Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

sandrika
6. mar 2008

bolbula aj tebe ja som 33/2 a pribrala som 5 kg dáko sa to na mnanelep, ale drobec má 1700g 😀

miriamka
6. mar 2008

Sandrika...no ja v 30tt slabych +7kg...asi to maly vzdy dobre spotrebuje 🙂

sandrika
6. mar 2008

miriamka si to tak budeto je super, že aspoň drobci sú "veľkí" 🙂

miriamka
6. mar 2008

No ja netusim aky je nas drobec velky,ultrazvuk mam az buduci piatok tak nam to potom hadam povedia.

jankapo
6. mar 2008

Ja som v 31-32tt, mam +11kg... 😒 a priberam na fazy, dlho nic a potom rastiem kazdym dnom. 😕 Takze stale ma to sokuje, hlavne tie posledne kila ma donutili zamysliet sa nad sebou...tak som vylucila sladke- z toho babatko naozaj nic nema a zbytocne mlskanie ked nie som skutocne hladna...sledujem kolko papam, stale som to robila, aj netehu, a tehu nie je dovod na obzieranie sa. Kym to bolo v brusku, bolo to ok, ale teraz..hm....posledne dve kila su v prdelke a stehnach, takze e-e. Uvidime co sa s nami stane...

sandrika
6. mar 2008

povedia, keĎ tak sa opýtaj ja som sa tiež musela 😉

dididi30
6. mar 2008

babule, cim je babo vacsie tym tazsi porod, no tak neviem 😒 ale vy to zvladnete, je to na vas vidiet 😀

dididi30
6. mar 2008

no hacke, teda ty sa mas, ty nemas problem schudnut....a to akoze vsetko bolo ok, ty aj babo ste boli v poho? 😨

bobula
6. mar 2008

miriamka, mne tiež povedali na sone kolko ma maly, v 24.t.t mal 690g 🙂 ,je dost velky, a este ma aj priecnu polohu, takze ma zacinaju paradne boliet krize, ale vydrzime 😀 , kolko si vazila v 26 t.t.?

veda
7. mar 2008

ahoj

tak já už mám 14 kg nahoře, ale neřeším to. Aspoň jednou za život si dopřávám co hrdlo ráčí 🙂 Pak to stejně všichni zhubneme nebojte se.

lienockaa
7. mar 2008

takže ja statočných +11kg..ale zdá sa mi, že sa to už spomalilo konečne..🙂..inak, dlho som sa tiež držala na +7-8kg a posledné kilá mi nabehli po takom 32tt..čiže určite sa priberá aj posledný mesiac..aspoň teda ja určite.. 😅

ivulik007
7. mar 2008

Čaute, ja som počas tehotenstva pribrala 16 kíl. Z pôvodných 49 som sa vyšplhala na 65. Najviac som pribrala v tom prvom trimestri, kedy som v kuse jedla a jedla. V knihách sa pritom píše, že najmenej by sa málo pribrať hlavne vtedy. Ale to je jedno, ja to neriešim. Viem, že po pôrode to pôjde dole 🙂

dididi30
7. mar 2008

tak babule ja uz mam o 2 kilecka viac, takze 6+2 este stale pohoda no este do konca niekolko tyzdnov takze to este narastie, ale nevadiiiiiiiiii desim sa 😀 😀 😀 😀

neroriso
7. mar 2008

hja osm tu asi len tri dni dozadu pisala ze mam len 1kilecko nahoru....ani nie 🙂 dnes ked som stupla na vahu bolo tam uz o 3kila viac 😨

montinka
7. mar 2008

ja som zatial pribrala 4 kila

neroriso
7. mar 2008

monti ja ta asi este stihnem aj predbehnut v kileckach 😝

montinka
7. mar 2008

hm mozno neroriso a mozno 13.3. budem mat vacsi naskok. 😉

neroriso
7. mar 2008

uvidime 🙂🙂 mne pribudli 2kilecka za tyzden aj trochu..takze kto vie kam to dotiahnem

montinka
7. mar 2008

ja priberam kazdy mesiac po kile hm mozno by som pribrala aj ja viac ale prvy mesiac som praveze schudla

neroriso
7. mar 2008

preco si prvy mesiac schudla??
a ako ja priberam zatial tak akosi nepravidelne.

montinka
7. mar 2008

neviem ale schudla som dve kila a to som sa aj cudovala lebo ma vazili s tyzdenym rozdielom a za tyzden som schudla kilo. ale sestricka nic nepovedala tak to asi tak malo byt

neroriso
7. mar 2008

monti to je niekedy normalne..ked malicko tak je to ok...🙂

montinka
7. mar 2008

hm no hej len divne sa mi to zdalo preto ze mi ani zle nebyvalo a schudla som. ale teraz to pomaly dobieham.🙂

dididi30
7. mar 2008

moja segra pribrala 30 kil....po tehu je opat ako palicka az podvyzivena....niekto nepriberie nic a ostane silnejsia, to je individualne.... 😉

mirka8429
7. mar 2008

ja som doteraz pribrala 10 kil ale to som na zaciatku schudla🙂

neroriso
7. mar 2008

ja som sa akurat pytala svokrulienky buducej ze ona pribrala 35kil 🤐 to uz je co povedat ale ze mala 4kiloveho valibuka🙂

u kazdeho je to indi vidi

montinka
7. mar 2008

neroriso aj moja teta pribrala 30 kg a teraz je ako spajdlicka to je naozaj individualne

mirka8429
7. mar 2008

moja mama primne bola ako tank...ked cakala sestru tak pribrala menej 😀

neroriso
7. mar 2008

ved pravde a po tehu je to tiez individualne,....niekto sa vrati na povodnu vahu alebo az nizsie a niekomu sa ani za svet nepodari schudnut

montinka
7. mar 2008

no neroriso ja budem asi ten druhy pripad.preto som rada ze som zatial pribrala len tolko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre