Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

jennna
17. mar 2009

baby ani nestrašte...ja už som teraz hotová....mám hore 11 a vyzerám snáď na 20...hrôza...

kamarátka pribrala 17kilo a nebolo to na nej vôbec vidno, ani brušo nemala veľké....tri týždne po pôrode bola na svojej váhe...

tehula
17. mar 2009

aponchie> tak to zas ja mam dojem, ze aj slepy si vsimne, ze som tehotna. Mne totiz skoro ziadna cast tela nepribrala, vsetko sa vovalilo do brucha. Kazdy sa ma len vypytuje, kedy uz idem rodit, v MHD ma pustaju sadnut si, no hroza. A to mam 60kil 😀

bertica.h
17. mar 2009

na mne to pozná každý hned,cez zimnu bundu..mám veľké bruško,možno s takýmto som išla do porodky pri Viktorke 😀
Jasné,že už mám okolo pupku strie,pupok vydutý.. 😅 😅

aponchie
17. mar 2009

dneska se nemuzu udrzet a zeru same maso ..ted sem snedla segedin se 6knedliky a sotva funim budiz mi k dobru aspon to,ze celej den litam po byte a uklizim 😝

shpirti
17. mar 2009

😵 ahoj aponchie,tak s tym segedinskym si ma teda dostala...asi si ho idem ihned navarit! 🙂 mnam-mnam

reni7
17. mar 2009

bertica-ten vystouplej pupek mají všechny těhule? 😕 já ho mám zatím vevnitř a doufám,že se mi ten čudlík neudělá 😅 😀

shpirti
17. mar 2009

aj ja ho mam stale pekne vo vnutri 😉

tehula
17. mar 2009

ja uz mam pupok takmer uplne rovny a vyduva sa

bertica.h
17. mar 2009

no ja myslím,že ku konci to maju všetky..moc tým tiež niesom nadšená..je mi to vidieť cez nohavičky,tielko,tehu nohavice a ešte aj cez nejaký svetrík,ked je tenší 😅 😅 😅
ale čo..zmákneme,nie?? 😀 😀 😉

shpirti
17. mar 2009

jasneze zvladneme 😀 myslim,ze pupok je v tejto chvili asi nieje velmi podstatny!!aj tak sme v teho vsetky naj naj najkrajsie 😀 😉 😀

aponchie
17. mar 2009

hele dela vam nekomu ,ze kdyz si lehnete a zasmejete se ,ze vam zespicati bricho a povyleze pupek??me teda desne ikdyz se zvedam z lehu a zatnu svaly bricha starej se chcechta jak pako,ze mam spicate bricho jak ze star treku 😀

shpirti
17. mar 2009

ahoj Aponchie,ze vraj taketo spicate bruska prinasaju chlapcekov...?

aponchie
17. mar 2009

no to ja nevim teda,ale ja to mam jen kdyz se zvedam nebo smeju jinak ho mam rozplzle vsude 😀

bertica.h
17. mar 2009

aj ja to mám..napr.ked som vo vani aumývam si hlavu,tak mám to bruško také smiešne🙂) a bude to baba🙂)(snád teda)🙂)

katka1981
17. mar 2009

ja mam spicate a vraj je to dievcatko, musi byt, lebo kupujeme ruzovucke veci 😀

aponchie
17. mar 2009

jezisi ja kvuli hadram snad holku pac mame skoro vsecko ruzove 😀 ale uvidime nechame se prekvapit ve stvrtek jdu na sono tak zu zvedava co rekne

tehula
17. mar 2009

ja mam tiez spicate odzaciatku a cakame dievcatko

bertica.h
17. mar 2009

aha..tak počkať🙂)
ja som mysela v určitej polohe špicaté..nie stále.
ja ho práveže špicaté nemám,je uplne zagulatené,ako lopta🙂

aj pri V.som mala rovnaké,a tiež baba.
a opeknela som pri oboch tehotenstvách.. 🙂
a takú krásnu babu doma mám.. 😵 😵

katka1981
17. mar 2009

ked lezim sa da do spicu ale aj ked stojim je skor spicate. Aspon sa mi zda.

ivulik2
19. mar 2009

ja mam špicate a budeme mať chlapčeka 🙂 a v robote sa zo mna smeju že hned vedia že idem lebo najprv brucho potom brucho a až potom ja... 🙂 buduci týžden idem do pradne tak som zvedava kolko už mam naviac
a včera sme mali predpôrodnu pripravu tak som sa pýtala porodnej asistentky ako to je s vahou tak mipovedala že je to individualne a netreba sa s tým trápit, takže je mi už jedno kolko ešte priberiem nech je malý zdravý a potom to už dajak zhodime...

aponchie
19. mar 2009

sak ja mam spicate jen kdyz se smeju nebo zatinam svaly brisni to je prca potom 😀

andykov
20. mar 2009

apo, to špičaté břicho mám taky. Jako pupík se mi dá do špičky. Při smíchu nebo, když se snažím vstát z postele 😀
Jinak včera jsem byla u dr. a kvůli mému přibírání a otýkání jsem musela donést spec.moč a jít na jaterní testy dnes, tak uvidíme. Chci tím jen říct, abyste si neúměrné přibírání skoro bez příčiny hlídaly. Může v tom být něco jiného než jen voda nebo těhu přibírání. Já doufám, že to budu mít vše oki 😉

aponchie
20. mar 2009

andy a kolik mas jako neumerne ke sve postave ??me nerikal vcera nic a to mam 10kg nahore 😝 sem zvedava co bude za mesic

katka1981
20. mar 2009

Merali vam uz panvu? Ja nemam ziadny zaznam v knizke. Zeby preto lebo moj lekar uz nerodi? Alebo keby to videl, povie hned, ze nate uzku panvu....?

mar26
20. mar 2009

katka -mě už páven měřili a sestři říkala,že mimi do 3500g jo,ale pak už bude asi problém,tak jsem zvědavá 😀 a to si nemyslím,že jí mám extra úzkou.

Jinak dneska váha plu 4kg...tak jsem zvědavá jak se to rozjede 😝

katka1981
20. mar 2009

Napiste mi prosim kolko ste pribrali od 29. tyzdna do porodu, dakujem!!!!!!!!!!!!!!!

katka1981
20. mar 2009

Mne nikto panvu nemeral, ale ja si myslim ze mam siroke boky, takze panva uzka asi nebude.

mar26
20. mar 2009

A mě by zajímalo od 24tt 😀 do porodu

katka -tak snad to budeš mít v pohodě. Já ty hodnoty pánve mám v průkajdě,ale nic mi neřeknou, 4 nějaké čísla 😀

katka1981
20. mar 2009

mar26, ja ajtak budem mat asi cisarsky kvoli ociam, ale len sa divim, ze to doteraz leka neriesil, ale asi preto ze nerodi a to si zozeniem druheho. A asi to nebolo doteraz dolezite, hm co ja viem.... Ale asi vidi, ze by cezo mna aj valibum presiel 😀

aponchie
20. mar 2009

panev mi nikdy nikdo nemeril ..nebo mozna jo ..pohledem?ja nevim ,ale v knize nic napsano nemam 😀 tak on uz asi lekar vidi kdo ma sirsi bocky a kdo je utlej a jake ma svaly a vazy a jak moc je vysportovanej atd..myslim,ze holky co delaji vrcholove sport sou na tom hodne spatne oproti beznym mamcam musi je to vice bolet 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre