• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
sisulik ja keby som pribrala posledne dva mesiace este tych 11 kg tak celkovo 26 kg !!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. feb 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale si aj schudla nie? :grinning:
22. feb 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z 21kg som do dvoch rokov,do dalsieho tehotenstva schudla len 13kg... :grinning:
22. feb 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde zoženiem tie tehu nohavice. tie s tou velikánskou gumou na brušku? to musím zháňať v špeciálnom shope pre tehulky či v normálnom. my tu taký tehotenský asi ani nemáme:slight_smile:)
22. feb 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susika ja mám také, nechceš???
22. feb 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj , ja ich ete teraz nepotrebujem. som len v 10tt a ete na mne nič ani nevidno-to som zvedavá do kedy- :slight_smile: ale zisťujem, pre každý prípad. nebaví ma lietať z bochodu do obchodu. radšej prídem, zoberiem a zmiznem :wink:
22. feb 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18 tt + 0 dnes a 4 kg hore...
7. apr 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík, tak já mám ve 27tt už 18 kilo nahoře :sweat_smile:
7. apr 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15 tt a doteraz 2 kg navyse, no akosi to sa teraz rozbehlo.
7. apr 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne asi v tom case, bznka :wink: mas nejaka specialne chute? mala si nevolnosti?
7. apr 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za tehulkovanie pribrala 7 kg a teraz mám o 5 kg menej ako som mala pôvodnú váhu
7. apr 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana, nechcem nepekne napisat, ze zavidim :wink:, ale ako to robis? Moja mamka pri sestre 6 kil, mne sa to zda neskutocne...pritom tiez nie som nejaky tucko, ale v tehu proste priberam..
7. apr 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa všetci strašili už od začiatku svokra (25 kg), moja mama (20kg) a ja len sedem. Neviem ako sa mi to podarilo, ale jedla som tak ako predtým. Nebolo mi ani zle a ani som nevracala.
7. apr 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana , iste mas aj dobry metabolizmus...:wink: moja mamka naopak malo priberala a svokra vela a v tomto som po svokre :wink:
7. apr 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve že nie, lebo pred tým som nemohla vôbec schudnúť. Dlho som sa snažila a nič. Teraz sa smejeme doma , že ak budem chcieť zasa schudnúť urobíme Damiánkovi súrodenca. Len dúfam, že keď prestanem kojiť neschytám ich späť.
7. apr 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno nejaka hormonalna zmena, kazdopadne je to stastie, lebo kolko zien vekom a po detoch uz ma s vahou trvale problemy...
7. apr 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som tiez pribrala pomenej, za cele tehu len 5kg a teraz mam este o 2kg menej ako som mala povodnu vahu, a to som uz pred tym bola chuda. Moja dr. mi vzdy vynadala, ze ci drzim dietu :grinning:
7. apr 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni- paaaani, baby...ja napr. ked sa nenajem, tam mi pride divne...zacinam teraz 19 tt a uz som pribrala 4 kila. To nie je vela, jasne, ale ty pomaly tolko za cele tehu :wink:
7. apr 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni,posli recept ako to robis! :wink:
ja som pocas tehu schudla 7 kil,potom ich naspat nabrala a teraz mam o 10 viac :frowning2:
7. apr 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa cele tehu hybala-tancujem orient a povedala som si, ze ked som tehu, aj tak s tym neprestanem, tak som do 37.tt tancovala a tancujem aj teraz, tak to mi asi dost pomohlo :slight_smile: ale doktorke sa to nepacilo, stale mi hovorila, ze musim pribrat min.7kg, ale mne nechutilo jest...
7. apr 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tance som pocula, ze pomahaju...to je inak aka krasna zaluba...ja sa zvrtam okolo malej akurat teraz, tot moj tanec :wink:
7. apr 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to po porode pojde dolu samo :wink:
7. apr 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, ja viem, ze schudnem, ja len sa bojim, aby som strie nemala. V prvom tehotenstve som sa im vyhla, dufam, ze sa nespravia ani teraz..
7. apr 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa malinko spravili na brusku, take 3 ryhy, ale uplne dole, takze bikinky to v pohode zakryju...
7. apr 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v 21tt a mám + 5kg :slight_smile:
7. apr 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni, tak to nic nie je...niekto ma take, ze ako rany to vyzera...ochhh..katika, tak dufam, ze mne teraz vaha postoji, lebo na tvoj tyzden sa mi 5 zda ok :wink:
7. apr 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, v 27tt hlasim 3kg, tak se snad do konce těhu vejdu do 8-10kg :wink: Z 50ti mam ZATIM 53, ale teď to asi poleze...
7. apr 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, kalo, tak to je neskutocne :wink: to ako?
7. apr 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám +4 :unamused:
7. apr 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
escada: Jím celý den, po 2-3 hodinách, malé porce. Ale jím opravdu všechno, na co mám chuť. Mám pocit, že se mi v tom břiše mimčo nejak roztahuje a tlačí na žaludek. Ale poslední týdny mám čím dál víc chutě na hodně kalorický jídla (smažené, pomazánky, čokolády a tak). To jsem před tím neměla. Jinak jsem poměrně lenoch a jediný sport co dělám, je hodina plavání,joga a sem tam pilates doma u telky..Ale to těhotenství je krásné už proto, že to je jediné období, kdy si žena může dopřávat všechno, ne?? :slight_smile:
7. apr 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok