Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

jaduska
autor
13. mar 2010

anlu - už ťa na FB mám 🙂

andrea to by bolo super, keby sa nás nazbieralo viac.... 🙂 aj abetka je tuším z KE, ak dobre pamätám, musím nájsť nejaký príspevok od nej.... 😎

jaduska
autor
13. mar 2010

tak nie, abetka je z Martina, ups.... 🤐

andrea.m
14. mar 2010

tak v stredu mám začína zber papiera v škole.musíme tam niečo filipkovi zaniesť aby aj on prispel.

anlu
14. mar 2010

Andrea dakujem 🙂

anlu
15. mar 2010

tak nam zacal dalsi tyzden... u nas nic nove... ja ani netusim ci u nas maju zber papiera alebo nie 😕 ale tiez som uz nad tym rozmyslala

vsetkym nam prajem krasny tyzden bez stresov 😉 😀

jaduska
autor
15. mar 2010

My sme v sobotu oslávili Sandrine 7. narodeniny. Urobila som jej tortu, ale som povedala, že to bola posledná sladká torta, ktorú som robila. Dievčatá aj tak jedli iba rezne s chlebíkom. Takže odteraz robím rezňové torty. To mám istotu, že nemusím celú tortu doraziť ja sama..... 😀

andrea.m
15. mar 2010

my budeme oslavovať v nedeľu. tortu som dala upiecť kamoške. čo sa týka učenia tak ako je to teraz som si to nejak predstavovala v septembri. len som ešte vtedy netušila aká je k tomu trnista cesta 😅

donara
15. mar 2010

andrea presne takto som to chcela napísať 😉 .... už je to úplná paráda, teda dúfam že to aj tak ostane... no a trvá to už iba 30 min... takže spokojnosť...

anlu
15. mar 2010

Jaduska, prajeme sandre vseeetko najlepsie 😉 a si predstav ze mam niekde recept na taku slanu tortu

andrea.m
15. mar 2010

u nás tiež asi tak a s tým že už ani diktáty ani príklady doma necvičíme.cez víkend akurát zopakujeme anglicke slovíčka. filipko už začína používať angličtinu aj v bežnej reči takže sa budeme musieť učiť aj my s MM 😅

sandrike všetko najlepšie k narodkám nech sa jej darí a nech je zdravá a šťastná. 🙂

jaduska
autor
16. mar 2010

Ďakujeme za blahoželania a Filipkovi tiež všetko naj, nech sa oslava vydarí 😎 😎 😎 😎

Anlu - ja som na slané torty narazila na nete, ale mám pocit, že to sú väčšinou také syrovo-šunkovné, akoby obložené misy.....ja musím vymyslieť tortu z kuracích rezňov.....
O necelý mesiac bude mať prvé oslavy Olívia, tak už teraz mám fóbiu, že čo jej urobiť...ona je síce mlynček, spapá všetko, ale tiež to nechcem preháňať.....akurát komusi telefonuje, aká je podarená, mobil má až skoro na zátylku a kecá a kecá..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anlu
16. mar 2010

Jaduska som dala nove fotky na fb 😀
si ju viem predstavit 😀 😀 😀 ja budem robit len taku s piskotkami a jogurtom, ziadne vypekavacky nebudu, potom to aj tak nema kto zjest... nooo taka reznova torta to moze byt zaujimave 😀

Andrea aj ja prajem Filipkovi vsetko najlepsie a nech ho vsetky choroby obchadzaju 😉

lubkaj
17. mar 2010

Sandre a Filipkovi prajeme vsetko najlepsie 🙂.

donara
17. mar 2010

Ahojte, Sandre a Filipkovi prajeme všetko najlepšie, hlavne zdravíčko.... No včera boli naši prváčikovia na výstave veľkonočných vajíčok. Ferik nám doniesol 4 krásne ručne maľované...

jaduska
autor
17. mar 2010

lubkaj, donara ďakujeme.....

anlu - už som fotečky pokuk.....

presne včera som sa rozhodla, že Olívii asi urobím tú piškótovo - jogurtovú tortu a bude pokoj.... 😀

anlu
17. mar 2010

Jaduska ja som aj Claire robila taku, predsa chcem tortu ktoru bude moct aj jest nie len na nu kukat 😝 a nam vsetkym veeeelmi chuti 😀

tak to vyzera ze vsetci prvacikovia sa uz super zabehli a nie su vacsie problemy 😀

andrea.m
17. mar 2010

dakujeme za blahoželania. dufam že na tom novom koňovi sa nestratím 😀

anlu
19. mar 2010

aj vam to ide tak pomaly?

amdrea.m
19. mar 2010

no tak vitajte na novej verzii 🙂
zobralo mi to síce 7000 príspevkov ale čo už,musím sa snažiť aby som to znova dobehla 😀

andrea.m
19. mar 2010

preklep v prihlasovaní.ta predomnou to som tiež ja 😀 😀 😀

anlu
19. mar 2010

ale pekna si aj na tom obrazku pred tebou 😀 😀 😀

bodka13
20. mar 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte maminy ...hlásim,že žijeme a zbierame 1 😵 😵 😵 len máme toho teraz veľa 😒 nemáme doma tatina,tak nestíham písať ale čítam nás 😉

andrea.m
20. mar 2010

díky anlu 😀 😀 😀

mimomu
20. mar 2010

aaaaahojte 🙂
ake novinky tu mame 😉
co porabate tento pekny dnik?

anlu
20. mar 2010

no Claire chytila nadchu tak teraz ked je konecne pekne mozme sediet doma 😠 dufam ze do pondelka jej to prejde 😕

abetka
20. mar 2010

ahojte. TAk ja som z nasej niekedy na nervy, ale zatial nosi jednotky. Moc sa doma neucime, ale diktaty doma piseme.Vytaca ma jej postoj k uceniu, zabuda ulohy a pod 😠

andrea.m
20. mar 2010

abetka neboj to sa upraví.

pridala som nove fotky môžte kuk

jaduska
autor
21. mar 2010

My sme boli na víkend preč a teraz sa tu snažím zorientovať..... 😝

anlu
22. mar 2010

Andrea pekne fotky a krasnu tortu mal Filipko... to si sama robila, ci si niekde objednavala?

mimomu
22. mar 2010

ahojte bambule.......tak andrea aj od nas prijmi pre fiipka vsetko naj a ta torta bola pekna.
my sme boli cez vikend v prirode a potom na plavarni-teda ja nie 😝 lenivec som 😀
tak sa tesim,ze je uz pekne a da sa bicyklovat a korculovat a prechadzat a robit kopu veci vonku 😉