Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

andrea.m
20. apr 2012

@maznacik007 ja som za

jaduska
autor
20. apr 2012

@maznacik007 tak založ nejakú súkromnú tému pridaj tam tie, ktoré sme za a ostatné sa môžu pridávať postupne, ak budú chcieť....ale ak môžem navrhnúť, tak nech v súkromnej téme sú tie, ktoré si tu tak intenzívnejšie píšeme a aspoň virtuálne sa tak trochen poznáme 🙂

maznacik007
20. apr 2012

@andrea.m
@jaduska
zalozene....

andrea.m
20. apr 2012
maznacik007
20. apr 2012

@andrea.m klikni si na forum a na lavej stran budes mat take temy so zltym klucikom... tema sa vola tak isto ako tato...

skusim aj pridat link sem
https://www.modrykonik.sk/forum/skolak/zaciname-so-skolou-v-septembri-2009/

mimomu
20. apr 2012

uz som si napisala povolenie pre vstup 😀

bodka13
20. apr 2012

@ukana ...v poslednom čase sa sem nejako veľmi často nedostanem...ale proti súkromnej nemám nič-môže byť...som v dvoch a môžem povedať,že sa tam píše dobre 🙂

bodka13
20. apr 2012

@maznacik007 ...pozerám,že téma je na svete ...len si tam mohla napísať členky skupiny 🙂 aby sme mohli písať

maznacik007
20. apr 2012

postupne pridavam ked prejavia zaujem... alebo mam popridavat rovno... co poviete baby...

ukana
20. apr 2012

@maznacik007 , vsak tie skalne co sme, pridaj rovno 🙂

jaduska
autor
20. apr 2012

@maznacik007 jasné, "inventár" tam napíš aj bez pýtania sa 🙂

maznacik007
20. apr 2012

kocky inventarne kusy pridane... 😀 😀 😀

donara
20. apr 2012

Ahojte, dík, držte nám palečky až nič nepomotáme 😉 . dnes v škole sa pani uč. pýtala Ferka, čo sme povedali na poznámku, Ferko odpovedal po pravde: nehnevali sa, ale vraj jej chcel povedať, že tatino bol nahnevaný, že ten súboj nevyhral, ale vraj si to potom rozmyslel 😀 . Ozi ja som v hlasovaní ZA. V pondelok sa určite ozvem ................

zusikk
20. apr 2012

a ja cooo?ja sem teda chodim z casu na cas ale bud emi smutnoooo ☹

lubkaj
20. apr 2012

@maznacik007 Dik za pridanie, stahujem sa do sukromnej 😉

ktore
21. apr 2012

@ukana mne to je jedno.mylsim ze sem aj tak iny nechodia...

andrea.m
22. apr 2012

@ktore by si sa divila kto všetko to tu číta

jaduska
autor
22. apr 2012

ako píše andrea - veľa ľudí to číta, len neprispievajú....

zusiko
1. jún 2012

preco ma to nechce pustit do zamknutej dieskusie???zevraj taka neexistuje ☹

jaduska
autor
1. jún 2012

@zusiko asi preto, že tam si zusikk 🙂

anlu
3. sep 2012

ahojte babulky... no dlho som tu nebola, a pozeram ze sukromnu idetet robit, ci uz ste urobili? Tak my sme si vcera spomenuli ze aktovka nevyprata tak este vcera som ju prala 😀 Inak som zvedava ci budu mat tu istu ucitelku lebo spekulovali ze budu mat inu 😒 co by bola skoda

anlu
3. sep 2012

@ukana moze byt sukromna tema, ja som za 😉

anlu
3. sep 2012

@jaduska juj a ja pozeram ze vy tu uz nie ste... kde vas najdem?

jaduska
autor
3. sep 2012

@anlu ale veď si už prispievala aj do súkromnej témy, či nie??? myslím, že tam si tiež pridaná....idem to kuk

jaduska
autor
3. sep 2012

si členkou aj súkromnej témy @anlu, tuto:

anlu
3. sep 2012

@jaduska dakujem 😉

majina.b
18. mar 2013

píšu vaše deti ročníkovú prácu? ak áno v akom jazyku SJ - AJ?

andrea.m
18. mar 2013

nie naší budú písať komparo 3.mája

majina.b
18. mar 2013

@andrea.m
ď. za odpoveď . To komparo som si musela vygoogliť. Je to zohľadnené v známkach alebo len význam pre školu?

andrea.m
19. mar 2013

@majina.b ved to práve neviem