Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

martao
7. apr 2009

jaduska,
sama sa divím, že sa to dá zvládnuť. 2 z 3 detí sú v školke, tak mám len jedno. Bývame v rodinnom dome, tak sú stále vonku. Dostanú jesť a padnú unavení do postele. Keď bude prváčik, možno to bude horšie.
Neviem ,, svatka" kde bývate, tak kam si máme prísť vybrať nevesty. 😀

No pekne, dúfam, že ešte dostanem odpoveď. Držíme palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bude mať aj Liborko nevestu?

jaduska
autor
7. apr 2009

martao - my bývame na východe, takže to máte trošku ďalej, ale zas treba premiešať krv z regiónov, nie? Nevestu pre najmenšieho ti to s určitosťou potvrdím až po pôrode 🙂 ale ja myslím, že to bude aj do tretice baba 😵

martao
8. apr 2009

jaduska,
tak sa drž!!!!!!!

andrea.m
9. apr 2009

k novej jari veľa sily,by ste v zdraví dlho žili.
na veľku noc veľa vody,spokojnosti a pohody.
požehnané veľkonočné sviatky praju andy,marek,filipko a tami

jaduska
autor
10. apr 2009

martao - vďaka

andrea a všetky ostatné, tiež vám prajeme krásne sviatky jari, počasíčko má byť dobré, tak si ho treba užiť....ja som ešte stále doma, zajtra mám druhý termín, tak som zvedavá kedy sa to vlastne narodí..... 😉

martao
10. apr 2009

jaduska,
čakáme na nevestu. 🙂

Aj my vám prajeme pekné sviatky. Chlapcom veľkú výslužku 😵 a princezničkám veľa vody. 😵

jaduska
autor
11. apr 2009

martao - som si pozerala tvoj album, na fotke z tvojich narodenín je dátum 25.6., to máš vtedy narodeniny? Lebo naša Barborka je narodená 25.júna 🙂 🙂 🙂 🙂

martao
11. apr 2009

jaduska,
Ja mám narodeniny 19.6. a aj Natanaelko má 19.6., narodil sa mi na 28. narodeniny.

jaduska
autor
12. apr 2009

nooo, tak to si dostala pekný darček....my máme takto so Sandrou - ale ona má 4 dni neskôr ako ja, Barborka sa narodila deň po manželových meninách a toto bábo sa narodí niekde okolo mojich menín....aspoň dúfam, že nebudem ako slonica tehotná 2 roky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martao
13. apr 2009

jaduska,
najstarší Paťko je narodený na pradedové narodeniny.
Prostredný Natko na moje narodeniny.
Namladší je na 10. výročie od zoznámenia s manželom.

abetka
13. apr 2009

jaduska - ako???????????????????????????
Este si 2 v 1? 🙂

jaduska
autor
13. apr 2009

martao - aspoň si netreba pamätať veľa dátumov, že?

abetka - ešte stále som v kope, ale ráno už idem do nemocnice....tak mi držte palce, mám z toho obavy, najradšej by som porodila doma, aby som nemusela nikam cestovať....ax jaj 😒 😒 😒 😒

martao
14. apr 2009

jaduska,

držíme palčeky a čakáme s Liborkom na nevestu. 🙂 🙂 🙂 😀

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abetka
15. apr 2009

vieme nieco o jaduske?

ka77ka
16. apr 2009

jaduske sa vcera narodila dcerka Olivia. 🙂 🙂 🙂 takze ma tretiu princeznu. 🙂 🙂 🙂

lubkaj
16. apr 2009

Gratulujeme jaduske 🙂. Nech aj s malou princeznou Oliviou coskoro pridu domov 🙂 🙂 🙂

martao
16. apr 2009

Jaduske gratulujeme. 🙂

Liborko je celý šťastný, že aj on má svoju frajerku. 😀

andrea.m
16. apr 2009

jaduške blahoželáme a obom prajeme véééééľa zdravia. 😀

abetka
16. apr 2009

jej ake krasne meno dali 😉 a samozrejme srdecne gratulujeme 🙂

zusikk
17. apr 2009

🙂 blahozelam malej OLIVII a zelam krasny bezproblemovy zivot 😉 celej rodinke tak isto 😉

kathi76
17. apr 2009

Jaduska blahozelame k malej princeznicke,dufam ze si mala pekny porod a malinka olivia nech je zdrava..... 🙂 🙂 🙂

ada11
18. apr 2009

aj my sa pripájame a prajeme Jaduške a bambuľke Olívii veľa zdravíčka a celej rodinke tiež😉

tak martao, chlapci musia byť natešení, že sú všetci zadaní 😀

maminy, kupovali ste už tašky pre prváčikov/prváčky 😉

lubkaj
18. apr 2009

ada11: My tasku este nemame, uvazujeme, ci pockat na jul - august (ked dufame, ze budu akcie na veci pre skolakov) alebo kupit teraz tasku Topgal, kedze maju teraz velke zlavy...

ada11
18. apr 2009

aj ja čakám na leto, ale ak by sa mi nejaká páčila už teraz a bola by za rozumnú cenu, tak by som aj kúpila 😉 ale pochybujem, že na nejakú teraz natrafím, kedže nechodím pozerať 😉

lubkaj
19. apr 2009

ada11: Ja tiez nechodim po obchodoch, ale pozarala som sa na webstranku topgalu. Tam maju teraz akciu "Ceny sa topia" a maju tam naozaj velke zlavy. Mamicky si tasky topgal chvalia (pozri https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...), len sa neviem rozhodnut...

martao
19. apr 2009

my tiež uvažujeme o topgal. Má to veľa prihradiek, tak idálne pre toho mojho. Ten je taký zberateľ. 😅

ada11
20. apr 2009

lubkaj, asi začnem pomaly aj pozerať tie tašky v obchodoch, urobím si prieskum, ja musím tú tašku vidieť naživo a ak by Maťke sadla aj na chrbátik /ona je taká štíhlejšia postava, aby ju tá taška neprehla v pase 😀 /, tak potom by som ju možno aj cez net objednala 😉 ďakujem ti za typ 😉

domka28
20. apr 2009

...jaduške a malej Olivii želam tiež vela zdravia.....a vela krasnych dni... 🙂
...my sme už tašku kupili...a teraz som je objednala aj ostatne veci k tomu....http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3725531...t... som kupila v akcii v obchode....a ostatne veci objednala cez net....http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=53281
...........malej sa páčila...ale myslim ze ju bude mat tak 2 roky....a urcite bude chciet inu.... 😖 ved uvidim... 😀

lubkaj
20. apr 2009

domka28: Ta taska vyzera velmi pekne, len by som sa tiez bala, ze Adrianka coskoro bude chciet inu, lebo sa jej ten obrazok bude zdat "pre male dievcata" 😉