• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
babeny, ja som doteraz pribrala len 4 kg, a v 16tt som mala -2,5kg, takže v pohode, bábetko má ideálne rozmery, a to je hlavné, ono si to vezme z vás, ak nemá odkiaľ
:wink:
16. jan 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matenka, a doki Ti na to nic nehovoril? :slight_smile:
16. jan 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala iba 6 kg ani o kg viac abruško mi začalo rásť až v 6 mesiaci. doki povedala že je to ok a bábo je v poriadku :wink:
16. jan 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne na poslednom UZV doki povedal, ze krpci su tam natlaceni ako haringy....tak neviem, ako mame vydrzat aspon do toho 37tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita opýtaj sa či je tam dosť plodovej vody
16. jan 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si praveze aj myslela, ze jej je malo, lebo ked som sa spytala, ci je vsetko ok, doki povedal len ze, pridete lezat do nemocnice, poliecime...ale kde je problem, to nepovedal......vsimla som si vsak, ze na sprave mam napisane nieco ako "euhydr." ...neda sa to citat, ale hydrum je nieco s vodou...
16. jan 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita to sa dá spraviť infúznou liečbou ale infúzie sa dajú podávať aj ambulantne že by si chodila k dokimu a menusela by si byť v nemocnici zvúčša ide o 14 dní. to bude potom dobré :wink:
16. jan 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oligohydramnion je malo p.v.
16. jan 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elenita, s priberanim si vobec nerob starosti, ja som teraz v 31. tyzdni tehu s dvojcatkami a pribrala som iba 7 kg. Vlastne len brusko mi rastie. Tiez som si robila obavy, ale doktor povedal, ze je to v poriadku. Len papaj co Ti chuti a ako casto Ti chuti a vsetko bude OK. Ja mam tiez "plne brucho deti" :grinning: :grinning: a minimum plodovej vody.
16. jan 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala na kazdy mesiac kilo.... :grinning:
16. jan 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica dik...ja neviem, co mame v neporiadku, ale doki vravel, ze musim prist o dva tyzdne do nemocky a ponecha si ma tam aspon tyzden-dva...ale my mame este aj ine komplikacie. a ked vravel o tych haringoch, tak som myslela, ze hadam aj to male mnozstvo plod.vody by mohlo byt pricinou.....a ze mozno aj preto nepriberam....
lilinka dik, si ma utesila :sweat_smile:
16. jan 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéje to vypadá,že tady nejvíc nabírám já :frowning2: musím fakt brzdit :wink:
16. jan 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez..... :slight_smile:
16. jan 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa všetky tešíte aj aj ja som sa tešila ked som ako tehotná priberala a každému kilečku zvlášť :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: je to najkrajšie obdobie kedy sme šťastné že idú kilečká hore :wink:
16. jan 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, jedine obdobie, kedy sa zena tesi z priberania :slight_smile:
16. jan 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já za měsíc nabrala 4 kila to je dost :grinning:
16. jan 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som pribrala od toho 14tt do teraz asi 8 a to som sa nevazila tyzden,tak neviem presne :confused:
16. jan 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja za cely cas ani deko, vazim sa poctivo na digitalnej vahe :sweat_smile:
16. jan 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v tom nejsem sama :wink: :wink:
16. jan 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby si ma videla pred tym ako som otehotnela a teraz....absolutny rozdiel.Ja som tancovala a bola som utla ako palicka a teraz som ako zena!Myslim,ze nam niake kilecka navyse nevadia... :slight_smile:
To vazne si nic nepribrala elenita??? :slight_smile:
16. jan 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím na fotečce,že jsi pěkná šťouplinka :grinning: já taky vážila 54 a teď už mám 63 :grinning: to jsem v životě nevážila,ale nějak to nejde vidět :wink: mám pocit,že mám vyžranější pusu a o dost větší prsa :grinning: a trička a svetry jsou mi těsný :grinning: a kalhoty obleču jen jedny a to těhotenský
16. jan 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek, smrtelne, ale mne to tak kolisalo, lebo najprv som mala strasne nevolnosti (predsa len, dvojicky :sweat_smile: ), tak som pochudla a ked som konecne zacala priberat na povodnu vahu, chytila som crevnu chripku a zas isli kila brutalne dole :frowning2: . Tak som de facto stale na pov. vahe
16. jan 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita - tak to zachvíli doženeš :wink:
16. jan 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zacala mat len teraz poriadne chute.....vsak sa neviem dozrat vsetkeho!!!Az mi je zle :wink:.Ja tiez mam vsetko nove oblecenie,mne su uz aj jedny tehu rifle tesne okolo noh :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Prsa tak isto isli hore...a to dufam ostanu so mnou :slight_smile:.
Aha eli,tak to preto...myslim ze to dozenies. :slight_smile:.Len pockat ked ti zacne poriadne chutit... :slight_smile:
16. jan 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já už začínám brzdit :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne uz par tyzdnov chuti, tak sa snazim :slight_smile: . Keby som takto jedla inokedy, urcite uz mam na sebe aspon 5 kil :sweat_smile:
16. jan 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Opustim Vas na chvilku....ideme do Tesca na nakup...ale vratim sa! :grinning: :grinning: :grinning:.Zatim pa
16. jan 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa pupik :grinning:
16. jan 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak můžete i mrknout za nama do druhého trimestru :wink:
16. jan 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak sme naspat:slight_smile:.Drahy ma dnes kritizuje,ze som cely den na internete a,ze sa mu nevenujem :unamused:.To vzdycky ked ma taku naladu,ze chce si robit jeho vecicky tak mi tu nikto neodpisuje a len tak kukuam...a ked ma chce len pre seba tak mi tu usta sa nedaju zatvorit a babizne si popisete :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok