Základná škola s materskou školou Jána Pavla II.

rut
16. jún 2016

Máte skúsenosti s touto školou?

jajka257
16. jún 2016

@rut myslis skolu vo vajnoroch?

rut
autor
16. jún 2016

@jajka257 Áno, myslím tú školu vo Vajnoroch.

jajka257
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rut
autor
16. jún 2016

@jajka257 Ďakujem. Nevedela som, že je tam aj štátna škola. Nehľadám nič špeciálne, len zisťujem všeobecný názor na školu. Chystám sa do práce v Bratislave (bývame v okrese Senec). Zvažujeme, že by sme deti preložili do školy v Bratislave, aby sme ich stíhali poobede vyberať. Budúci rok budú v 2. a 4. ročníku.

jajka257
16. jún 2016

@rut je tu aj statna, hned vedla cirkevnej. Vo Vajnoroch su dve ZS.

patricia_xxx
16. jún 2016

@rut keď nemáte trvalý pobyt v Bratislave, tak do štátnej školy vo Vajnoroch Vám deti nevezmú. Môj syn chodí na cirkevnú

jajka257
16. jún 2016

@rut
@patricia_xxx mozno vezmu, zavisi od miesta. Najhorsie su prve triedy, ale ja mam v triedach aj ziakov, ktori nemaju trvaly pobyt vo Vajnoroch. Vzdy to zavisi od kapacity. Lebo ziaci sa prestupuju ak sa stahuju rodicia a miesto sa moze uvolnit.

jajka257
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka257
16. jún 2016

@patricia_xxx inac, prijimanie ziakov nie je urcene trvalym pobytom, prednost maju ti s trvalym, ale rodic ma pravo dat dieta do hocijakej skoly na SR, ak je volne miesto.

patricia_xxx
16. jún 2016

@jajka257 mne váš ešte vtedy riaditeľ povedal, že ak nemáme trvalý pobyt, tak mi syna nevezme

rut
autor
16. jún 2016

@patricia_xxx A stačí trvalý v Bratislave alebo musí byť vo Vajnoroch?

rut
autor
16. jún 2016

@jajka257 Ja som zatiaľ tiež vedela, že trvalý nemusí byť. Ale asi sú malé kapacity... Skúsime sa spýtať, ak nie, tak budeme hľadať ďalej.

patricia_xxx
16. jún 2016

@rut neviem ako je to teraz, ja som sa informovala pár rokov dozadu

jajka257
16. jún 2016

@patricia_xxx takto, ked sa prijimaju deti do skoly, spadova skola musi v prvom rade prijat dieta s trvalym pobytom v obci. Ak su zvysne a volne miesta, moze ich doplnit inymi ziadatelmi. Keby platilo, ze len dieta s trvalym pobytom, potom by nemohli deti z vajnor chodit do zs v raci ci v ruzinove alebo do inej skoly v BA.
@rut

jajka257
16. jún 2016

@patricia_xxx ty si asi riesila skolku, vsak? Tam je to o to horsie, ze je strasne vela deti a malo miest, preto neberu mimovajnorske, lebo ani tie sa tam nezmestia.

jajka257
16. jún 2016

@patricia_xxx
@rut a este jedna vec, ak sa jedna o dieta, ktore nepatri do spadovej oblasti, riaditel ho nemusi prijat. Teda v tomto smere sa treba informovat, ci ma skola miesto pre ziaka a ci je ochotna ho vziat. Vsetko zalezi od tej danej situacie....

patricia_xxx
16. jún 2016

@jajka257 nie, základnú školu sme riešili vtedy

jajka257
16. jún 2016

@patricia_xxx hmmm, a kedy to bolo? A to ti len toto povedal? Nevysvetlil ti, ze nebolo miesto? Ci to riesil svojskym sposobom?

patricia_xxx
16. jún 2016

@jajka257 stručne a jasne mi do telefónu na otázku, či mi ho vezme do 1. ročníka, odpovedal NIE 😞

jajka257
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rut
autor
21. jún 2016

@patricia_xxx Na cirkevnej je aká situácia? Zaujíma ma, aj či na škole nie je šikana. Ďakujem.

patricia_xxx
21. jún 2016

@rut všade sa podľa mňa niečo nájde. Aj keď si niekedy myslím, že na cirkevnej škole sú decká oveľa horšie ako na štátnej:(

jajka257
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
21. jún 2016

@patricia_xxx preco si myslis, ze na cikevnej skole by mali byt horsie deti?

patricia_xxx
21. jún 2016

@jajka257 máš pravdu😉

patricia_xxx
21. jún 2016

@zuzana76 nie na každej cirkevnej škole, samozrejme