Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

montinka
7. mar 2008

ale tak hadam nie no trosku sme odbocili no.🙂

neroriso
7. mar 2008

radsej ano lebo nas postrielaju admini 🙂

mirka8429
7. mar 2008

monti zvyknes si...ja som sa v tehu vzdala pecienky a to som ju milovala a kavu co som pila aj 2-3 krat denne teraz pijem 1 a niekedy ani raz xixi .....

didi didi presne mas pravdu...a aj kôli tomu sa nema aby male nemalo nejaku alergiu ci co...a sa hovori ze chlapci maju castejsie koliku ako dievcata...a to trva aj 3 mesiace a vtedy male place vkuse a nic na to nepomaha.... 😖

nero iste ano...neboj sa 😉

martinka54
7. mar 2008

ahojte baby, ja koncim 17.tyzden a je normalne, ze som este ani gram nepribrala?

neroriso
7. mar 2008

mirka urcite bude dobre...

martinka a preco mas v pase 20tt??....

dididi30
7. mar 2008

marit pohoda normalne do behnes 😉

montinka
7. mar 2008

martinka ak ti doktor nic nepovedal na to tak asi to je v pohode

martinka54
7. mar 2008

lebo to rata podla menzesu a mne strasne meskavali a podla ultrazvuku mi povedal doktor, ze som v 18, ale podla ratania v 20

neroriso
7. mar 2008

martinka ak sa k tvojej vahe nevyjadril lekat tka je to ok

martinka54
7. mar 2008

montinka zatial mi nic nehovoril, ale kamosky, ktore mam su priblizne rovnako a maju uz dobrych 8kg. brusko mi pekne rastie, ale ta vaha mi nejde do hlavy

montinka
7. mar 2008

no tak ked rastie brusko je dobre. aj ja som pribrala zatial len 4 kila ale brusko rastie. ved kebyze je zle tak ti to uz doktor povie neboj

neroriso
7. mar 2008

martinak ked lekar nic nepovedal tak je to ok...predchvilou sme pisali ze to je indi vidi u kazdej tehulky

martinka54
7. mar 2008

a vy ostatne baby, kolko ste pribrali ked sa mozem spytat?

dididi30
7. mar 2008

mati proste je to vsetko na babu

montinka
7. mar 2008

mati kazde telo je asi ine a kazda preto pribera po svojom

martinka54
7. mar 2008

mozno diddi ze nepriberiem moc

dididi30
7. mar 2008

no ani nemusis naco, aby si zhadzovala potom?

neroriso
7. mar 2008

martinka ja mam plus 3kia a som na tom s tyzdnami skoro rovnako

martinka54
7. mar 2008

tak to ano. ja mam taku zvlastnu postavu. nikdy nepriberiem do ruk a do noh a ked som volaco pribrala, tak iba do brusko, tak mozno zo mna bude taky pavuk 🙂

neroriso
7. mar 2008

martinka ale bude to dobre uvidis

bora8
7. mar 2008

ahojte babule, no ja som za prvé tehotenstvo pribrala minimálne 22kg a bolo to moc tak dúfam, že teraz moc nepriberiem 😉

neroriso
7. mar 2008

bora...ani niec moc su tehulky co priberu aj viac

bora8
7. mar 2008

no to viem, ale keď si predstavím čo ma to stálo námahy aby som to zhodila 😠 , na mňa vôbec neplatílo - to pôjde samé - a tak , všetko som si to musela odmakať a tak si teraz už dávam pozor a nerada by som toľko pribrala, keď som bola prvý krát tehu tak som sa rozšupla - všetko som si dávala za dvoch a úplne zbytočne 🙂

neroriso
7. mar 2008

bora..ako dlho si sa vracala na povodnejsiu vahu??🙂

bora8
7. mar 2008

no najskôr som to nechala na prírodu - veď si poradí - a nepohlo sa to vôbec - to boli 4 mesiace, potom som s tým začala niečo robiť - tak som tri mesiace držala diétu a denne dva krát cvičila - to som schudla 16 kg, potom už tak pozvoľna - asi ďaľších 8-10 mesiacov a bola som tam kde som chcela byť - teda mínus 22 kg

neroriso
7. mar 2008

bora ams moj obdiv ze si to zvladla...stratit 22kil urcite nie je lahke..ale urcite ti ich pomohol "vybehat" aj syn ze,

bora8
7. mar 2008

neroriso: ďakujem, bola to makačka - áno Jurko mi pomohol aj keď mohol viac 😀 , nemusela by som sa ťoľko trápiť s diétou

neroriso
7. mar 2008

bora nemas zaco 🙂 deti su podla mna tou najlepsou "raketou" ako nastartovat chudnutie..

danka86
9. mar 2008

martinka54, nechapem ako sa mozes obavat niecoho.. ja osm tiez este 20tt ani len brusko nemala.. teraz mam +6kg a myslim si, ze keby som sa niekedy tak neprejedala, tak ani to nemuselo byt.. ja som sa vobec nestazovala, ked som na vahe nepriberala 🙂 teraz mi to ide hore tak 2-3kg za mesiac.. tak sa bojim, kde skoncim 😖 nebojim sa tej vahy, ale ze mi popraska koza..

dididi30
9. mar 2008

dani, boze tolko kileciek, sak to je nic......ja mam uz 8 navyse a som stastna ,ze len tolko 😉 nevadi mi ani ked budem mat viac, sak som maminka a dokonca uz budem maminka 2 detureniec, zasuzim si 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre