Základná škola Ružová dolina

pietra
19. jan 2013

Aké máte skúsenosti s touto základnou školou? My sme spádovo patrili pod ZŠ Mierová, bola som spokojná, lebo som tam chodila ako dieťa aj ja a čítala som na túto školu len samé dobré referencie. Aj sme sa tam boli nedávno informovať, zástupca nás upozornil, že deti berú len z ich spádového obvodu, nikoho mimo, lebo aj tak sa im hlási oveľa viac detí, ako sú schopní prijať. Bola som kľudná, lebo som mala overené, že tam patríme. Dnes som dostala studenú sprchu pri čítaní Ružinovského echa, lebo som sa dočítala, že menili školské obvody a našu ulicu preradili z Mierovej na ZŠ Ružinová dolina. O tejto škole som v minulosti nepočula nič dobré ☹ Ale tak predsa len sa to mohlo zmeniť.
Tak píšte vaše názory a skúsenosti s touto školou. Ďakujem.

bzsiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belusa
27. apr 2017

@bzsiska takže vy ste spokojná? ako dlho Vám tam deti chodia? Mi ešte nechodíme ale chystáme sa

bzsiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belusa
27. apr 2017

@bzsiska tak toto potešilo a čo je pravda o šikane medzi žiakmi?

bzsiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belusa
27. apr 2017

@bzsiska super dakujem

bzsiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rusalinka
10. nov 2017

Dievčatá, máte niekto nejaké aktuálne info, ako to tam vyzerá? Tiež tam spadáme a zisťujem si info...

belusa
11. nov 2017

@rusalinka no ja neviem čo mi spádový budeme robiť ked to tu čítam ale zase niektorý tvrdia, že spokojný a niektorý nadávajú ale kam ked nie Ružová dolina

misicka921
28. nov 2017

Zaujima to aj mna ja mam na skole dieta tejto a zvazujem o prestupe.... Dieta mi chodi domov s placom..Ze je bite.. Som na prasky z toho riesila som to s triednou aj s riaditelkou tvarili sa ze riesia to a ako ??? Ze horsie je... A plus dalsie veci ktore tu nebudem pisat... Kto moze mat dobre skusenosti hm???

belusa
20. dec 2017

@misicka921 písala som Vám IP budem rada ked sa porozprávame súkromnejšie

keralas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belusa
1. feb 2018

@keralas wou dakujem za pozitívnu reakciu, no uvidíme ja by som bola najšťastnejšia keby sme tam boli spokojný... mám tú školu cez cestu

keralas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smejko_iva
6. mar 2018

Ahojte, ak mate akékoľvek aktualne skusenosti so ZŠ Ružová dolina, hlavne co sa tyka prvacikov, budem rada ak sa zdoverite, pripadne poslite osobne do správy. Spádovo sem patríme a od septembra 2018 by tam mal nas syn chodit. Počula som rôzne názory a nechce sa mi veriť, ze vsetky ostatne ZŠ v Ružinove (a mnohé dost preplnene) su az take dobre, aby sa Ružová dolina radila medzi nieco horsie.

majca10
12. mar 2018

Ahojte, tiež sa pripájam k tejto diskusii s prosbou o aktuálne referencie.. 14. 03. 2018 je v základnej škole deň otvorených dverí, tak by som uvítala nejaké námety/postrehy, či už negatívne/pozitívne na ktoré by bolo fajn sa zamerať.. 🙂 tiež je to naša spádová škola..

keralas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ela13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenkam82
4. okt 2019

@alepredsa , kde ste predtym chodili na skolu?

alenkam82
4. okt 2019

Ahojte, aka je situacia na tejto skole dnes? Vdaka

belusa
5. okt 2019

@alenkam82 ahoj, no dá sa dosť sa síce striedajú vychovávatelky, vela detí teraz nastúpilo ale dá sa.

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belusa
26. jan 2020

@celasapremenim tak to netusim

belusa
26. jan 2020

@celasapremenim idete tam do skoly?

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjika44
26. jan 2020

no super, aj moje dieťa tam patrí, má štyri roky - ale vedla je ď sukromná, len neviem, aké su poplatky, aj ZUŠ, možno má nejaký talent

anjika44
26. jan 2020

počula som, že je tam veľká šikana