Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

anlu
1. júl 2010

@lubkaj tak to ti verim ze ta to sklamalo, hlavne ked ste sa na to skladali 😲 a ta kniha vyzera byt super, musim sa na nu pozriet, v lete bude mat narodky tak ked ju najdem bude mat darcek... dakujem za typ 😉

Claire knizku dostala a aj diplom, podla mna je to super ked dostanu knizku a Claire ju hned vcera precitala 😀

donara
1. júl 2010

aj Ferinko dostal diplom a knihu, tiež ju hneď čítal, čo ma prekvapilo. Mamina jednej spolužiačky upiekla pre každeho takú malú tortičku a každý mal na nej svoje meno. Bolo to naozaj zlatunké......

jaduska
autor
1. júl 2010

U nás dostávali knihy všetci žiaci - komplet celá škola....a tí najlepší dostali buď pochvalné uznanie, alebo druhú knihu....Sandra už od včera číta tú svoju 🙂

lubkaj
1. júl 2010

@anlu, @donara, @jaduska - to mate super, ze ste podostavali knizky, aj Adrianka by urcite tu svoju uz mala precitanu... A tie torticky boli urcite tiez uzasne 🙂.

andrea.m
1. júl 2010

zdravím prázdninujúcich. dúfam že táto tema neostane do septembra úplne prázdna. moje decka sú už u babky a zatiaľ čo som im volala je všetko v pohode. zajtra večer ideme s manželom za nimi tak sa teším.prajem vám všetkým krásne leto.

andrea.m
1. júl 2010

s tými knižkami je to fakt super, aj z tými tortičkami. ja ked som sa pýtala filipka či niekto z ich triedy dostal diplom alebo knižku tak vravel že nie.

anlu
1. júl 2010

@andrea.m tak ta vasa skola je fakt nejaka cudesna 😒

tie torticky su super napad 😀 urcite sa vsetci tesili

donara
2. júl 2010

náš Ferik do tortičky ani nehryzol, len aby sme videli aká je krásna 😀 , všetci si ju hrdo niesli.... naozaj super nápad. No my už máme prvý úraz za sebou a treba nám kúpiť veľké množstvo lepiek. Matúško sa zrazil s kamarátom a má poridnu modrinu pod okom, no a Ferino spadol na skejte a nepomohli ani chrániče, mimochodom ten dostal za samé jenotky a babička mu prispela tiež a za to si kúpil chrániče 😀 .

jaduska
autor
2. júl 2010

@donara vitajte v klube letných úrazov.... 😀 ale pevne dúfam, že už sa nikto nepridá 😵

abetka
2. júl 2010

Tak nasa Alzbetka nebola v sk. rku chora a hned vcera skoncila na ATB 😒
Krasne prazdniny prajem vsetkym

jaduska
autor
2. júl 2010

@abetka skoro sa uzdravte 😒

anlu
2. júl 2010

no mala som co spomenut ze bez urazov... nejako ma nepocuvate 😀

andrea.m
2. júl 2010

ja budem o par hodin s mojimi detickami. zatial co som s nimi hovorila tak su v poriadku a pevne verim ze to tak ostane az do mojho prichodu a stravime spolu pekny vikend.

aj vam vsetkym ostatnym prajem pekny vikend. chorobkam skore uzdravenie a uz ziadne dalsie urazy.

anlu ved mozno nieco davali najlepsim ziakom,urcite ich nejako odmenovali len asi z filipkovej triedy nikto nic nedostal.....ja uz neviem.

jaduska
autor
2. júl 2010

adi - ja si myslím, že prváci mali dostať nejakú odmenu všetci, veď museli toľko toho zvládnuť....

a pridávam sa k prianiu pekného víkendu, nám dôjde tatino zajtra doobeda domov a potom má dovolenku, tak on sa bude venovať deťom a ja možno konečne dám do poriadku ten chaos, čo máme doma 😀 😀 😀 😀 😀

anlu
2. júl 2010

jaaaj Jaduska sa tesis co? ja som tiez dnes tak pozerala na ten chaos u nas doma a neviem kto to da do poriadku 😝 asi sa musim nastvat a potom to uz pojde 😀

Andrea presne tak, aj podla mna by mali prvacikom aspon nieco dat a neverim ze vo Filipkovej triede by nebol nikto kto by si to zasluzil 😕 no ale ved vy mu to vynahradite

a tiez prajem vsetkym krasny prazdninovy vikend 😉

jaduska
autor
3. júl 2010

anlu - ja rada dávam do poriadku chaos, ale iba vtedy, ak mi do toho nikto nezasahuje....a keď sú drobci doma, tak sa to fakt nedá....ono poriadok u nás trvá maximálne 5 minút, ale stačí mi mať dobrý pocit aj takto krátko 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
3. júl 2010

ahojte...

tak mame same 1 na vysvedcku, aj v ZUS ke... na oboch odboroch... od septembra jej pribuda treti... urobila talentovky..

u nas v triede tiez nic nedostavali.. za odmenu.. nikomu.... dnes odchadza N. do tabora... tak uz tu stepuje... od nas dostala za vysvecko.. take balicky s futbalistickymi nalepkami... a od krsnej zasa toho zu zu skrecka... neviem ako sa to pise.. od babky korunky za tie si kupila oblecko nejake...

my sme ATB dobrali par dni dozadu.... mala zapal mocovych ciest... tak nech vas urazy obchadzaju aj choroby a uzite si leto....

jaduska
autor
3. júl 2010

@maznacik007 gratulujeme aj vám k jednotkám.... 🙂

naša San bude od septembra okrem flauty chodiť aj tanečný, chodila naň v škôlke, ale sa jej tam nepáčilo, že tam netancovali, iba sa hrali, tak teraz hádam nebude sklamaná o)

anlu
3. júl 2010

@jaduska u vas aspon 5 min. ale u nas tak ze ja upratujem a za mnou chodi Oli a vsetko naspat vybera, tak u nas ani sekudnu 😕 😀 ale ta co narobim

Claire by chcela chodit este na dramaticky, to chcela aj tento rok ale sa jej to prekryvalo s vytvarnou, tak dufam ze na buduci rok to bude tak ze bude moct chodit

jaduska
autor
3. júl 2010

@anlu s tým poriadkom, že vydrží 5 minút - to je vtedy, keď deti nie sú doma, ja poupratujem, oni dôjdu a potom za 5 minút (a menej) je opäť u nás výbuch.... 😀
Ja by som tiež dala San na dramatický krúžok, možno by sa tam trošku osmelila...

anlu
3. júl 2010

jaaaaj tak to hej 😀 to aj u nas, vies ked vidia ze je upratane tak to treba napravit 😀 😀 😀 a hlavne Oli to hned napravi, najlepsie je ked je vsetko na zemi...

Claire je teraz nejaka osmelena co je dobre lebo tiez bola taka trochu utiahnuta

anlu
7. júl 2010

no tu nikde nikto 😕 tak my zajtra ideme k starkym do vranova... Jaduska nejdete nahodou aj vy? 😉

mimomu
7. júl 2010

ahojte.......tak viki uz taboruje 🙂 chodi do cvc mestskeho tabora,dnes boli na nitrianskom hrade a zajtra ich caka cesta naucnym chodnikom 😎
ja som este stale doma ☹ uz ma poraza 😠

maznacik007
7. júl 2010

@mimomu nasa N. je v tabore a mna tiez mrle zeru... a pritom neni prvy raz v tabore.... asi som hystericka matka...
my budeme sa rozhodovat co sa tyka kruzkov lebo mame toho privela... tak neviem ako to budeme zvladat...

poriadok nekomentujem... u nas bordel pernamentny

jaduska
autor
7. júl 2010

@anlu do VV neideme, lebo v nedeľu odchádzame na dovolenku do Tatier a ešte chcem dať prezrieť auto, či je OK 🙂

andrea.m
7. júl 2010

ahojte...víkendík bol super...fotky sú v albume môžte kuk 😉

zajtra večer prídu detičky domov.síce iba na 24 hodinovu otočku kôli Filipkovej kontrole u nefrologa ale prídu.no a v piatok ideme zase cez víkemd na vidiek a zase ostavaju u babky na prázdninách.

jaduska
autor
8. júl 2010

@andrea.m pekné fotočky - pri dome sa deti vybehajú, opekačky sú super, až im závidím 😀

andrea.m
8. júl 2010

ja som veľmi šťastná že máme obe babky na dedine

ukana
8. júl 2010

@andrea.m , určite majú krássne prázdniny 😵 😵 , my tu v meste musíme vymýšlať program, aby sa nenudili 🙄 aspon naši majú chatku na tú opekačku 😎

mimomu
12. júl 2010

tak,ja som prave viki odniesla ku svokrovcom na prazdniny ale v piatok idem pre nu lebo zas ide s nasim na tyzden do sturova na dovcu.
vy ako prazdninujete? 🙂