• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
ahoj holky. Tak já 33 tt. s dvojčaty + 10 kg :wink:
3. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja 20tt + 8,5 kg, ceeelkom vela, ale tak hadam sa to troska spomali :slight_smile:
4. jan 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borkap ja tak isto az nato ze som o tyzden menej :grinning:
4. jan 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem v 17tt a mám nahoře 4,5kg,také doufám,že se to nějak zpomalí :grinning:
4. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v 14tt a zatial som nepribrala ani gram,praveze som schudla 4kg,jem stale a neveim kedy to priberiem
5. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinovka333 to je v pohode, tiez som to tak mala na zaciatku... pomalicky to zacne ist hore
ja koncim 37tt a mam +9kg
7. jan 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy.skal gratulujem, to je krasne, prides z porodnice a budes na povodnej vahe :wink:
7. jan 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy.skal moja mama ked cakala dvojicky tak tesne pred porodom mala len 8kg navyse :grinning:
7. jan 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 Noooo tak som rada, ze nie som jednina :slight_smile:
Ale, tak hadam sa tych prebytocnych kil potom rychlo zbavime :slight_smile:
9. jan 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borkap snad ano ja som pri prvom pribrala 20kg a schudla 30 kga teraz :grinning: asi efekt rychleho chudnutia na rychle priberanie :grinning:
9. jan 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 Tak to by sa mi celkom pacilo :slight_smile:
9. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ako tu čítam, ja som asi najžravejšia :slight_smile: ešte len vstupujem do štvrteho mesiaca a mám na sebe asi tak 4 kilá.
Bola som predtým dosť vychrtlá, tak okolie sa tomu len teší. Aj keď ja som na takúto váhu neni zvyknutá a mám pocit, že som obrovský mrož :frowning2: už si to aj pospevujem :slight_smile:
ale začínam sa kontrolovať, po šiestej nebudem jesť a cez deň len zdravé jedlá!!! tak držte palce lebo inak týmto tempom urobím rekord v priberaní
9. jan 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz v 20tt a mam +2 kila
9. jan 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som uz v 6. mesiaci a zatial 3,5-4 kg plus, ale doteraz asi tak do 20 tt som pribrala za cely cas k povodnej vahe len 0,5 kg.... vobec mi nechutilo nic jest, /iba ovocie, zelnina, musela som sa nutit do jedla/ ale ani som nevracala, nebyvalo mi cely cas zle, a ani teraz :slight_smile:
9. jan 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja mam v mojom 28. tyzdni + necele 3 kg, vzdy som sa bala, ze raz ked budem tehotna, ze budem ako slon od zaciatku a ake prekvapenie :slight_smile: ale mne byvalo zle do 5,5 mesiaca, aj ked som nevracala a na sladke som sa do tej doby nemohla ani pozriet...ale to sa uz zmenilo :wink:
9. jan 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže ja som v 21. týždni a + 5,5-6kg.. Zle mi nebývalo vôbec, teda bývalo, takže som musela častejšie jesť.. takže asi preto tých 5-6 kg navyše.. A dosť som pribrala cez Vianoce a to som sa nejako neprejedala.. Uvidím ako to bude ďalej.. Nejako to neriešim, jem čo mi chutí a samozrejme aj sladkosti :wink: Ale tie by som asi mala obmedziť :unamused:
9. jan 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile: , já jsem v 37+3 tt a už mám 16 kg nahoře :slight_smile:
9. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze ja som len v 18. tt a uz mam 4 kg hore... ale asi to bude tym, ze som nemala ziadne tehot. prejavy ako nevolnost a tak... vlastne este stale ani nemam pocit, ze by som bola tehotna... :slight_smile:
10. jan 2011 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak to vam zavidim.....ja som 18tt a uz mam 10kg navyse :slight_smile: cakam tretie a asi to bude ako pri oboch tehotenstvach,ze priberiem po 30kg :wink: ale v pohode to slo dole,tak dufam,ze ani teraz to nebude ineeeee.... :slight_smile:
10. jan 2011 o 12:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, jsem ráda, že existují i ženy, které přiberou hodně :sweat_smile: mně příjde, že každá píše, že přibrala 6 maximálně 10kg za celé těhotenství, ty které přiberou 2 kg apod. ani nekomentuju :angry: :grinning: já jsem nyní 30.tt a už mám minimálně 11 kg nahoře a absolutně se to nezasatvuje :zipper_mouth: takže kam až to dotáhnu raději ani neřeším :sweat_smile: při prvním těhu jsem nabrala 12 -14 kg a musím říct, že měsíc po porodu jsem měla původní váhu a dokonce i tvary zpátky...jestli to půjde takto rychle dolů i po druhém těhotenství si netroufám odhadnout...takže ženy, musíme to brát sportovně a ve finále ani tak nejde o nás, ale o toho človíčka uvnitř :dizzy_face:
10. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, tak já jsem 12tt a zatím 5kg nahoře :sweat_smile: . Jestli to takhle půjde dál... :grinning: Ale tu rychlost přisuzuju trochu taky tomu, že jsem nekouřící kuřáčka takže moje chutě jsou dvojnásobné. Nebo jsem zkrátka nedožraná :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez v 12-tom a zatial som 1kg dole... uvidim co bude dalej...
pri malej som pribrala len nejakych 8kg oproti povodnej vahe ( ale len vdaka tomu ze prvych 5 mesiacov som len chudla... potom to islo rychlo hore - mam pocit ze toto tehotenstvo sa zatial vyvija podobne...)
12. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duppe to si mi udělala radost :grinning: jen tak dál :grinning:
12. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara taky jsem ráda, že jsem s tím sekla a protože jsem těhu tak tolik neřežím váhu. Moje heslo: nejsem tlustá ale těhotná :slight_smile: :wink:
12. jan 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duppe já jsem teda nekuřačka a váha jde taky nahoru....tohle mi říká manžel, když se ho ptám, jestli jsem tlustá :sweat_smile: vždycky řekne, že ne že jsem těhotná :slight_smile:
12. jan 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivka, to je veľmi individuálne. Ja som v 34 týžni a keď som otehotnela, mala som 52 a teraz som už na 62. moja kamarátka pribrala len 6 kg za celé tehotenstvo a prišla z pôrodnice a vyzerala ako pred 9 mesiacmi. Naopak ďalšia moja kamoška pribrala až 18 kg. Najviac začneš asi priberať okolo ôsmeho mesiaca. Ale s týmto by si si nemala robiť vrásky, to všetko je pre tvoje babatko a určite sa po pôrode tých kíl zbavíš. Nabeháš sa okolo drobca :slight_smile:
12. jan 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy.skal to je krásne :slight_smile: dwojicky. drzim prsty :slight_smile: a co to bude?
12. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim ze kila pojdu po porode dole ( pri malej som v porodnici nechala napr. 12 kg a domov prisla o nejake 4kg lahsia ako pred otehotnenim ...)
moja skusenost je ze skor po skonceni materskej a navrate do prace si treba strazit kila :grinning: ja som sa tam konecne mohla v klude najest, prestali denne prechadzky etc. ... a uz sa kilecka naberali :angry:
12. jan 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som v 18 tt a pribrala som 2kilá,tak uvidíme čo bude dalej :slight_smile:
12. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala 12kg, rodila som v 38tt, dva týždne po pôrode som mala všetko dole,teraz mám ešte o 1,5kg menej :wink:
12. jan 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok