Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

dididi30
7. mar 2008

miri tak ty si teda na tom dobre, to ja mam uz hore 8 kileciek ale to nevadi uz mam aj roky a dve deti budem mat za sebou, aj ked taka ostanem manzel ma bude lubit 😀
ano zalezi ako sa budeme po porode o seba starat, hadam nieco zhodime 😉

neroriso
7. mar 2008

monti mozno teraz nie...ale kto vie ci nezacnes niekedy okolo 30tt priberat...a
dididi potom sa dame na dieetky🙂 aspon na par dni

dididi30
7. mar 2008

mero.....hej budeme si pisat na teme ktora kolko zchudla, a ktora kolko nocnyc vyjazd do chladniciek mala 😀 😀

montinka
7. mar 2008

myslim ze didi pri dvoch detoch ani dietu nebude potrebovat.😀 ale tak asi nejaku dietku bude treba skusit

mirka8429
7. mar 2008

didi presne tak...pravdu mas...da sa zhodit..sak ked budeme behat okolo maleho..hehe ja som v prvych 3 mesiacoch schudla...tak mozno preto..lebo papame veeela🙂 aj mna bude muz lubit aj taku...ja som bola uuplne chuda len ked som sa vydavala to som bola ako nitka ze mi este aj najmensie cislo siat museli zuzovat..ale v bokoch som bola stale tak v norme...nie uplne rovnaa 😀

neroriso
7. mar 2008

dididi ako pise monti ty asi anidietku nebudes potrebovat vybehas pri detoch...ale i tak si to stale napiseme ...ale neverim zeby sme sa priznali ku vsetkemu 😎

dididi30
7. mar 2008

no hej monti po 6 hodine nejest a mam pokoj na mne to ucinkovalo no dufam,ze aj bude,.......ale ked budem kojit tak to vraj ide rychlejsie dole....

montinka
7. mar 2008

hm inak ma napadlo moze sa drzat dieta pri kojeni?

dididi30
7. mar 2008

monti .....no vraj by sa nemala, no ale zas vlastne ju drzis lebo nemozes hocico pri kojeni jest, nie mastne nie ovocie zeleninu aspon prve 3 mesiacky , kym si zvykne.....ale kojenie pomaha na stiahnutie maternice a vobec lieci zenu z vnutra a tiez sa z toho chudne, tak pohoda, len to musis vydrzat.....

montinka
7. mar 2008

aha no neviem ci vydrzim bez ovocia a zeleniny

neroriso
7. mar 2008

didi skusena 🙂 pri kojeni sa nemsu mco ani stiplave ze?

mirka8429
7. mar 2008

monti ani ja neviem ako vydrzim bez ovociaaaa teraz ho papam na kila

montinka
7. mar 2008

no zevraj pri kojeni sa musi davat este vacsi pozor na to co jeme ako ked sme tehu

dididi30
7. mar 2008

monti to je o tom, ci chces alebo nie, ale sa vravi ze aspon ten mesica by sa mohlo potom je to uz na tebe, ale pre babo je vzdy dobre to tvoje mliecko....hoci ja som kojit nemohla ☹
nero....no hej ale co z toho ked mala mi mlieko vracala a ani teraz ho nemusi, musela som prestat a mlieka som mala kopec ☹

neroriso
7. mar 2008

didi cize si malu nekojila?? vyrastalaa na UM ?...ato s nou si na fotke??

mirka8429
7. mar 2008

monti no tak som citala coho vsetkeho sa musiem vzdat pri kojeni..je toho dost..ale je otazne ako dlho budeme kojit..ja by som rada dlhsie ale ...snad to vyjde...

didi no presne ...niekto kojit nemoze...

montinka
7. mar 2008

hm teda to nebolo bohvie co didi.

dididi30
7. mar 2008

nero.......kojila mesiac ale som musela prestat a mali sme specialnu um, zahuteny nutrilon, lebo to jednen v nej ostalo a nenecham ju umriet od hladu, bolo to tazke ale co uz, hlavne ze je zdravucka.....ano so nou,ale ona sa tam tak skery ako opicka 😀
ak chces tak vydrzis a je to pre babo dobre miri.. 😉

montinka
7. mar 2008

ale nechapem preco sa nemoze ovocie a zelenina ved to su len vitaminy

mirka8429
7. mar 2008

nero nie pri kojeni nemozes stiplave, ani citrusove ovocie ani take veci co ta nafukuje lebo bude aj malee...fazula a tak...ani kapustu nesmies...papriku...je toho dost...a kofein obmedzit ak chces aby ti male spinkalo

neroriso
7. mar 2008

didi..aspon cas si kojila...🙂 malinka aj ked sa skeri je uzaasnaa

mirka...s kofeinom nebude problem ja som kavu ani nic podobne nikdy nepila..🙂 lne to stiplave bude problem

dididi30
7. mar 2008

monti ved si daj a uvidis co budes babo robit, nevyspis sa a babo bude mat taku koliku ze az 😔
miri.....tak tak mas pravdu, ........
nero.....dik .... 🙂 po 3 mesiacoch kojenia mozes postupne pridat vsetko ale len z mieroou

neroriso
7. mar 2008

didi...nemas zaco...🙂 ....tolko zistujem a kto ci budem vobec kojit...

dididi30
7. mar 2008

nero budes lebo babo bude pytat 😉

montinka
7. mar 2008

didi ved ja nepisem ze to budem jest iba to proste nechapem no.zda sa mi to divne. a ako pise nero bohvie ci budem moct kojit.

dididi30
7. mar 2008

monti budes uvidis 😉

neroriso
7. mar 2008

didi ked bude mlieko....

kocky ako si sme sa od priberania dostali ku kojeniu 😅

montinka
7. mar 2008

aj ty si si to vsimla nero.😀

neroriso
7. mar 2008

monti ano pride zuz admin a nas zje🙂 ze sme odbocili od temy🙂

dididi30
7. mar 2008

babule tak veru,podme na jednu stranku napr na druhy trimester a bude to ok 😉 inac sa mi s vami super keca 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre