahodou postihne aspon viem koho sa pytat ako na vsi :grinning:

dnes uz konecne neprsalo tak sme boli v centre v kniznici lebo Claire sratili v skole preukaz tak sme mali poriadne dlhu prechadzku ale po dvoch dnoch doma to dobre padlo :grinning: Claire tiez si cita kazdy den ale preto lebo sama chce a v skole im na konci roka dala ucitelka zosit do ktoreho si maju pisat zazitky a o kazdej knihe co precitali tak aj pisanie ma, len matematika sa nam nejako nechce ale budeme musiet zopakovat lebo vsetko zabudne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my ideme znova do Vranova k dedkovi a neviem ako dlho ostaneme, ako sa nam bude chciet... som zistila ze taka dovolenka ma aj svoje vyhody - neprideme domov s kopou spinaveho pradla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne tam mame zahradu tak si mozu pobehat aj bose po trave
29. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anlu, treba využiť také možnosti, kým si na materskej.... :grinning: My by sme mali tiež skočiť do Vranova, ale sama nepôjdem a muž už išiel do roboty, tak len cez niektorý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok