• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

29. septembra 2016 
ja uz asi pojdem konecne off, lebo ked som tu, len zavislacim :grinning: . A mam porobit este kopu prekladov.... :frowning2: Tak ked ma tu este uvidis, vyzen ma...ok? :grinning:
16. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pridavam cerstvu info: 20-ty tyzden a pri vyske 178 cm som pribrala uz 6-te kilecko :slight_smile: povodna vaha pred tehu 55 a teraz 61 :slight_smile:
16. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni kraaasne....my si na priberanie este asi pockame....... :sweat_smile:
16. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to ked ta vyzeniem nebudem mat s kym kecat... :frowning2:.Co prekladas?
16. jan 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek, nadherne zazivne clanky z FR o navijakoch, akne a pod........ :confounded:
16. jan 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weroni,tak to ti dobre :slight_smile:.A si dobre vysoka :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita: no urcite to pride, ja som velmi milo prekvapena z mojho priberania pretoze som sa 5 rokov neuspesne snazila pribrat a teraz tehu jak zabralo :grinning:

pupicek: ano, vysoka, ale ake problemy mi to robi - dlhe ruky a nohy, manzel jak ma dnes rano videl ako som si obliekla tie tehu pancuchy tak sa smial ze som jak pavuk - len ruky a nohy tenke a brusko vypucene :grinning:
16. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:))))))
16. jan 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu teraz na skok.... :wink:
16. jan 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj.....ja som musela povinne kukat film s drahym...ale uz skoncil...he he he :slight_smile:
16. jan 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zberam do postele uz dlho....a aj by som uz mala ist, kedze vstavam o siestej a zasa ma caka takaa 15hod sichta.... :confounded:
16. jan 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co robis?Prekladas alebo?Ja uz tiez pojdem lahnut zachvilku:slight_smile:
16. jan 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to idem hodit do postele...Dobru nocku! :slight_smile:
16. jan 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, uz aj ja to vzdavam, nevladzem...........
pupicek, oficialne som na PN kvoli vaznym problemom v tehu, ale neoficialne stale pracujem min.10 hod denne (jedna fr firma), lebo za mna nie je nahrada a sef je deb............... :confounded:
Noa teraz sa snazim este aj porobti si skusky do skoly (som vo 4.roc. na VS) a tam mam tiez porobit kopu prac a prekladov...uz mi z toho sibe :sweat_smile:
No nic, este sa tu stretneme :slight_smile: . zatial papa
16. jan 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto???Ja som prave dosla od toho zubara!To vam bolo cosi strasne!Zubarka ruska..tak sa nesra.... :slight_smile:.Aspon ze mi dali lokalku!To sa tesim na tu bohovu bolest ked prestane ucinkovat.Babizne kto ma piercing v jazyku...dajte ho von!Znici zuby ako si neviete predstavit!Cosi strasne!
Elenita...tak toho mas dobre nakopene....to ta obdivujem ako to zvladas!
17. jan 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tu nova :slight_smile: citam tuto diskusiu uz dlhsie, ale nejak som sa bala zapojit :slight_smile: ja som v 26.tt, cakame dievcatko a pribrala som zatial 1kg.
17. jan 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Danka!Vitaj!Neboj sa i nehryzemie :grinning: .Gratulujem k babulke..ja cakam chlapciatko :grinning:.To si ako dokazala pribrat len kilo?
17. jan 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme za cele tehu pribrali len 8kg..
17. jan 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek, prve 4mes bola katastrofa, prechodny pobyt som mala na zachode :slight_smile: a nejak tie kila klesali a teraz to vlastne dobieham. Ked som bola v pondelok u lekara, tak doktor nateseny, ze uz je konecne
+1kg :slight_smile: Aj nie som z tych najchudsich(65kg) tak si to mala asi bere zo mna :slight_smile: ty si kolko pribrala?
17. jan 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wow tak to super...my uz teraz okolo 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shela, tak to by som sa velmi rada pridala :slight_smile:
pupicek, omylom som ti poslala odpoved niekam inam :slight_smile:
17. jan 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shela, aj si na tom nejak "specialne pracovala", alebo to tak same od seba?
17. jan 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja kamoska pri jednom pribrala 7kg a pri druhom 9kg...podla mna ked sa zena stravuje normalne a zdravo a nepapa "za dvoch" je mozne ze vela nepriberie.
17. jan 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala 10kg ale teraz som schudla takze 7kg
17. jan 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa velmi zdravo nestravujem :unamused: ale zato jem vtedy, kedy mi chuti.. niekedy by som zjedla vsetkych naokolo a inokedy si na jedlo skoro ani nespomeniem... :slight_smile:
17. jan 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka86...jedla som normalne ale trosku som aj cvicila na fitlopte a orbitreku :wink: ale prve 3 mesiace som dost zvracala takze mozno aj pre to to bolo
17. jan 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj mne bolo prve 4mes stale zle, takze kila isli dole. A teraz to zacinam dobiehat :slight_smile: Aj ja by som chcela cvicit, ale neviem ako, aby to neublizilo malej.. komplikacie nemam ziadne tak preto by som si chcelo trochu svalstvo posilovat..
17. jan 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napriklad aj plavanie je super..to sa nemusis bat to malickemu istotne neublizi
17. jan 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muza sa pytam, ze kedy pojdeme plavat a on ze do vane? Aj hned :slight_smile: Ako sa vola tvoje babo? My budeme mat Veroniku..
17. jan 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tancovala do 10tt a potom nic...chutilo mi dobre hned na zaciatku ale zdrave ....az teraz mi strasne zacala chutit cokoladka a take... :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok