Žmurkanie. Ako ho to odnaučiť?

deniska1
7. aug 2008

ktore mamicky maju skusenosti zo zmurkanim.moj sest rocny syncek zmurka na lave ocko.mampocit ze je to iba zvyk.ale nedokazem ho od toho oducit.sice nosi okuliare ale doktorka tvrdi ze je to psychickeho razu.prosi poradte ako dalej.dik.

milhaus
7. aug 2008

kedy to robi? to stale??

deniska1
autor
7. aug 2008

ahoj milhaus maly zmurka stale a cely den.poradis mi prosim- 😖 😵

bibula
7. aug 2008

on si to pravdepodobne neuvedomuje

dadulka19
8. aug 2008

a nemôže to byť neurologického pôvodu?..kamarátka tiež žmurká od dectva,ale nikdy to nejak neriešili 😒

andy.a
8. aug 2008

Deniska,tiky sa konzultujú u psychológa resp.detského psychiatra,tvoja dr.ťa mala usmerniť 😉
teda pokiaľ to trvá dlhšie a je to výrazné 😉

je to psychická záležitosť,to má dr.pravdu

deniska1
autor
21. aug 2008

mali ste vsetky pravdu neurologicka ma odporucila k psychologovi ale zial najst v blave niakeho detskeho psychologa je problem.nepoznate niakeho.ak ano prosim ak mozte dajte mi na neho kontakt.dakujem

kili
21. aug 2008

mňa napadlo mu oko prelepiť na nejaký čas a hádam to zmyzne. Ale ak treba ísť aj k psychologovy, tak aj tak nech ide.

danu
7. mar 2010

linduska123 • Dnes o 11:08
Ahojte,
ptrebovala by som rada, malicka 2,5 rocna dcerka zacala v poslednom obdobi vyraznejsie zmurkat. Nie je to vkuse, len par krat za den. Vcera sme sli autom dlhsiu dobu a zmurkala pomerne casto. Ked sme boli doma nepostrehla som to ani raz. Moze to byt alergia, suchy vzduch, alebo?
Stretli ste sa s tym niekto....

zuza.m • 1d • Dnes o 15:20
a nemože to byt z toho že sa jej tie veci vonku z auta rychlo mihocu??napriklad stromi alebo tak??alebo nefuka nanu z kurenia teply vzduch??to mne dost vadi.

jaaty • 1d • Dnes o 20:07
linduska, môže to byť aj zlozvyk, aj niečo s očkami Ja by som sa opýtala lekárky, prípadne by som šla na očné 😉