• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
ahojte ja som doteraz pribrala 9kg,ale to určite ešte pôjde hore,pri prvom som pribrala 16kg,no dúfam,že teraz to až tolko nebude.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufzufmeister myslím, že teraz by si sa moc nemala vážiť - vraj sa priberá najviac medzi 28-32 týždeň (ale neviem , či je to pravda) , potom už by sa nejako priberať nemalo...a čo sa týka mňa, dnes tá váha už zase taká ružová nebola - včera som bola na konferencii a neč som nevypila, až doma asi 2l naraz. Takže pôjde to dole, aspoň dúfam :slight_smile: Ale idem pokračovať tak ako doteraz - presné 2kg mesačne a basta. A to CD Zory-je celkom fajn, mám ho doma. Ak už máš bruško (ja ešte nie) a cítiš sa opuchnutá - je to cvičenie zábava. Mne prišlo trošku pomalé a neúčinné ale s bruškom to asi až také ľahké nebude...daj vedieť ako sa ti páči. A to sladké- to ja dostanem šajbu tak 1x týždenne, ale zjem ho naraz viac. Lepšie to robíš ty, keď ho doobeda zješ, do večera aj spáliš :slight_smile:
30. mar 2011 o 14:43  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja som pri prvom pribrala 18 kg, no do dvoch mesiacoch po pôrode bolo všetko preč :slight_smile: no dúfam, že teraz toľko nepriberiem, lebo som počula, že pri druhom to pôjde ťažšie :frowning2:
5. apr 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já při prvním těhotenství přibrala 5 kg (a to jsem myslela,že prasknu :slight_smile:...) Teď u druhého mám nahoře 5kg už v 5 měsíci :grinning: Tak to jsem zvědavá, kam až do půjde :wink:
7. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalo ahojky tak to já mám taky už 4kilča:slight_smile: bud v klidku:slight_smile:) pak to pujde dolu:slight_smile: věřím tomu..musíííí:slight_smile:)
7. apr 2011 o 17:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no ja som sa nedavno dozvedela stastnu novinu ze sa k nam prida novy cloviecik v decembri :slight_smile: , len ma zacala chytat taka depka, lebo pri prvom syncekovi som pribrala 30 kg a podarilo sa schudnut len 20, tak mam obavy aby to neskoncilo podobne, ba este horsie. Hlavne musim zasa na vysetrenie stitnej zlazy, to kvoli tomu som tolko priberala... :unamused:
7. apr 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andu1 blahozelam k stastnej spravicke :slight_smile:
7. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peony dakujem krasne :slight_smile:
7. apr 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borkap Ale máš krásne bruško :slight_smile: No a čo že si pribrala, ja mám už +16 kg a pôjde to ešte hore zaručene, kašlať na to, snáď sa to upraví po pôrode a dovtedy nejako prežijeme :slight_smile:))
8. apr 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AKý je aktuálny stav - ja už plus 16 kg :slight_smile: už mi je to aj vtipné :slight_smile: vyzerám ako sloník :slight_smile:
8. apr 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufzufmeister ja mam +10,ale to je na mna moc,lebo uz vazim rovnych 100kg - hotova "svina" :sweat_smile:
8. apr 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peony haha :slight_smile: tak to máš peknú váhu :slight_smile: Ja to tiež dotiahnem na 100-vku určite, už mám 90,8 kg :slight_smile: takže čo už, aj to je méta :slight_smile:
8. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby! tak tiež sa pridávam, ja mám zatiaľ + 10 kg, no ešte pár kilečiek určite pribudne.... :wink: pri prvom som pribrala 16 kg a domov z pôrodnice som išla len s 5 navyše čo išlo rýchlo dolu... :slight_smile: no teraz si pripadám hrozne nemožná a nevládzem sa niekedy ani pohnúť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sa vôbec neprejedám.....
8. apr 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, mam podobne pocity... aj ked ja mam pocit ze jem stale - hned ako zostanem totiz trochu hladna tak mi pride zle :frowning2:
takze ja oficialne hlasim hranicu 60kg prekonanu... moju malu som rodila myslim pri 62kg... predpokladam ze tentokrat nemam sancu :sweat_smile:
8. apr 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peony v koľkatom si týždni? 10 kg nie je moc, ja som +9 a včera mi doktor povedal, že je to +2 oproti "tabuľkám", to nie je nič katastrofálne... :wink:
8. apr 2011 o 11:11  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , viete čo by sme si mali vravieť? že nie sme tučné, ani žiadne sloníky, my sme len TEHOTNÉ :grinning:
8. apr 2011 o 11:13  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hoky, přidám se s troškou do diskuse, já mám zatím +3 kila - 22tt, mám pocit, že bych sežrala i vola, když někdo mluví o konkrétním jídle, já to hned musím mít... Jestli to tak půjde dál, kdoví kolik naberu, začínám mít totiž hladové stavy i v noci, kdy si jdu klidně uvařit kakao nebo si dát rohlík se slaninou :sunglasses:
8. apr 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,tak já jsem ve 25tt a mám +6kg.Doktor mi posledně říkal,že přibírám dost,ale jak to tady čtu,tak to zase tak strašné není.V prvním těhu jsem přibrala 15kg,šlo to rychle dolů,tak doufám,že to půjde i teď :wink: .Jinak mám taky stavy,kdy mám na všechno chuť a dopřeju si všechno...
8. apr 2011 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia_ nie je to mozno vela pre normalnu vahu,ale ja som pred otehotnenim vela pribrala,vysadila som antikoncepciu a malo to na mna takyto ucinok.Takze by som nemala pribrat viac ako 12kg.
8. apr 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufzufmeister Tak to som rada, ze sa ti domcek mojej princeznej paci, no a aj ja dufam, ze po porode to pojde lahko dole :slight_smile: No budem sa musiet snazit :slight_smile:
8. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia_ mne to ze som tehulka stale opakuje muzicek..-uzasne to pomaha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pridavam sa do klubu...29tt a +11kilo...na poradni sa lekar nikdy ani slovkom nezmienil... :slight_smile:
9. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatko ahoj tak to máme super manželov, lebo aj ten môj mi to stále hovorí a nikdy nezabudne dodať, že teraz sa mu veľmi páčim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som bola u doktora a tomu sa nezdala moja vaha.Som 34 tyzden a bribrala som 14 kil,vyska 153.Je to tak vela,namam pocit ze by som sa prejedala.Poradi niekto ?
9. apr 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivusa22221 ja si myslím že to nie až tak veľa, ja som pri prvom pribrala 16 kg, drobec sa narodil v 38 tt a doktor mi ani raz nepovedal, že by som veľa priberala...
9. apr 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zensky -ja se vam taky pochlubim + 25kg. :confounded: :confounded: :confounded:
ted uz mi ta vaha stoupa rapidne nahoru,co 14 dni tak 3 kg. :angry: zdrejme uz si drzim vodu. Takze neplaste. :sweat_smile:
9. apr 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak aktuálně taky přispívám, zač 36 tt a +18,5 kg :confounded: no, co už, vidím to ještě na minimálně 3 kila.. taky se mi zdá, že přibírám už jen z pohledu na jídlo :slight_smile: Snad to pak půjde zas slušně dolů :slight_smile:
Jo, a dr mi taky neřekl nikdy nic, že by to bylo moc... prostě - každá to máme dané jinak...

Hlavně, aby prckové byli zdraví! :wink:
9. apr 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc vam dakujem povzbudili ste ma lebo som sa normalne bala nieco dat do ust,ze ci z toho nepriberiem.Moj dr mi nariadil dietu ale ako mam teraz drzat dietu?Drzim Vam vsetkym palce a este raz dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
35tt aaaa 9 kil hore.. vpohode nie ? :sweat_smile:
9. apr 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ako to mate s chutami v poslednom trimestri? vsade citam, ze nakonci zena uz nedokaze toho tolko zjest lebo jej babo tlaci na zaludok atd.. ja praveze asi od zaciatku osmeho mesiaca som jak odtrhnuta z retaze, mam sialenu chut na sladke a zmesti sa toho do mna neuveritelne vela :confused:
9. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoota nápodobně :wink: nejenže mám chuť, asi i větší hlad.. hrozný... a ještě cca měsíc.. se fakt neunesu... :unamused:
10. apr 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok