Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

sissi27
4. nov 2010

@oliinka mozno by mu este pomohlo keby mal tvoju fotku. Tak by mal pocit ze si stale s nim. 😉
@anlu aj u nas to vyzera podobne. Sufi prisiel vcera domov a priniesol jednotku z anglicitny. Ked som sa ho pytala ze co ho pani ucitelka skusala tak povedal ze nic. Takze mame jednotku za nic. 😀 Deti ziju pre chvilu ktoru momentalne prezivaju, nic viac ich nezaujima. 🙂

maznacik007
4. nov 2010

@oliinka mozno by si mohla skusit to tak ze mu kupis nejaku plysovinu auticko.. prosto nieco co ma rad.. a to bude skolkove.. a bude si ho bravat so sebou nech si ho necha v skrinke a mozes mu pred nim dat na tu vecicku pusu.. a dohodnut sa ze ked bude mu smutno tak sa moze ist do skrinky pozriet na to pomojkat a ist spet za detmi... mozno je to infantilne.. u nas to zaberalo... /my sme tak mali plysovinku v skrinke preto lebo u nas si deti nemohli brat hracky do skolky dnu..
ale aj ta fotka... je dobry napad...

my zatial nic nove.. par jednotiek.. teda.. ale inak nic..

andrea.m
4. nov 2010

Filipko šiel dnes po mesiaci do školy. Som zvedava ako to zvládne. V šatni bol hviezda,skoro ho spolužiačky udusili 😀

mimomu
4. nov 2010

@sissi27 ta posledna veta je super a najma pravdiva 😉

@andrea.m no vidis,ko ho lubia 😉

andrea.m
4. nov 2010

bola som prekvapena

anlu
4. nov 2010

tak trochu mimo temy... neviete ako sa vola ten pas co sa moze pod tricko na krize davat, viete co myslim?

donara
4. nov 2010

@sissi27 jééééj aj u nás to tak funguje. Otázka: Ferko za čo si dostal tú jednotku? Odpoveď: Už neviem. No hlavne že sú to jednotky, tá posledná veta je naozaj super, presné a výstižné.

jaduska
autor
4. nov 2010

ahojte .... ja len tak narýchlo pozdravím, máme chorú Olíviu, má angínu a vysoké teploty, celý deň je na mne nalepená.... 😒

abetka
4. nov 2010

@jaduska to mi je luto , nech je Olivia rychlo zdrava 😉
U nas dnes tri 1, tak mala j spokojna a ja samozrejme tiez. MA velmi prisnu pani ucitelku, ked su neni domace ulohy podla jej predstav, tak vsetko skrta a preciarkuje 😠 MM povedal, ze na dalsie rodicovske ide on, ze toto je buzeracia a nie ucenie 😅

andrea.m
4. nov 2010

@abetka úplne s tvojím MM súhlasím

@anlu cosmodisk

mimomu
5. nov 2010

ahojte.
@jaduska olivii prajeme skore uzdravenie,chuda male,neboj bude dobre 😉 teraz je take na prd pocasie.u nas v blizkosti 5-10 km kazdy vracia,ci deti,ci dospeli.taka jednodnovka so zimnicou a teplotami. 😔

anlu
5. nov 2010

@andrea.m nie to som myslela, to je taky valec latky ktory sa pouziva ako oblecenie, ked mas kratke tricko tak aby si nemala holy chrbat a brucho 🙂
@jaduska nech je Olivia rychlo zdrava a nasa jej posiela cmuky 😉
@abetka uplne suhlasim s tvojim MM, urcite je to zbytocne stresovanie deti
@mimomu to je taky virus, my sme tym uz par krat presli a ja som na tom bola stale najhorsie, Claire to mala len pol dna, ja som sa tyzden nevedela pozberat 😒 treba v kuse ruky umyvat ako o dusu a vsetko dezinfikovat a nemali by ste to chytit 😉

sissi27
5. nov 2010

@jaduska drobcovi prajem skore uzdravenie.
@mimomu ani nehovor. Mne je tiez dnes akosi divno. Cosi mi stoji v krku a mam pocit takej malatnosti. Dnes ideme na oslavu tak dufam, ze ju nestravim niekde nad wc misou. 😕

sissi27
5. nov 2010

@andrea.m to je mile od Filipkovych spoluziaciek. A nam rodicom dobre padne ked vydime za nase dieta je oblubene a maju ho spoluziaci a kamarati radi. 😉

jaduska
autor
5. nov 2010

Baby, ďakujem za povzbudenie, dnes už je to trošku lepšie, teploty klesli...

@anlu viem, čo myslíš, boli na to reklamy aj tu na koníkovi, ale ako sa to volá, to veru nepamatám..... 😀

maznacik007
5. nov 2010

@anlu tak to je tehotnesky pas... asi co myslis..
http://www.mamimo.sk/e-shop/product_info.php?cP...

????

@jaduska drzte sa

andrea.m
5. nov 2010

@anlu tak to teda fakt netuším o čom je reč 😀

@jaduska olivinke skore uzdravko

mimomu
5. nov 2010

@anlu myslis zajaci pas 😀 😀 😀 ty nam teda davas zabrat. 😎

anlu
5. nov 2010

@jaduska presne to myslim a neviem si spomenut ako sa to vola ani neviem ako to mam hladat
@maznacik007 @mimomu to myslim co Jaduska mysli 😀 😀 😀 😀 no ked to najdem tak vam poviem aby ste aj vy vedeli... ono je to ako uplet do valca zosite a to si natiahnete pod tricko len na chrbat ale asi je to z nejakeho specialneho materialu...

baby ak citite ze na vas alebo vase deturence nieco lezie pchajte do seba co najviac vit. C ja som nechapala ako to pomaha... keby som sa nim teraz neladovala tak lezim chora s horuckami urcite a Oliv minimalne s nadchou

anlu
6. nov 2010

@jaduska jeeeej presne to som chcela, DAKUJEM 😀 budem ta pouzivat namiesto googlu? 😀 😀 😀

jaduska
autor
6. nov 2010

@anlu za málo 😉 ja som starý detektív Oriešok 😀 😀 😀 😀

anlu
6. nov 2010

@jaduska no dobre vediet... 😀

mimomu
8. nov 2010

ahojte babulky.
aky ste mali vikend?ste vsetci zdravi?

andrea.m
8. nov 2010

víkendík pohodový. všetci sme zatiaľ zdraví a dúfam,že aj dlho budeme. dnes som začala dovolenkovať takže nič nerobím len oddychujem a venujem sa detičkám.

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

andrea.m
8. nov 2010

vyplnené odoslane. dúfam že som aspoň trošku pomohla.

jaduska
autor
9. nov 2010

ahojte....dobre, že tu jahody dala dotazník, aspoň mi pripomenula, že už aj mne treba posielať ten môj 😝

anlu
10. nov 2010

@jahody11 tak ja asi nepomozem, ja som na rodicovskej

mimomu
10. nov 2010

@jahody11
poslane. 🙂