Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

exjanka
1. mar 2009

Ahojte,mozme sa pridat?Aj my sme boli na zapise ,Adam sa tesi do skoly,snad mu to vydrzi.

andrea.m
1. mar 2009

exjanka vitaj medzi nami 🙂

jaduska
autor
1. mar 2009

kathi - to, že som tehotná som zistila asi 3 dni po zápise, vôbec sme ďalšie bábo neplánovali....dlho som sa rozhodovala, či sa vôbec pustiť do štúdia, ale nakoniec som si povedala, že keď to zvládli iné, tak to zvládnem aj ja a v najhoršom prípade sa dá študovať aj úplne dištančne, takže ani netreba chodiť do školy, iba na skúšky a keďže teraz už je všetko na nete, tak to až taký problém nie je. Termín pôrodu mi vychádza tak, že zmeškám asi iba 2 prednášky a potom už iba chodiť na skúšky, tak to by sme mali dáko zmáknuť...Aspoň dúfam, keď nie, tak sa pod vlak nehodím....hold, odložím si to o ďalšie 2 roky...

Lienočka - tvoja malá má krááááááááááááásny dátum narodenie, budem oslavovať narodky spolu s ňou, aj ja som 9.3.....naša Sandra má narodky o 4 dni neskôr - narodila sa 13.3.2003.... 🙂

exjanka vitaj....

lienocka235
1. mar 2009

😀 jaduska.. super.. poslem ti aspon virtualne.. kusok nasej torticky... 😀 nasa je 9.3.2003 presne 6:00 a miery 3300 a 51 cm vsetko delitelne tromi.. na nej sa trojka vyriadila /narodila sa v nedelu/

exjanka vitaj...

kto ste chceli ten slabikar? hodte mi ip poslem nejaky...

kathi76
1. mar 2009

lienocka ja,ja som chcela ten slabikar.
hodim ti vsetko ,ale ip neviem co je!teda mozno aj viem co to je,ale myslim ze neviem co to je...
co je to ip?

exjanka vitaj.... 😅 😅 😅

kathi76
1. mar 2009

jaduska urcite zvladnes budem ti drzat palce!!! 😵 😵 😵
moj obdiv...

lienocka235
2. mar 2009

kathi76 klikni mi na tu obalocku so sipkou pri mojom prispevku a napis mi adresu... a poslem ti to.. ja som byvala ucitelka sice velkacov.. /mat - inf/ ale od kolegyn som podostavala ...

inak pekny den.. vsetkym

ukana
2. mar 2009

lienocka IP 🙂

lubkaj
2. mar 2009

abetka: Adrianka je len o den starsia - 26.7.2003 🙂

jaduska
autor
2. mar 2009

lienocka - vidno, že si učila MAT, hneď ti napadlo, že sú všetky čísla deliteľné trojkou 😀 😀 😀 😀 Inak aj my sme taký dosť trojkový - každý má v dátume narodenia nejaký násobok trojky, dúfam, že tretie bábo to nepokazí, ale v podstate jednu trojku má istú, keďže bude tretie v poradí.... 🙂

ada11
2. mar 2009

tulenka, aj moja Maťka mala byť v septembri a narodila sa v júli 😉 Ja som zvedavá ako jej to pôjde v škole, nedala som jej odklad i keď mamina stále do mňa vŕta, že som mala, nech jej predľžim detstvo a pod. Ona je rozumovo šikovná, len je taká citlivka, ale to ja nezmenám , to má takú povahu. Maťka chce ružovú tašku s medvedíkom Pu 😉
No a ja som tiež v klube - v novembri som mala 30 😠

abetka
2. mar 2009

lubkaj/ ja som mala pocit, ze je tu najmladsia a ze som jej mala dat odklad 😝

kathi76
2. mar 2009

lienocka235 ip... 😉 😉 😉

uz viem co je ip...dobra som nie??? 😎 😎 😎

ja zas prajem vsetkym pekny vecer...

lienocka235
2. mar 2009

no baby... dnesny.. zazitok nasej ninuse... bola u babky.. lebo je prechladnuta...
a prisla tam susedka starsia pani... a ninus.. o babetku rozpravala ze chce .. sestricku a susedka ze nech privola bociana ze ten nosi deti a nasa ju poucila
ze to spermie musia vojst do vajicka.. ako sa im usekne chvostik.. a ako sa to deli na kolko buniek a tak... ze tatinko musi mat 100 mil. spermii.. 😀 no moderne dieta... zboznuje ten serial bol raz jeden zivot... tak to ovlada naspamet...
tak mali z toho show... aj zo susedy aj z ninky... 😀

ada11
2. mar 2009

lubkaj, abetka - Maťka sa narodila 25.7. 😉

ukana
3. mar 2009

lienocka 😀 😀 😀 😀

roasha
3. mar 2009

lienocka 😀
tvoja žabka by mala ucit sexualnu vychovu niektore 17-stky co zakladaju na MK nove temy na tie svoje sexual"problemy" 😀

domka28
3. mar 2009

ahojte....uz nam prisiel papier zo skoly ze sme prijaty....tak sa tešakujeme.... 😀

andrea.m
3. mar 2009

lienočka 😀 😀 😀 super ju ninka odkúrila...a máš IP

simib
3. mar 2009

Ahojte,aj ja sa pripájam.Tiež nás prijali.My sme doteraz chodili do nultého ročníku. 🙂

jaduska
autor
3. mar 2009

lienocka - tá tvoja je úchvatná....ja som tiež Sandre vysvetľovala, ako sa rodia deti, keď som bola druhýkrát tehotná, ale počet spermií som nevedela ani ja 🙂 🙂 🙂

gratulujeme všetkým prijatým.... 😉

titkovamiriam
4. mar 2009

lienocka krasne 😀 a samozrejme tisko zavidim no aj blahozelam prijatym detickam ja budem vediet az v aprily alebo v maji

tulenka
4. mar 2009

Baby, a vy ste davali decka na nejake vyberove skoly alebo niekde kde je naval, ze tak oslavujete tie prijatia? Ved prvaka musia prijat....a keby sa im nieco nezdalo, tak by vas asi hned pri zapise poslaly na testy sk. zrelosti.
To dnes je vacsi problem dostat dieta do skolky, aspon tu u nas.
Lienocka, Ninka je zlata, teda ovlada to lepsie ako ja, aj s poctom spermii 🙂

simib
4. mar 2009

Tulenka u nás to je radosť.Malá bola min.rok na testoch lebo je skoro narodená a taký drobec doteraz a odporučili odklad,tak sme chodili do nultého ročníku.

domka28
4. mar 2009

.....ale tulenka to sa iba tesime kvoli detom....moja mala sa tesila z toho ...tak preco by som sa netesila s nou? 😀

tulenka
4. mar 2009

Simib, pozeram v tvojom albume, ze mate doma sikulku 🙂 . Ona preteka na motokarach?
A vidim , ze aj lyzujete. Aj my, pred 2 rokmi sa len ucila na tom stat, vlani sa naucila na vleku a tento rok ju to uz strasne bavi , aj v nedelu sme boli na lyzovacke a piratila do uplneho ustvania az kym nevypli vleky. 🙂

titkovamiriam
4. mar 2009

prepacte baby ja som si pomylila temu skolu so skolkou. 😀

simib
4. mar 2009

Tulenka dík.Simonka závodí na štvorkolkách alebo ATV alebo quad.

jaduska
autor
5. mar 2009

fiiiha, simib - simonka je teda šikovnica....

simib
5. mar 2009

Ďakujeme jaduška.Len nech jej to takto vydrží. 🙂