Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

weroni
14. mar 2008

baby ja pomaly koncim 28-my tyzden a uz 13 kil navrch 😀

helena
14. mar 2008

ahojte baby ja som v 31 tyzdni a doteraz som pribrala 6 kil 😀

vejinka
15. mar 2008

no zienky ja som este nepribrala ani gram..pred tehu 59 a teraz 56

danka86
15. mar 2008

vejinka, este mas cas 🙂

neroriso
15. mar 2008

ahojte...ja mam dalsie kilecko nahor 🙂 cize zaciatok 18tt a plus 4kilecka

veji...ale priberies casom uviidis

weroni
15. mar 2008

neroriso: ty uz vies ze budes mat dievcatko? 😕

danka86
15. mar 2008

weroni, to jak si na to prisla, ved to nema v profile..

huncut
15. mar 2008

danka...práveže to má v profile....

dididi30
15. mar 2008

ahojte, neroriso uz o dom vie mozno tyzden 😉
huncut, jej ty uz mozes kazdu chvili rodit, bodaj by som bola v tom tt co ty 🙂

danka86
15. mar 2008

aha huncut🙂 trosku som slepa..

weroni
16. mar 2008

danka86: ona to pisala 🙂 v jednom prispevku 🙂 ale uz mi to vysvetlila - ze boli na amnio - vdaka tomu to vedia 🙂

huncut
16. mar 2008

dididi, no veru...už by som aj šla... ale malinkej sa akosi ešte nechce von 😒

dididi30
16. mar 2008

huncut......ale sak nech si tam este pobuden ak jej treba, este si jej uzijes az az 😉 inac to ani len nejake bolesti bruska a tak nemas??tu niektore uz v 36 a skor prezivaju,,,,ja som napr dnes v noci mala asi tak hodinu bolesti ako pri mendzese...ale preslo to

huncut
16. mar 2008

no dididi.... sem tam mám, ale len taé chvíľkové a prejde to...žiadne iné bolesti...skôr tvrdnutie bruška, ale to nebolí...tak neviem...

capy
16. mar 2008

ahojte!
my sme pribrali 12 kil a dufam ze uz nebudeme priberat. uz sa citim ako balonik 🙂 🙂 🙂

dididi30
16. mar 2008

huncut......si frajerka, teda ty asi odrodis ako nic, ked nemas ziadne problemy, drzim palec 😀

huncut
16. mar 2008

dididi, myslíš..ale akosi nemám žiadne príznaky to mi je divné.... stále sa nič nedeje....ešte vydržím do toho 19. ked mi už dali takýto termín ale dlhšie už hádam nie....

kikinela
16. mar 2008

Ahojte no ja som shodila 9 kg 😀

elucinka
16. mar 2008

Holky, já jsem v těhu přibrala celkem 22 kg, 13 jsem nechala v porodnici a teď už mi k původní váze zbývají jen 2,5kg. 😉

sorrelia
16. mar 2008

jeee elucinka tak to som rada, ze som neni sama kto pribral viac ako 20 kg 🙂

elucinka
16. mar 2008

sorrelia - jukni na fotky, těsně před porodem jsem vážila 86 kg, moje normální váha je kolem 64kg při 173cm výšky 🙂 Koupila jsem si stepper, lítám s kočárkem a hlavně kojím, takže kila jdou celkem dobře dolů 🙂

dididi30
16. mar 2008

huncut.neboj bude to raz dva🙂))
baby ja som pribrala do teraz 8 kil a ide to istohore, ale nevadi nech len babo papa, lebo mam to len v brusku 😉

huncut
17. mar 2008

dididi, bodaj by si mala pravdu.....
ja mám plus 8,5-9kg a to pomaličky končím... myslela som si, že sa vyšplháme vyššie 😀 čo sa váhy týka...
som zvedavá čo mi povie na poradni ked jej zahlásim váhu, že 51... ked pred 3 týždňami bolo 51,5 a minulý týždeň 52,5... no ale vraveli ste že sa chudne pred pôrodom, tak hádam sa už pôrod blíži 😀 😵 😀

capy
17. mar 2008

ahoj huncut.

vravi sa ze pred porodom sa uz nepribera alebo ze sa moze trosku schudnut. tak drzim palce 🙂 🙂 🙂 a sofinka sup sup von k maminke.

huncut
17. mar 2008

capy ďakujem, aj tebe želám skorý a bezbolestný pôrod.....
bruško mi už zdá sa kleslo, tak hádam z toho niečo bude.... najhoršie je veru to čakanie posledných dní.....už som z toho nervózna....

capy
17. mar 2008

huncut to sme asi vsetky. myideme za chvilu cvicit tak uvidime ci sa nieco zmeni 🙂 🙂 🙂

adrina
17. mar 2008

ahoj baby..tak ja som zatial pribrala 6kg...21tt

sorrelia
17. mar 2008

elucino
tak som kukla do albumu, no vobec nevyzeras na 86 kg 😉
ja mam zatial len 80, ale cakam este daky narast takze mozno sa dotiahnem na tvojich 86
no uz nestresujem hadam daco necham z tych kil aj v porodnici, a snad aj tym kojenim nieco zo mna zlezie 😀

nikoleta164
17. mar 2008

zaujimave,ze pisete ako priberate, vsetko je sice ok, ale je to velmi individualne. v 1. trimestri som kvoli viroze schudla na 48kg, teraz mam na zaciatku 2. trimestra 49 a kazdy den hipnotizujem vahu,aby ukazala aspon 50kg 🙂 spolieham sa na velku noc. inac, lekarka povedala, ze stale je to oki. stihlost mame v genoch a napokon urcite zacnem priberat v 20tt, uz by som chcela 🙂 .

danka86
17. mar 2008

Baby, ja som za minuly tyzden pribrala 2kg, skoro som odpadla, ked som sa postavila na vahu... 😖 Uz mam +9kg a fakt sa len modlim,ze sa to 2tt pred porodom zastavi, lebo som sa fakt nejak rozbehla.. dlho nic a teraz...
A este sa chcem opytat, ze je normalne, ked uz treti den sa chvilami citim, akoby som mala menzes dostat??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre