• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Základná škola Hubeného. Nultý ročník

6. marca 2011 
Ma niekto skusenosti s nultym rocnikom na ZS Hubeneho? Uvazujem tam dat dceru. Prosim napiste Vase nazory na tuto skolu budem Vam velmi za to vdacna.
30. okt 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcera nechodila do nulteho, ale ma spoluziakov ktori navstevovali nulty rocnik a rodicia si pochvalovali. Ja poznam len ucitelku, je prijemna a mlada. Ucia sa hravou formov. 18.11. je den otvorenych dveri, tak sa treba ist pozriet. Tu je link n
31. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcera nechodila do nulteho, ale ma spoluziakov ktori navstevovali nulty rocnik a rodicia si pochvalovali. Ja poznam len ucitelku, je prijemna a mlada. Ucia sa hravou formov. 18.11. je den otvorenych dveri, tak sa treba ist pozriet. Tu je link na stranku http://zshubenehoba.stranka.info/index.php?vid=A
31. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem velmi pekne za odpoved :slight_smile:.
31. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vojavoja, nulty rocnik na ZS Hubeneho nepoznam, viem len, ze sa tam tiez snazia ist podla ITV, co je dost tazke v statnej skole. Tradicne vyborne su nulte ITV rocniky v sukromnej ZS Finesa v DNV, teraz sa to vola ITV pripravka Profinesa.
Od septembra 2011 Finesa otvara sukromne centrum 0.rocnikov Finesa Brilliant Bees 5-6rocne deti a sukromnu MS Finesa Honey Bees pre 2-4rocne deti na Estonskej, Podunajske Biskupice, Info: skolafinesa.sk, finesa@skolafinesa.sk
1. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja, dobre rano :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irise, DIKY :grinning: , vsak uz som si vsimla datum u otazky od vojavoja :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale nech sa info siri, nie? aj ked pomalym kablom :slight_smile: pa
6. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok