Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

loss
21. nov 2007

darka ja som v 16tt a pribrala som 6kg niekto pribera hned no a co ved potom schudneme 🙂

darka83
21. nov 2007

Loss ale tych 30kg sa bude tazko chudnut 😀

loss
21. nov 2007

kamoska pribrala 45kg a ma 10mesacneho chlapceka a -4kg z povodnej vahy takze schudla 49kg 😵

many
21. nov 2007

ahoj,tak já jsem přibrala 2kg 🙂

miriamka
21. nov 2007

No ja som v 15tt a mam +3kg...nejako to neriesim,ved to potom schudnem!

darka83
21. nov 2007

Loss 😕 😨 tak to je extrem, to som este ani nepocula, tych 30kg co som pisala som myslela len zo srandy a to uz som brala ako extremne vela!

loss
21. nov 2007

no ona stale lezala lebo krvacala do 27tt a potom ked som ju videla mala ruky ako ja stehna,cizmi ani nezapla lebo rodila v januari

anta
21. nov 2007

Holky, mě doktor ještě nevážil, kdy se to dělá?

certica
21. nov 2007

anta, ked dostanes tehu knizku

nikitazak
21. nov 2007

ja jsem pribrala v tehu 34 kg a behem 10 mesicu po porodu jsem zhubla z 94 na 58 kg. a kojila jsem cely 1 rok a plne do 1/2 roku syna. Takze ono se to zhubnout da.Kazda z nas ma jine predpoklady k tloutnuti.

miriamka
21. nov 2007

No extrem je podla mna aj pribral len 6kg za cele tehu tak ako moja kamoska...ked sa vratila z porodnice mala o 2kg menej nez pred tehu a brucho ziadne,ako keby to ani jej dieta nebolo 😀

certica
21. nov 2007

miriamka, ja myslim ze prijemny "extrem" 😉

loss
21. nov 2007

no su aj take baby co vobec nepriberu
no moj pripad to isto nebude 🙂

miriamka
21. nov 2007

No je to prijemny extrem...ale aj jej mala mala len 2,2kg a to sa narodila tyzden po termine...bola taka malinkata!

certica
21. nov 2007

to s tym ale absolutne nemusi suvisiet, myslim vaha dietatka. ide aj o to, aku mala vychodiskovu vahu pred tehu vzhladom k svojej vyske. ak mala podvahu, potom by to mohlo mat nejaky suvis

certica
21. nov 2007

ja som bola v nemocke s jednou babulou, co dokonca schudla 2 kila do porodu zo svojej povodnej vahy, ale aj tak jej bolo myslim dost

kathus
21. nov 2007

ahoj holky ja jsem pred tehu zhubla 2O Kg .. a mela sem hroznej strach z jo-jo efektu .. no dneska na kontrole teda +12 ... takze doufam ze to zase pujde dobre dolu .. trapila sem se abych to zhubla ... ale slo to 🙂 tak to snad dam dolu aj ted 🙂 😉

miriamka
21. nov 2007

No tak moja kamoska vyska 172cm a vaha pred tehu 43kg 😲

certica
21. nov 2007

miriamka, tak to sa potom nedivim 😅

huncut
21. nov 2007

Miriamka, tak to musela byť kosť a koža...ja mám 162 cm a pred tehu som mala tých 43kg...teraz mám už 47kg, takže +4kilečká.....uvidíme ako to pôjde ďalej....

huncut
21. nov 2007

Certica ty máš veru malinké bruško, akoby si skoro ani nepribrala...

sandrika
21. nov 2007

certica veru to mne všetci hovoria, že to bude dievčatko, lebo nemám bruško, ale mám ho predsa o kúsok väčšie ako ty , takže verím, že to bude chlapček, ja som zatiaľ pribrala 2,5 kg, ale ja som vážila dosť pred otehotnením 62 kg - to z HAK a m,eriam 170 cm....

certica
21. nov 2007

no, ja sa idem odvazit zajtra, dnes nemam odvahu 😀 , ale 4kg naviac mam urcite a sandrika, tiez som zdaleka nezacinala s idealnou vahou, vlastne ty si na tom lepsie 😉

certica
21. nov 2007

sandri, tak ked ta este mozem upokojit 😀 , pri viktorovi som mala este podstatne mensie, vlastne v 20tt ziadne, takze mas sancu 😀

petasllov
21. nov 2007

Ahojte, priberanie sa mi po štyroch týždňoch nepriberania trochu rozbehlo, pred 4 týždňami som mala +6kg a teraz +7,5kg navyše. Som zvedavá, koľko to bude na konci tehu. 😖

certica
21. nov 2007

peta, tak akurat 😎

petasllov
21. nov 2007

tiež som s tým celkom spokojná, lebo tie kilá mi nikde inde na tele nevidno, len na brušku a prsiach. Ostatné partie tela ostali nezmenené. Zatiaľ.

certica
21. nov 2007

tak to uz ani nepriberies do inych partii, max. sa mozes trochu naliat pred porodom, ale to hned odide

petasllov
21. nov 2007

No bodaj by si mala pravdu. Ináč, v 20tt som mala tiež 4kg navyše, presne ako ty. Priberať som začala až v 17tt, dovtedy som nemala ani gram naviac. Takže tých 7,5kg som nabrala za necelých 14 týždňov.

anta
22. nov 2007

tak to mě tedy teprve čeká 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre