Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

janulla84
4. máj 2009

Juuuuuuu tak je to ttady opravdu ruznorode ja jseem ted za posledni mesic pribrala najednou 3 kila a to mi to lezlo tak hezky od zacatku teho po kilcu za mesic,tak jsem zvedava co mi zitra rekne dr. 😖 a kolik moje mimnko vazi vubec nevim protoze ten nas maly naschvalnicek je pokazde otoceny tak oby nesel poradne pomerit a zvazit,ani co ma mezi nozkama nechce ukazat no jo aspon budeme mit prekvapeni 😅

anjelik123
4. máj 2009

blondinka...aj ja som len tolko pribrala az vpiatom som zacala tak po kg mesacne az 2kg a pytala som sa dr a povedala ze do 4az 5 mesiaca priberas ty a potom tvoje miminko.... 😉

wsmoulinkaa
4. máj 2009

blondi v poho.....kamaradka měla jen 5kg nahoře, když šla rodit.....a mimi mělo 3200g

já přibrala doted 10,5kg-to by mohlo stačit 😉

jankaw
4. máj 2009

Ja som v 27 tt a prve 3 mesiace som pribrala len 1 kg, no ale potom sa to rozbehlo a teraz mam hore 10 kg a to za posledny tyzden som pribrala 3 kg, co mi nie je uplne jasne lebo v poslednej dobe menej jem. Staci mi polovica toho ako som jedavala doteraza hned som najedena a tazko sa mi dycha, tak mi je zahada kde sa tie 3 kg nabrali.... Dost mi opuchaju nohy, minule som si merala obvod nohy rano a vecer a som mala rozdiel 2 cm, tak neviem ci to nebude zadrzana voda...

reni7
4. máj 2009

tak já dnes začínám 8 měsíc 31+1 a mám 10,5kila nahoře

jankaw-buď v klidu,já sem v 5 měsíci přibrala 3 kila během 14 dní a to sem jedla úplně normálně 😅 pak už to šlo jěn půl až kilo za měsíc 😉

jankaw
4. máj 2009

Ja sa uz bojim aj na vahu postavit, ze ake prekvapenie tam zase bude 🙂)

gabrielkabj
4. máj 2009

kuchy to ja mám presne tak ako ty 11 hore

janulla84
5. máj 2009

dneska jsem byla v pordane a taky jsem se zdesila ze to skocilo 3kila najednou ☹ jindy to slo tak po kilu 😕 a dr mne uklidnil ze je to prevazne plodovka,te ted v techto tydnech to tak byva.Tak snad je to o.k. 😒

gabrielkabj
5. máj 2009

janula a kolko maš celkovo naviac teda do plusu 😀 😀 😀

wsmoulinkaa
5. máj 2009

ahoj tak já ted za 3něděle přibrala 3kg a taky čumím, ale je fakt že se cpu sladkým, jenže mě to jde do břich...jinak trochu do stehen a zadku jinak nic!!

pajinka23
5. máj 2009

babulky ja som pribralado teras 26kg 😲 😲 😲 😲 ale uz sa mi hadam ta moja vaha zastavila 😀 😀 😀 😀 ale nevadi lebo pred tehotenstvom som bola len taky 48kg chrust tak mi trosku kileciek navyse nezaskodi 😀 😀 😀 😝 😝 😝

katka1981
5. máj 2009

wsmoulinkaa, aj ja, od 30.tt som hladna ze az. Aj zo dna na den mi skoci kilo ale dole uz nejde ☹ zajtra sa vazim, uz teraz sa bojim a co je najhorsie ten hlad az boli.

sssimi
5. máj 2009

Babuľky ja som už celkom na konci. Včera som mala termín, ale malinkej sa ete nechce a mám + 15,5kg hore... Posledne týždne som už ani nepribrala... Nechutí mi papať, len také špecialitky by som hltala... Dnes som si bola kúpiť riadne drahý melón 🙂

katka1981
5. máj 2009

sssimi, dtz sa, prajem ti vela sil!!!!!!!!!!

andreasek82
5. máj 2009

jj sssmi, preji ti, at dlouho neprenasis a at je sarah uz brzy s nami na tomto svete 🙂

terezka044
6. máj 2009

baby a merali ste si obvod brucha? 😀

poradvpohode
6. máj 2009

sssmi: přeji ať to máš za sebou a hlavně v poho 🙂 ,
taky mám doma melounek-nebyl nějak drahý, u nás stál 9 kč/kg-fakt dobrej
terezka044: já si měřím obvod prsou-pasu(břicha)-boků, docela to přibývá 😒

blackie26
6. máj 2009

ahojky jsem v 25tt a mam uz nahore 7 kg pride vam to hodne?

kkkatarinkaaa
6. máj 2009

ahojte, mozem sa pridat ? 🙂

ssimi!! a ja som uz myslela ze uz hadam aj mas po tom 🙂 a jemu sa chrustovi este nechce?drz sa, myslim na teba!
inak, ja sa chystam do poradne dneska...akurat som s vazila a uz mam dokopy 7kg navyse...zo mna bude asi slon-ica 🙂

janulla84
6. máj 2009

No ja mam nahore 8 kilo celkem a obvod briska si radeji nemerim,jelikoz mi pripada ze mam buben jako blazem,ale pry je to ta plodovka tak snad 😖

spimira
7. máj 2009

Já jsem zatím přibrala 3 kg mám to vše v břiše, do noh a zadku zatím nešlo nic, ale to mě to asi teprve vše čeká.

bibi78
7. máj 2009

kkkatarinkaaa a v kolkom si tyzdni?
ja som prve 3 mesiace nepribrala nic, v 4. mesiaci asi kilo a v 5. v priebehu 2 tyzdnov 4 kg hore, teraz v 22 tt mam uz 6 kg navyse... na poslednej kontrole pred 6 tyzdnami ma doktor chvalil, co sa vahy tyka, teraz bude asi prekvapeny... 😅

poletucha
7. máj 2009

spimira ja na tom do 20tt byla uplne stejne...ale pak jak mavnutim proutku to zaclo hrozne naskakovat...ted uz mam 8kg a pripadam si jak hrosice 😀

sandy80
8. máj 2009

Ahojte, ja zajtra začínam 35. tt, zatiaľ som pribrala 6 kg, ale to aj preto, lebo sa nemôžem napchávať sladkosťami, cukor by som nemala vôbec - mám tehotenskú cukrovku. Ale každý deň zhreším troška, a dám si kúsok koláča alebo zákuskov. Nič nemôžem sladiť, žiadne sladké piť, žiadna čokoláda, cukríky. Už od 26. týždňa. Takže asi preto nepriberám až tak veľa. 😕

andrea12737
9. máj 2009

Ahojte ja som v 14tt a mam uz 3kg hore...dr.mi na to nic nepovedal, ale mne sa to zda bit dost, dokonca to posledna kilko prislo za posledne 2tyzdne, a tieto 2tyzdne jem dost malo..tak neviem.drzte sa tehulky.

achalteke
9. máj 2009

Ahoj, já jsem 24tt (a prcek je ještě k tomu o skoro dva týdny napřed) a mám nahoře přesně 3kg, ale vzhledem k tomu, že patřím k prostorově výraznějším tak je to naprosto v pořádku 😉

tehula
9. máj 2009

ahojte, tak od poslednej poradne mam kilo navrch 😠 Uz som na 62,5kg a hadam by stacilo. Obvod brucha mam 96cm 😀

katka1981
9. máj 2009

tehula ahoj ty chrust 😀 Ja mam uz 11 navyse 😠 co je presne tvoja vaha plus 10. Mat tak teraz tvoju vahu jooooj.

bejbypd
9. máj 2009

ahojte ja som cele tehotenstvo zjedla vsetko co nezjedlo mna a to doslova a najradsej bagety,grilovane maso a podobne lahodky...a isla som rodit v 41.tyzdni a mala som len plus 6,5kg z toho mala mala tri kila...no a z porodnice som odchadzala v mojich rifliach co som nosila pred tehu 😉

slnecnica11
9. máj 2009

bejby,tak to si musela mat dedicne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre