Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

helcah
7. aug 2008

sivula já jsem si taky stanovila horní hranici, 16kg a je mi to prd platný, protože je už mám teď ve 30tt 😀

lucija
7. aug 2008

Holky klíííííd, já začínala na 50ti kg a zkončila jsem na 78kg 😅 Teď mám 60kg a jsem nadmíru spokojená 😀

holly1
7. aug 2008

ahoj, tak mám + 5kg, jsem celkem spokojená

helcah
7. aug 2008

luciija, no jo, jenže z toho vyplývá, že ti 10kg zůstalo, což je v tvém případě asi dobře, ale v mém případě ne. Byla bych moc koulózní.

ivana68
7. aug 2008

ahojte baby
som v 18tt a este som nepribrala ani kilo je to normalne?
pri prvom som pribrala uz cca 4kg a teraz nic

janka_pn
7. aug 2008

hlasim, ze som v 31 tt a pribrala som 11 kg. hranicu som si stanovila na 15 kg, takze by som sa mala zacat trosku krotit v jedeni sladkosti 😅

janka_pn
7. aug 2008

ivana68, nie som sice odbornik, ale mnohe dievcata na forach pisu, ze do cca 20 tt nepribrali, ba dokonca este aj schudli... takze ak ti lekar nic nevravi a tvoje mimi rastie ako ma, tak by som sa vobec nenervovala, ba bola dokonca aj rada, neboj este iste priberies, aby ta to az nemrzelo 😀

eva.vizinova
7. aug 2008

😀 niekto nevie pribrat,niekto schudnut 😀 Ja som 1.x pribrala 28kg 😝 ,dalsie razytak do 10kg, ale vzdy mi po porode nejake 2-4kg zostali,tak mam asi 15kg nadvahu a prave som teh.tak som zvedava na akom cisle skoncim tentokrat 😀 Povodne som mala 57kg 🙂 🙂

mamamima
7. aug 2008

ahoj evi, aj ja som 1x dost pribrala, sice nie 28 ale 18 🙂 ale ja som krpata, tak to bolo dost a strasne zadrziavam vodu, ešte som len v 13tt a vcera na slnku mi opuchali prsty na rukach, taky ten neprijemny pcit ked nevieš zavriet dlan...tak aj tentokrat nebudem ina, ale zhodila som pomerne rychlo, este som bola chudsia ako predym 54 kg, tak spolieham na to 🙂

durni
8. aug 2008

ahojte tak pridávam sa aj ja no tak ja som začínala na nejakých 58 a momentálne už mám +9 kg takže žiadna sláva na 26tt
stanovila som si hranicu tak okolo 12 kg žial to sa mi nepodarí dodržař ani za svet pretože to budem mař čochvíla
asi by som sa mala krotiť viacej v jedení ale ked som tak hladná a ked nejem potom ma strašne bolí žalúdok tak sa s tým zmierujem že budem gľka ale aspon jedna útecha moj manžel predtým chodieval než sme sa spoznali so 100 kg takže ešte som v limite 🙂 aspon nejaká dobrá správa
ale inak si hovorím že hlavne aby malé bolo v pohode hadam to potom nejakým cvičením alebo dietami zhodím teraz je podstatné pre mna aby maly bol v pohode

blovitc120
8. aug 2008

+9kg zatiaľ

durni
8. aug 2008

blovitc120
tak to máš dobre že len toľko 🙂
to ja sa radšej ani nebuem dívať ak sa dožijem 35tt na ručičku váhy 😀

oli1
8. aug 2008

Ahojky, tak ja som v 27tt a pribrala som už 16kg, najviac v poslednom mesiaci, kilo každý týždeň, ale to je tým, že som sa prestala poriadne pohybovať,lebo som mala kolapsy z nízkeho tlaku, doktor mi na to nič nepovedal, všetko je v poriadku. Uvidíme, kolko sa na mňa ešte nalepí, ale sestra pribrala 30kg a do roka dala 20 dole,tak sa snažím nestresovať.

mamamima
8. aug 2008

oli, ja som bola pri prvom v 32tt u obvodnej a mala som +16 kg a normalne mi dietu nasadila 😠 ale potiahla som to skoro na 20...ale potom ako prutik, po roku aj kusok...zhodime, nestresujme 🙂

durni
8. aug 2008

Tak som zvedavá na tento mesiac a tiež koľko to bude na koniec celkovo 😀
sa mi doma smeje mama so sestrou že budem ako veleryba , normálne mi mama nechce dovoliť jesť že už som veľa pribrala a segra ma otravuje s tým že ked bola ona tehotná tak pribrala len 11 kg a tiež že to mne nohorzí no strašné s nimi ešte že aspon manžel ma podporí a povie že ked som hladná nech sa napapkám 😝

oli1
8. aug 2008

mamamima, ja stále čakám nejakú zlú reakciu, ale doktor nič, no možno na ďalšej kontrole, necháme sa prekvapiť, najlepší je moj drahý, ten má z toho velkú radosť, ako pekne priberáme, to ma vždy poteší

mamamima
8. aug 2008

oli to mas zlateho chlapa pri sebe. Moja dr. mi pri malej zvykla hovorit, to nic nie je, ved vy to zhodite...ziadne vycitky, nic...

bebca
8. aug 2008

ahojte
ja som zatial pribrala 14 kg, je to moc, ze????

oli1
8. aug 2008

babulky, ved my sme aj tak krásne maminy, nie?

luciakubista
8. aug 2008

baby ja uz mam +20kg ☹ nadsena nie som,ale co mam robit.Zadrziavam vela vody.Prstene uz som musela dat dole.

mamamima
8. aug 2008

aj ja si myslim 😀

oli1
8. aug 2008

krasne priberanie 😵

mamamima
8. aug 2008

inak teraz sa mi to dobre cita, doteraz som tu citala same pribrala som v 32 8 kg a tak, konecne niekto ako ja 🙂 nieze by som bola skodacka, ale nebudem sama ...
luci, aj ja som zadrziavala vela vody, supli ma po termine do nemocky, nedali pit ani jest a hned bolo po vode, neboj, to potom prejde...
ja mám uz teraz na slnku opuchnute ruky a som zhrozena ze tak skoro 😨

luciakubista
8. aug 2008

ja sa nebojim,ale tiez som cakala tak 15kg a ufff mam 20 navrch.Mne ziadne diety nedala a vravi mi,ze je to v poriadku. Inak aj ty si ma potesila,ze nie som sama. 😉

evitkamalicka
8. aug 2008

ja mam zatial +12kg a dufam ze o moc viac to uz nebude

pensadorcallisto
8. aug 2008

K tomuto dnu mam +4 kila. Z povodnych 54 na 58... Sladkosti nejem, aj ked je dost velky problem odolat. Ale cukor som celkovo obmedzila uz pred tehotenstvom...

luciakubista
8. aug 2008

evit,tak to uz vela nebude.Ja pocitam 25kg urcite ☹

evitkamalicka
8. aug 2008

luci ja pocitam ze tak do 15kg sa zmestim

petka_s
10. aug 2008

cavte baby, tak moj priatel ze na to ze vkuse jem,tak ze som tak moc nepribrala,som v 20-21 tyzdni,a zatial som 4 kilo,tak ako je to v pohode,alebo ako??

meleri
10. aug 2008

Petko,

taky vážím o 3-4 kila víc..tak nevím, mám taky chut k jídlu víc a víc, no musíme to možná trochu krotit! 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre