• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
ja ani neviem ako.ani raz mi nebolo zle že by som zvracala ja som hned od začiatku priberala a priberala.ale pred tym než som otehotnela som vela schudla tak mi to len pomohlo a čo ty?
28. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola ako chrt:slight_smile: a kedže som prestala fajčiť a nebývalo mi zle, tak v prvom trimestri som mala 8kg navyše....a potom to islo samo....a strašne mi chutí to je pravda, ale nie často, ale hrozne vela:slight_smile:)) a teraz je to hrozne moc....
28. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak já jsem zatím od začátku přibrala 3,5kg :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola vcera na poradni a za posledne dva tyzdne mam +2kg. Za cele tehu som doteraz pribrala 7kg a zjavne sa to zacina rozbiehat :grinning: Takze posledne dva mesiace budu asi zaberak a pritom jem stale rovnako. Donedavna som najprv chudla a potom som za mesiac pribrala vzdy ledva kilecko. Cakame chlapceka a brusko mam fakt "chlapcekovske"- ziadne boky ani zadok, zo zadu ani nie je vidno, ze bude mimi :slight_smile:
28. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...no ja som doteraz pribrala 16 kíl...viem je to dosť ale tak čo narobím keď mi chutí :wink: celine a tiež mi všetci vravia že to bude asi chalan pretože tiež to mám všetko len v brušku :wink:
28. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi.mimi - tak to já s přibranými 30 kilama měla také kluka a přitom jsem byla rozteklá všude :angry:
28. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesterka09 aj podľa mňa je jedno aký je tvar bruška a ako vyzera to bruško.... :wink: hlavné je že sú detičky zdravé..a ako si sa zbavila kíl???daj radu :slight_smile:
28. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zatiaľ pribrala 14 kg a lekárka mi povedala, že mám obmedziť jedlo, že som zatiaľ veľa pribrala :unamused: :confounded: :angry:
28. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska - to ako máš obmedziť jedlo??? to by ma zaujímalo:(
29. apr 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi.mimi: mám na vrh 10 kilo a nemůžu se toho zbavit ať sportuji či nejím - ať se přežeru tak jsem furt na stejné váze :astonished: porodce jsem nechala 10kilo a zbytek šel sám jak mi splaskávali otoky.. Nevím jestli je to kojením, že to nejde dolu, ale jinak si to vysvětlit nedokážu!! Ale nechápu kde jsem to nabrala páč v těhu jsem jedla mnohem méně než před těhu :grinning: nic mi nedělalo dobře
29. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
densika..ale čo by..ja som pri prvej pribrala 18kg..nič si z toho nerob.pokiaľ nemáš diabetes,nerieš to :wink: :wink:
29. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som v 16 tt a od zaciatku tehotenstva som pribrala 5kg brusko mam tiez malinke uklada sa mi to hlavne na bokoch
30. apr 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som doteraz pribrala uz 12kg - a to som myslela, ze s touto vahou uz urcite pojdem rodit :angry: ... nuz ale co uz urobim... chvalabohu aspon mala je zdravucka, vcera som bola na prietokoch a ma uz 2kila :wink:
30. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na prietokoch, to čo je???
30. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já mám dnes asi 12kg nahoru, nějak mi to teď poskočilo :unamused:
30. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prietoky sa robia pri sone - kontroluje sa, ci cez pupocnik dober prechadzaju vsetky ziviny k babatku, ci placenta funguje ako ma
30. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz pribrala 9 kg..žiadne zvláštne chute nemám, všetko to mám viac menej v brušku...malá už váži 1,5 kg...dúfam to do konca pôjde pomaličky hore s tými kilečkami :angry: ...ja som sa toho tak strašne bála, aká budem veľká..zatiaľ je to tak " v pohode" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky chcem sa spýtať, koľko mal váš drobec na prvom sone??? cca v 8 tt :slight_smile: dakujem za odpoved
30. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja tiez som si to myslela ze s tym pojdem rodit , ale uz mam hore asi 14 :unamused:
za januar 5kil :pensive: a potom uz len tak 1-2 za mesiac. som sa rozozrala fuj hanba mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz sa krotim ale uz to nepomaha lebo maly rastie :grinning: ale po porode setko dam dole este aj to naviac co tam bolo predtym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

poseidonka ja som bola na prvom sone v 12tt a a malicky mal 360g
30. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, no som na tom zda sa uplne rovnako ako ty, len ja priberam stale rovnako - od januara 2kila za mesiac.. ja tiez dufam ze po porode pojde vsetko dole a aj to naviac co bolo aj pred tehotenstvom :slight_smile:
uz v 12tt mal tvoj maly 360g? Moja mala tolko aj v 21tt... teda myslim

Ja som mala prve sono v 9tt a mala mala 2cm - vahu netusim, ale asi velmi malicko :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pýtam len preto, lebo mi robil sono minulý týžden a mali sme už 15mm a to som vraj bola v 5w3d
30. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja alebo zeby nie? idem sa pozriet do papierov. ja mam pocit ze v 21tt mal 760g. kuknem papiere pockaj.
30. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si mala pravdu, v 22tt mal 360g :slight_smile: :grinning:
30. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala prve kilo az v 22tt...dovtedy ani gram a brucho rastlo,no jak som pribrala kilo,dve az som nabrala 18 behom 10 tyzdnov a potom sa to stoplo a asi od 33tt som znova nepriberala ani nechudla...v porodnici som nechala 10 a zatial som neschudla nic a to som skoro 3 mesiace po porode... :unamused: ale verim ze sa to da pomali doporiadku a v lete budem fit,cvicit mozem len malo lebo som po SC a dost ma to este pobolieva ked brusakujem :rolling_eyes:
30. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to uz vyzeralo, ze sa rozbehlo masove priberanie, ale nastastie nie. Mam 10kg navrch, oscilujem okolo 62kil. Viac ma uz ale zaujima vaha miminka :slight_smile: Dufam, ze ona pribera poslusne a tabulkovo
3. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehula, aj ja uz sledujem skor malej vahu, je tabulkova, naposledy 2231g a ja 9,5kg naposledy.
3. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vyzera to tak, ze od poslednej poradne mi nabehli az 3 kg. :angry:
3. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše miminko má taky přibližně 2200-2300g, já mám +8kg.
4. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...já jsem sloneček, malý měl naposledy ve 21tt skoro 4OOg,ale jsem na příští utz zvědavá, bo matka už má plus 11kg, nové křečové žíly a prsa D :grinning: Snažím se hlídat a stejně to leze nahoru :confounded:
4. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial pribrala len 1 kg a som na konci tretieho mesiaca,je to v poriadku?
4. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok