• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
bolbula aj tebe ja som 33/2 a pribrala som 5 kg dáko sa to na mnanelep, ale drobec má 1700g :grinning:
6. mar 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandrika...no ja v 30tt slabych +7kg...asi to maly vzdy dobre spotrebuje :slight_smile:
6. mar 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka si to tak budeto je super, že aspoň drobci sú "veľkí" :slight_smile:
6. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja netusim aky je nas drobec velky,ultrazvuk mam az buduci piatok tak nam to potom hadam povedia.
6. mar 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v 31-32tt, mam +11kg... :unamused: a priberam na fazy, dlho nic a potom rastiem kazdym dnom. :confused: Takze stale ma to sokuje, hlavne tie posledne kila ma donutili zamysliet sa nad sebou...tak som vylucila sladke- z toho babatko naozaj nic nema a zbytocne mlskanie ked nie som skutocne hladna...sledujem kolko papam, stale som to robila, aj netehu, a tehu nie je dovod na obzieranie sa. Kym to bolo v brusku, bolo to ok, ale teraz..hm....posledne dve kila su v prdelke a stehnach, takze e-e. Uvidime co sa s nami stane...
6. mar 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedia, keĎ tak sa opýtaj ja som sa tiež musela :wink:
6. mar 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, cim je babo vacsie tym tazsi porod, no tak neviem :unamused: ale vy to zvladnete, je to na vas vidiet :grinning:
6. mar 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hacke, teda ty sa mas, ty nemas problem schudnut....a to akoze vsetko bolo ok, ty aj babo ste boli v poho? :fearful:
6. mar 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, mne tiež povedali na sone kolko ma maly, v 24.t.t mal 690g :slight_smile: ,je dost velky, a este ma aj priecnu polohu, takze ma zacinaju paradne boliet krize, ale vydrzime :grinning: , kolko si vazila v 26 t.t.?
6. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

tak já už mám 14 kg nahoře, ale neřeším to. Aspoň jednou za život si dopřávám co hrdlo ráčí :slight_smile: Pak to stejně všichni zhubneme nebojte se.
7. mar 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ja statočných +11kg..ale zdá sa mi, že sa to už spomalilo konečne..:slight_smile:..inak, dlho som sa tiež držala na +7-8kg a posledné kilá mi nabehli po takom 32tt..čiže určite sa priberá aj posledný mesiac..aspoň teda ja určite.. :sweat_smile:
7. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, ja som počas tehotenstva pribrala 16 kíl. Z pôvodných 49 som sa vyšplhala na 65. Najviac som pribrala v tom prvom trimestri, kedy som v kuse jedla a jedla. V knihách sa pritom píše, že najmenej by sa málo pribrať hlavne vtedy. Ale to je jedno, ja to neriešim. Viem, že po pôrode to pôjde dole :slight_smile:
7. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babule ja uz mam o 2 kilecka viac, takze 6+2 este stale pohoda no este do konca niekolko tyzdnov takze to este narastie, ale nevadiiiiiiiiii desim sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hja osm tu asi len tri dni dozadu pisala ze mam len 1kilecko nahoru....ani nie :slight_smile: dnes ked som stupla na vahu bolo tam uz o 3kila viac :fearful:
7. mar 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial pribrala 4 kila
7. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ja ta asi este stihnem aj predbehnut v kileckach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm mozno neroriso a mozno 13.3. budem mat vacsi naskok. :wink:
7. mar 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime :slight_smile::slight_smile: mne pribudli 2kilecka za tyzden aj trochu..takze kto vie kam to dotiahnem
7. mar 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja priberam kazdy mesiac po kile hm mozno by som pribrala aj ja viac ale prvy mesiac som praveze schudla
7. mar 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco si prvy mesiac schudla??
a ako ja priberam zatial tak akosi nepravidelne.
7. mar 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale schudla som dve kila a to som sa aj cudovala lebo ma vazili s tyzdenym rozdielom a za tyzden som schudla kilo. ale sestricka nic nepovedala tak to asi tak malo byt
7. mar 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti to je niekedy normalne..ked malicko tak je to ok...:slight_smile:
7. mar 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no hej len divne sa mi to zdalo preto ze mi ani zle nebyvalo a schudla som. ale teraz to pomaly dobieham.:slight_smile:
7. mar 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja segra pribrala 30 kil....po tehu je opat ako palicka az podvyzivena....niekto nepriberie nic a ostane silnejsia, to je individualne.... :wink:
7. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz pribrala 10 kil ale to som na zaciatku schudla:slight_smile:
7. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa akurat pytala svokrulienky buducej ze ona pribrala 35kil :zipper_mouth: to uz je co povedat ale ze mala 4kiloveho valibuka:slight_smile:

u kazdeho je to indi vidi
7. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neroriso aj moja teta pribrala 30 kg a teraz je ako spajdlicka to je naozaj individualne
7. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mama primne bola ako tank...ked cakala sestru tak pribrala menej :grinning:
7. mar 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pravde a po tehu je to tiez individualne,....niekto sa vrati na povodnu vahu alebo az nizsie a niekomu sa ani za svet nepodari schudnut
7. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neroriso ja budem asi ten druhy pripad.preto som rada ze som zatial pribrala len tolko
7. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok