• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

29. septembra 2016 
Juuuuuuu tak je to ttady opravdu ruznorode ja jseem ted za posledni mesic pribrala najednou 3 kila a to mi to lezlo tak hezky od zacatku teho po kilcu za mesic,tak jsem zvedava co mi zitra rekne dr. :confounded: a kolik moje mimnko vazi vubec nevim protoze ten nas maly naschvalnicek je pokazde otoceny tak oby nesel poradne pomerit a zvazit,ani co ma mezi nozkama nechce ukazat no jo aspon budeme mit prekvapeni :sweat_smile:
4. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondinka...aj ja som len tolko pribrala az vpiatom som zacala tak po kg mesacne az 2kg a pytala som sa dr a povedala ze do 4az 5 mesiaca priberas ty a potom tvoje miminko.... :wink:
4. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondi v poho.....kamaradka měla jen 5kg nahoře, když šla rodit.....a mimi mělo 3200g

já přibrala doted 10,5kg-to by mohlo stačit :wink:
4. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v 27 tt a prve 3 mesiace som pribrala len 1 kg, no ale potom sa to rozbehlo a teraz mam hore 10 kg a to za posledny tyzden som pribrala 3 kg, co mi nie je uplne jasne lebo v poslednej dobe menej jem. Staci mi polovica toho ako som jedavala doteraza hned som najedena a tazko sa mi dycha, tak mi je zahada kde sa tie 3 kg nabrali.... Dost mi opuchaju nohy, minule som si merala obvod nohy rano a vecer a som mala rozdiel 2 cm, tak neviem ci to nebude zadrzana voda...
4. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já dnes začínám 8 měsíc 31+1 a mám 10,5kila nahoře

jankaw-buď v klidu,já sem v 5 měsíci přibrala 3 kila během 14 dní a to sem jedla úplně normálně :sweat_smile: pak už to šlo jěn půl až kilo za měsíc :wink:
4. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa uz bojim aj na vahu postavit, ze ake prekvapenie tam zase bude :slight_smile:)
4. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuchy to ja mám presne tak ako ty 11 hore
4. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska jsem byla v pordane a taky jsem se zdesila ze to skocilo 3kila najednou :frowning2: jindy to slo tak po kilu :confused: a dr mne uklidnil ze je to prevazne plodovka,te ted v techto tydnech to tak byva.Tak snad je to o.k. :unamused:
5. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula a kolko maš celkovo naviac teda do plusu :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak já ted za 3něděle přibrala 3kg a taky čumím, ale je fakt že se cpu sladkým, jenže mě to jde do břich...jinak trochu do stehen a zadku jinak nic!!
5. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja som pribralado teras 26kg :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ale uz sa mi hadam ta moja vaha zastavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nevadi lebo pred tehotenstvom som bola len taky 48kg chrust tak mi trosku kileciek navyse nezaskodi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wsmoulinkaa, aj ja, od 30.tt som hladna ze az. Aj zo dna na den mi skoci kilo ale dole uz nejde :frowning2: zajtra sa vazim, uz teraz sa bojim a co je najhorsie ten hlad az boli.
5. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky ja som už celkom na konci. Včera som mala termín, ale malinkej sa ete nechce a mám + 15,5kg hore... Posledne týždne som už ani nepribrala... Nechutí mi papať, len také špecialitky by som hltala... Dnes som si bola kúpiť riadne drahý melón :slight_smile:
5. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, dtz sa, prajem ti vela sil!!!!!!!!!!
5. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj sssmi, preji ti, at dlouho neprenasis a at je sarah uz brzy s nami na tomto svete :slight_smile:
5. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a merali ste si obvod brucha? :grinning:
6. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssmi: přeji ať to máš za sebou a hlavně v poho :slight_smile: ,
taky mám doma melounek-nebyl nějak drahý, u nás stál 9 kč/kg-fakt dobrej
terezka044: já si měřím obvod prsou-pasu(břicha)-boků, docela to přibývá :unamused:
6. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jsem v 25tt a mam uz nahore 7 kg pride vam to hodne?
6. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa pridat ? :slight_smile:

ssimi!! a ja som uz myslela ze uz hadam aj mas po tom :slight_smile: a jemu sa chrustovi este nechce?drz sa, myslim na teba!
inak, ja sa chystam do poradne dneska...akurat som s vazila a uz mam dokopy 7kg navyse...zo mna bude asi slon-ica :slight_smile:
6. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam nahore 8 kilo celkem a obvod briska si radeji nemerim,jelikoz mi pripada ze mam buben jako blazem,ale pry je to ta plodovka tak snad :confounded:
6. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zatím přibrala 3 kg mám to vše v břiše, do noh a zadku zatím nešlo nic, ale to mě to asi teprve vše čeká.
7. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkkatarinkaaa a v kolkom si tyzdni?
ja som prve 3 mesiace nepribrala nic, v 4. mesiaci asi kilo a v 5. v priebehu 2 tyzdnov 4 kg hore, teraz v 22 tt mam uz 6 kg navyse... na poslednej kontrole pred 6 tyzdnami ma doktor chvalil, co sa vahy tyka, teraz bude asi prekvapeny... :sweat_smile:
7. máj 2009 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spimira ja na tom do 20tt byla uplne stejne...ale pak jak mavnutim proutku to zaclo hrozne naskakovat...ted uz mam 8kg a pripadam si jak hrosice :grinning:
7. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja zajtra začínam 35. tt, zatiaľ som pribrala 6 kg, ale to aj preto, lebo sa nemôžem napchávať sladkosťami, cukor by som nemala vôbec - mám tehotenskú cukrovku. Ale každý deň zhreším troška, a dám si kúsok koláča alebo zákuskov. Nič nemôžem sladiť, žiadne sladké piť, žiadna čokoláda, cukríky. Už od 26. týždňa. Takže asi preto nepriberám až tak veľa. :confused:
8. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som v 14tt a mam uz 3kg hore...dr.mi na to nic nepovedal, ale mne sa to zda bit dost, dokonca to posledna kilko prislo za posledne 2tyzdne, a tieto 2tyzdne jem dost malo..tak neviem.drzte sa tehulky.
9. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já jsem 24tt (a prcek je ještě k tomu o skoro dva týdny napřed) a mám nahoře přesně 3kg, ale vzhledem k tomu, že patřím k prostorově výraznějším tak je to naprosto v pořádku :wink:
9. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak od poslednej poradne mam kilo navrch :angry: Uz som na 62,5kg a hadam by stacilo. Obvod brucha mam 96cm :grinning:
9. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehula ahoj ty chrust :grinning: Ja mam uz 11 navyse :angry: co je presne tvoja vaha plus 10. Mat tak teraz tvoju vahu jooooj.
9. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som cele tehotenstvo zjedla vsetko co nezjedlo mna a to doslova a najradsej bagety,grilovane maso a podobne lahodky...a isla som rodit v 41.tyzdni a mala som len plus 6,5kg z toho mala mala tri kila...no a z porodnice som odchadzala v mojich rifliach co som nosila pred tehu :wink:
9. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejby,tak to si musela mat dedicne :grinning:
9. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok