Začíname so školou v septembri 2009

jaduska
21. jan 2009

Viem, že je tu téma o prvákoch aj druhákoch, zrejme pribudnú aj ďalšie ročníky, ale ja by som chcela, ak sa tu stretneme nejaká stabilná skupina maminiek, aby sme nemuseli každý školský rok meniť tému a mali to všetko pekne chronologicky na jednej kôpke :o)

Takže, maminky, ktorých ratolesti už majú zápis do ZŠ za sebou, alebo sa naňho ešte len chystajú sem sa... 😉

andrea.m
9. mar 2012

@ukana moooooooooja 😖

maznacik007
9. mar 2012

@ukana sucitim s tebou... mne dnes vytahovali stary koren na stomatochirurgii .... bol taky divny ze to museli rezat... a nic som neplatila tam co som prekvapena... lebo u mojho zubara dost cvakam ale na toto si netrufal tak ma tam odoslal.... a este ma caka vysekavanie osmicky z kosti ale ze to bude plna anesteza...

andrea.m
9. mar 2012

@maznacik007 maznačikovi všetko najlepšie k narodeninám 🙂

ukana
9. mar 2012

@maznacik007 máš narodky? osemnásť? 😉 😉 😉 😉 😉 všetko najlepšie 😉 😉 😉 😉 hlavne zdravíčko

🙂

maznacik007
10. mar 2012

@ukana ja nie ale moja Ninuska mala vcera 9 te narodky....

Dakujeme za priania...

ukana
10. mar 2012

@maznacik007 , áha, všetko naj Ninke teda 😉 😉 Ninka je inak krásne meno 😵 😵 😵 😵

slivka3
10. mar 2012

Tak naši neviem,ale oni nič také nemajú ako tie súťaže s matematiky, s recitovania,aspoň nikdy Adelka neprišla,že sa má niečo naučiť,alebo na nejakú súťaž prihlásiť.Niekedy mi to je ľúto,ale čo aspoň nemusím riešiť či to dokáže či nie........
@maznacik007 tak mňa tiež čaká trhanie zuba múdrosti,už sa na to teším ako to dopadne,kedže ho mám krivo narastený......nebolelo Ťa to trhanie? ☹ lebo ja sa strašne bojím trhania,mám výslovne paniku zo zubára.A malej všetko najjj k narodkám aj moja je marcova.

jaduska
autor
10. mar 2012

@maznacik007 tvoja kočka je 9.3.???? 😕 aj ja 😀 😀 😀 😀 Ale tak ona je potom dosť netypická ryba 😝 Ale samozrejme aj od nás všetko naj, naj, naj....
Ma oslavujeme so Sandrou spolu narodky, keďže ich má 4 dni po mne 🙂 🙂 🙂

jaduska
autor
10. mar 2012

@mimomu Viki je šikulka v tomto, tiež gratulujeme k postupu 🙂

zusiko
11. mar 2012

my sme vcera dosli z rohacov boli sme cely tyzden pracka sa nazastavi 🙂) bolo super aj sneh aj pocasie jeden den sice hmla ale inak pekne slnecno bez fucakov no krasa ...

ukana
11. mar 2012

@jaduska , si ryba? ja mám vela kamošiek rýb, ja som škorpion..tieto znamenia si vraj rozumeju.. 😉 dodatočne všetko naj k narodkám tebe aj Sandre 😉 😉 😉 😉

ukana
11. mar 2012

@slivka3 , neboj sa trhania, to ti tak umrtvia, že pocitiš len neprijemny tlak na sanku, inak nič...aspon ja som bola uplne ustrachana, a ked som šla odtial, tak som si vravela, že kludne na trhnanie aj každý den.. 😀 😀 😀 😝

maznacik007
11. mar 2012

ako bolesti sa fakt bat nemusis to ti umrtvia a bude to v pohode... ja som ale zistila ze mne zabudli tam kusok z toho zuba normalne mi trci taky spic... takze zajtra idem na tu stomatochirurgiu znovu...

jaduska
autor
11. mar 2012

@ukana áno, som ryba....a Sandra ešte len bude mať narodeniny - v utorok, ale oslavovali sme už teraz....ale každopádne ďakujeme 🙂 🙂 🙂
V utorok k nám dôjde nejaké pojazdné akvárko so žralokmi, tak som zvedavá, čo to bude zač 😝

ukana
11. mar 2012

@jaduska akvarko domov? 😕 😕 😕 😕 😲 či? 😀 😅 nechápem 😅

jaduska
autor
11. mar 2012

@ukana nie, nie domov.... 😀 😀 😀 Som to blbo napísala - akože do mesta k nám príde 🙂

ukana
11. mar 2012

@jaduska 😀 😀 😀 ..jájj...už chápem, som podskočila z kábla 😀 😀 😀 ...

jaduska
autor
11. mar 2012

@ukana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zusikk
11. mar 2012

parada ze zraloky 😉 mala by som pre neho obcas malu rybu 😀 😀 ked ma chlap nastve kludne by som ho hodila do toho akvarka 😀 😀

a blahozelam aj ja k narodkam

jaduska
autor
11. mar 2012

@zusikk vidíš, to ma nenapadlo....škoda, že môj chlap nebude vtedy doma, možno by sa mu tiež stala "nehoda" pri akvárku 😝 😝 😝 😝

a ďakujeme za blahoželanie.....

slivka3
11. mar 2012

@ukana nooo,ale ten môj zub ešte nie je úplne vonku,ale rastie mi nakrivo teda tlačí na ďalší zub,tak preto ho chcem dať vonku a už je aj tak dieravy,takže neviem ako to bude trhať a či to vytrhne či ma nepošle dakde na tu stomatochirurgiu.
@jaduska a dodatočne všetko najjj k narodkám a aj Sandre k utorkovým všetko najjj...............

andrea.m
11. mar 2012

filipko je 22. marca a môj mm 26.marca takže tiež slávia spolu. no a aby sme toho nemali málo tak aj naše krsniatka samko a riško su marcovi. samko 28 marca a riško 26 marca takže cez víkend o dva týžne máme rodinný mejdan u našich 😀 sa teším.

andrea.m
11. mar 2012

@jaduska par žralokov za veľa peňazi. to sa postavíš ku takemu okienku a popozeráš do akvarka.deťom sa to páčilo mi s mm sme konštatovali že somarina.ale decka mali každopádne zážitok preveliky.

jaduska
autor
12. mar 2012

@slivka3 veľmi pekne ďakujeme....

@andrea.m no my toho tiež máme v marci a apríli hoooooooooooodne....

a s tými žralokmi - aj som si myslela, že to bude niečo také....ale tak aspoň deti nech majú zážitok 🙂

lubkaj
12. mar 2012

@maznacik007 Dotatocne vsetko najlepsie Ninke k narodeninam!
@jaduska Aj tebe a Sandre zelame k narodeninam len to najlepsie.

jaduska
autor
12. mar 2012

@lubkaj ďakujeme.... 😉

ukana
12. mar 2012

tak prvy den plaveckeho uspesne za nami, Mato unaveny, ale spokojny
http://www.aquakubin.sk/fotogaleria-vodny-svet.php
🙂

andrea.m
12. mar 2012

vyzerá to že Tami bude zase chorá 😖 len pred mesiacom dobrala antibiotika 😖

ukana
12. mar 2012

@andrea.m Tamarke skoré uzdravenie ☹

slivka3
13. mar 2012

@ukana Tak takýto vodný svet by som u nás brala.My sme radi,že tu máme obyčajnú plaváreň..... 🙂