• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

29. septembra 2016 
no moze byt moja mamina po porode mojho prveho brata cize jej prveho dietata vazila 52kg...a po mne to som bola tretie dieta 57kg...takze asi naozaj dedicne :grinning:
9. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejbypd, Ty provokaterka jedna :grinning:
9. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja si myslim že priberanie je individualne a vobec sa to nevztahuje na vahu babetka ja som priprala prvy krat 30kg a mala mala 2750g takže je to fakt na každej jednej a tiež si myslim že už vekom sa tak lahko nezhodi nakolko organizmus už tak rychlo nespaluje ale to je iba moj dohad , a myslim si že teraz po pôrode tak rychlo asi neschudem,,, ale nevadi ja si možem par kil dovolit a bude končit leto tak mam na to rok heheh
9. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ale nie baby urcite je to individualne ja samozrejme nechcem provokovat aj so mnou na izbe lezala babenka pribrala 25kg mala brusisko ako na trojicky a jej dcerka vazila 2 700g a mala 47cm..
9. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak abych vás uklidnila,já mám nahoře už 15kg a to si nemyslím že bych se nějak přejídala...samozřejmě,že taky nějaká ta sladkost je...co týden to kilo nahoru ať jím nebo se hodně omezím,vždy je to stejné...
13. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já se teď začínám blížit svojí původní váze, ale je fakt, že ta byla docela velká... :grinning:
13. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já mám teď +6kg :slight_smile:
13. máj 2009 o 09:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám +3kg :wink:
13. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ja som do teras pribrala 27kg a este ktomu sa mojmu drobcekovi vobec nece ist von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s ZBLAZNIM AK PO PORODE NEZHODIM ASPON ZO STEHIEN,,,LEBO NEBUDEM MAT ANI CO OBLIECT :astonished: :astonished: :astonished: :confounded:
13. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes plus 10,8 kg.
13. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz +15kg :angry: a to sa mi uz zda dost nato ze este necelych 8tt pred sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja dnes 62.5kg, plus 10.5kg. Ale strasne sladkosti tlacim ako chora....nastastie zatial stiham spalovat :confounded:
13. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,tak já sem 32+3 a mám asi 11kilo nahoře :sweat_smile: ale mám to jen v břichu,trochu cítím stehna a zadek,ale žádná hrůza,myslela sem že to bude horší :slight_smile:
no ale ještě mám nějakej ten pátek před sebou že?jím normálně,žádný přežírání ani chutě
13. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jsem 25tt a mám 3-4 kg nahoře, takže je moje váha nyní 92 kg, ale buben mám jak blázen, tak fakt nevím...
14. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ona ta váha je hodně zavádějící...opravdu záleží kdo kolik váží před těhu a tak. A taky když dvě těhulky naberou třeba 10kg,tak jedna to má jen v břiše a pořád vypadá štíhle,jiné se to vrazí všude a vypadá silněji.
A věřím, že to prostě pak musí jít zase dolů, když teď to šlo tak pěkně nahoru.
Já pak omezím ten šílený denní přísun sladkého...teď je to minimálně, dortík, čokoláda a sušenka nbo zmrzlina.
Jinak mám nahoře 8kilo (64kg),ale dva měsíce ještě před sebou...tak jsem zvědavá,zatím je to kolem těch 2 kilo za měsíc a to fakt jím mnohem víc jak předtím :slight_smile: ...asi malá dobře spaluje :sweat_smile:
14. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mar26,nechci sklamat tvoje nadšení, ale sladké neomezíš, spíš naopak. ja přibrala počas těhu 10,5kg, dva týdny po porodu(císař) jsem měla -12,5kg. nikdy jsem nebyla na sladké, ale chuť začala asi v 7 měsíci a pokračuje dodnes. nejraději sndám sladké a po obědě musím mít zese nějaký zákusek. ja zase doufám, že to skončí až přestanu kojit. a nejvíc jsem přibrala za posledné dva měsíce těhu asi 5kg. držím všem palečky, ať se těch kil zbavíte tak rychle jako já.
14. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ja mám tiež 8 kilo navyše, ale musím obmedzovať sladké, lebo by bolo navyše aj 20, poznám sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pilotka, tak alespoň doufám,že ho omezím trošku. Já zase jiné chutě než před těhu nemám, sladké jsem měla ráda vždycky. No a místo 3 porcí sladkého denně si dám třeba jen jednu nebo dvě...prostě pak to bude o vůli a tu mám,teď si to v těhu prostě užívám :slight_smile: . A kdybych ještě přibrala 5 kilo, tak budu na 13 a to je myslím ok.
14. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som oproti povodnej vahe pribrala 7 kg, a to som uz v 40tom tt. pravda vsak je, ze na zaciatku som vyvratila aj to, co som vobec nezjedla a schudla som dobrych 8 kil. Inak sa neobmedzujem, zjem co mi chuti a kolko vladzem...az sa niekedy nemozem pohnut. Ale narastlo mi len brusko a prsia,obcas mi pridu take tazke, ze sa nevladzem ani narovnat. no co, uz snad len posledne 4 dni a gro z toho zmizne.
14. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz pribrala 13kg, posledne tri tyzdne kilo za tyzden, dufam, ze to takymto tempom nebude az do konca, lebo by som skoncila s plus 20timi :rolling_eyes: ... dufam ze aspon nebudem prenasat a mala sa narodi do terminu :slight_smile:
14. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale raz boze pravda ze pri tom druhom to ide nejako lahsie hore - mne sa zda ze sa na jedlo len kuknem a uz priberam :rolling_eyes: a brusisko mam ako ked som prvu uz mala porodit a to mi chybaju este dobre dva mesiace a uz sa nevladzem ani zohnut - mna asi urve. na vahe je to nejakych 7kg ale este furt chyba dobrych 9tyzdnov proste sa mam na co tesit. :angry:
14. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja , ty mas ternim presne jak ja pred 8 rokmi a narodila sa presne na termin ja som vtedy pribrala z 50kg na 80 kg. toje vaha :astonished: a poviem ti dala som to dole do pol roka 54kg . teraz som pribrala uz 20 a nerobim z toho vedu lebo viem ze to pojde dole :dizzy_face: tak drzim palceky baby
15. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanipe, tak to si ma straaaaaasne potesila :sweat_smile: ... hoci ja som mala omnoho vyssiu zacinaciu vahu, az 69... teraz mam uz 82 :confounded: ... ale ja verim ze do Vianoc urcite bude menej ako tych 69, mala mi urcite vymysli daky kondicny plan na chudnutie :grinning:
15. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som v 32 tt a pribrala som zatial 13 kil. urcite pojdu este hore. niekto mi hovori ze v poho, iny zase ze dost. neprejedam sa, skor manzel na mna krici ze nic nejem. ked si to zhrniem tak ma pravdu. nieje to o tom ako sa kto napchava. moja sestra papkala a to dost a pribrala len 7 kil. nerozumiem preco, len tolko. majte sa.Milka
15. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem začínala na své normální váze 61kg a teď máme 71 a to všechno hlavně bříško a prsa. :sweat_smile:
Myslím, že důležité je hlavně to, jak se člověk cítí. Kila jsou hlavně čísla... :confused:
Spokojená mamina = spokojený mrňousek... :wink:
15. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja a uz radsej mesiac nevazim, len mi dnes doc.Rusnak povedal, ze ala ma 2 kila, mna sa chvala bohu nespytal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som prvé tehu začínala s 58 kg (čo je pred ôsmimi rokmi)a pribralasom vyše dvadsať kíl, po pôrode mi zostalo ešte desať až doteraz. Toto tehu som začínala so 68 kg a zatiaľ som pribrala len desať, ale určite :grinning: to všetko zhodím až na tých 58kg, dúfam :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na začátku těhotenství jsem se obávala kolik asi přiberu!!! Víc než polovinu těhu jsem proležela a nakonec to bylo + 10 kg. Hlavně jsem jedla vše a snažila se nepřecpávat, i když někdy to fakt nešlo.
U každýho je to jiný, tak se neobávejte přibraných kil a užívejte si svá těhotenství :slight_smile:
16. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vahu pred tehu 59 na konci tehu som mala 82!!takze hrozne volaco a teraz necele 3mesiace po porode ma 66kg takze dufam ze druheheo tehu to zhodim ale zat kazdy vecer poctivo cvicim...
17. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, aj mňa trápila otázka priberania, som v 17. týždni a pribrala som 1 kg. Dúfam, že nepriberiem náhle za krátky čas. Mám pocit že prežúvam neustále, ale nie nezdravé veci, väčšinou ovocie, zeleninu, kukuričné lupienky atď.
18. máj 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok