Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

nanika
24. okt 2007

Ale Kati, na take veci ani nepomysli, urcite citis pohyby a coraz vyssie, to znamena, ze ti babatko rastie, aj sa ti brusko viac pod rebra uz tlaci, nemaj boja. Okrem toho by si o par tyzdnov mala ist na kontrolny UTZ a tam uvidis, ze je vsetko v tom najlepsom poriadku, ver mi🙂

katulka1
24. okt 2007

Nanika, ďakujem za podporu, tiež myslím, že je to ok a že je veľkosť bruška asi dosť individuálna.

fenrirka
24. okt 2007

aj mne vravia ze ho mam male,tiez som sa bala ci je babo ok...Bola som na ultrazvuku a som v 30tt a jeho odhadovana hmotnost je 1500g.je to ok??

mareli
24. okt 2007

fennirka, tu sa nepytaj, ci je to ok. pocuvaj hlavne lekara, co ti povie...

nanika
24. okt 2007

Fenrirka, je to presne tabulkova hmotnost, mozes byt rada 🙂 Ja som mala v 30tt 1850g a tiez nemam velke brusko, kvoli vahe baba mi posunuli termin, preto mi nesedi tt pri mene...

U mna si v praci vsimli, ze som tehotna v 6 mesiaci a teraz len pulia oci, ze mozno uz o mesiac rodim, akosi sa im to nezda 😀

xsuzzi
24. okt 2007

holky tak já jsem 2 kila zhubla či co,tak už né + 10,ale + 8 jupííííííí 😅
asi,že už se tak nepřejídám nebo co nebo to je třeba ta voda,těžko říct,každopádně,ať už to stojí!!!!!!! 😀

nanika
24. okt 2007

No vidis, aka si kocica xsuzzi, ja som to vedela, ze to dobre dopadne, huraaaaaa. Drzim palceky aj nadalej a ak zasa cosi priberies, spomen si, ako ti pekne dve kilecka odplavali a bud optimista. Drzkaj sa mi 😉

xsuzzi
24. okt 2007

😵 😵 😵 nanika děkujůůů 😵 😵 😀

nanika
24. okt 2007

😀 vsak sme v tom vsetky spolu, kto nas podpori, ked nie my medzi sebou 😉

xsuzzi
24. okt 2007

A ty jsi Naše největší podpora!!!!!! 😀 😵

nanika
24. okt 2007

xsuzzi, prestan, potom som cela nesvoja a cervena ako repa 😀 Ale dakujem 😉

xsuzzi
24. okt 2007

😀

sandrika
24. okt 2007

Ja osm zatiaľ DO 14 TT PRIBRALA 2 kg

nanika
24. okt 2007

Sandrika, super 🙂

xsuzzi, teda kukam ake mas krasne fotky, netrapkaj sa uz, ved si taka peknucka aj s tym bruskom, to je urcite voda, mne sa teda pribrata nezdas 😉

sandrika
24. okt 2007

nanika 😀

xsuzzi
24. okt 2007

nanika děkuju😀ale voda jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sandrika
24. okt 2007

xsuzzi ja by somteda tiež nepovedala, že si pribrala 10 kg nevyzeráš tak a neboj pri kojení to rýchlo stratíš, však ajj " Verešová! po pôrode za 4 mesiace zhodila 20 kg dole, moja švagriná potrebovala zhodiť len 8 kg len toľko pribrala za velé tehu a to sa jej podarilo do 2 týždnov, to na mne je to zase riadne vydieť , ja som totižto nárazovo pribrala po vsadení HAK 5 kg za 2 týždne a hneď na to som otehotnela. Pripadám si taká veľká 🙂

xsuzzi
24. okt 2007

no jo jenže mě právě štve a bojim se těch 160cm co jenom mám,to pak jde všechno vidět a nejde to dolů 😨 ale mě už to je jedno 😅
jinak moc holky děkuju,jste skvělé!!!!!!! 😀 😵

verulka
24. okt 2007

babulky, je to desne indiv. ja som predtym priberala pekne postupne a vzdy do 9 kg, ale po poslednom mi ostalo z 9tich pribratych 5 a tie mi nechceli ist dole. Teraz som otehotnela o vyse 5kg tazsia, nez obyvykle. Brusko mam uplne mega a zatial som 2 kg schudla...

deveronique1
24. okt 2007

Mne chyba este mesiac a pol do porodu a uz som pribrala 17 kg. Vazim teraz 72 kg, ale hore som uplne chuda, len mi akosi zhrubli nohy, ale moj muz tvrdi, ze je to prirodzene, ved babatko potrebuje poriadny podvozok 🙂 . Keby som nebola tehotna, tak by sa mi zdal moj prirastok hmotnosti katastrofalny, ale myslim, ze to patri k tomu. Dokonca poznam jedno dievca, ktore vazilo mesiac pred porodom o 1-2 kg menej ako pred otehotnenim. Totiz cely cas jej bolo zle, tak to si viete predstavit, ako vyzerala, uplne chuducka len velke brucho. Babatko sa narodilo uplne v pohode, len ona ma co dopriberat teraz

maryam
24. okt 2007

deveronique,
tak sme na tom podobne, ja mam termin o tyzden neskor ako ty a mam +15kg,
ja som ale cela "podvozkova" 😀 mne sa to rozhodilo na cele telo...

gyngerka
25. okt 2007

ahojte holky ja som mala pred tehu uzasnu postavu vsetko,...vyska 175cm a vaha 59kil co bolo tak akurat.........ale teraz je zo mna gulicka 😅 pretoze sa my podarilo pribrat hroznych 19kil ☹ a to je asi moc vela

nanika
25. okt 2007

Gyngerka, ale no, necitas, co piseme?! Kazda sme ina, ak si aj pribrala 19 kg, malo to svoj dovod, neboj, po porode to pojde dole samo. Usmievaj sa, este co to priberies, nebudes sa teraz predsa bruskata trapit 😀

Babenky moje, ja som vdaka dvom IVF a prednisonu pribrala asi 14 kg, to bolo od augusta do marca, na mna jednoducho nemate, takze klud. Mam plnu skrinu veci, do ktorych sa nevtrepem a ked vidim tie rifle, ktore som nosila s cislom 40 a este na mne viseli, tak tie uz asi v zivote neobleciem... Ale netreba zufat, ved vsetko ma svoj dovod, mozno naozaj porodim takeho hladosa, ze som si musela urobit zasoby rok do zadu, inak by ma celu spapkal 😀

Vyhlasujem heslo dna: S usmevom ide vsetko lepsie! Tak vsetky kutiky hore, hlavicky hore, aby ste nevideli na ciselniky vah a hor sa kralovsky nosit kazde kilecko, sme predsa krasne tehulky 😀

xsuzzi
25. okt 2007

Dobrý den dobrý den dobrý den 😀
Máme dobrou náladu,protože máme veselé heslo 😀
Takže hlásám heslo dne 😀 S úsměvem jde všechno líp 😀 😀 😀 😵

mareli
25. okt 2007

gyngerka (alebo škorička 🙂 ) ale ved ty cakas predsa dvojicky...takze to mas veelmi dobre predsa.

nanika
25. okt 2007

Vazne, Gyngerka, vsetko beriem spat, ty cakas dvojicky a este nie si spokojna, no vies co, hanbi sa! 😀

elize
27. okt 2007

každý sa bojí koľko v tehu priberie a ja sa teším 😀 Pred otehotnením som nevedela dlhé roky pribrať. Stále som sa držala na 50 kg - samá kosť a koža - žiadny zadok, žiadne prsia, nohy ako soletky, brucho ako otočený lavór ☹ A teraz? 13 kg naviac, konečne mám zadoček aký som vždy chcela mať a trošku mi nabrali aj nohy - jupíííí. Bruško neporovnávam 😉 Len aby mi niečo zostalo aj po pôrode 😅

kalo
28. okt 2007

Holky, opravdu se nebojte, že to po porodu nepůjde dolu...Já přišla z porodnice a měla jsem 8 kg méně jen za těch pár dní pobytu tam...

anett1
28. okt 2007

dievčatá nebojte sa kilečká pôjdu raž dva dole keď sa budete krútiť okolo miminka ja som pribrala počas tehu 28 kg 😠 a už mám dole 21kg a to po 5 mes. nedietujem len sa pekne starám o malu ktorá my da dosť zabrať 🙂 takže sa nebojte raz dva to pôjde dole

deina
28. okt 2007

Elize, ja som na tom rovnako, tiez by som bola rada, kebyze mi nieco po porode zostane. 🙂 Len trosku, nech mam nieco na rukach, nohach a tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre