Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

anamor
3. apr 2008

perla bud rada, v siedmom osmom budes priberat aj zo vzduchu mozno 😉

vs3
3. apr 2008

tak tak v 7 a 8 to dozenies, a mas dobru vahu

montinka
3. apr 2008

hm ja som pribrala dalsie 2 kg takze uz mame dokopy 7 kg. ale nevadi aspon ze je drobcek v poriadku

ajkabezka
3. apr 2008

tak já jsem po dnešní poradně nabrala celkem 7kilo a moc bych už nemusela, aby to pak šlo dobre a rychlo dole 😵

montinka
3. apr 2008

hm no ajka som zvedava kolko budem mat ja v tvojom tyzdni. 😒

ajkabezka
3. apr 2008

no monti, já jsem za 3 a pol mesiaca na začátku schudla 8kg- bylo mi stále zle ze všeho a už jsem nevěděla, co mám jíst, pak to přestalo a teď už by víc přibýt nemělo, bo mám už před těhulkovstvím kilečka navyše, takže Kuba si bere zatím ze zásob, bo má už 2200gr, něco má voda, něco taky maternica...takže jen ať mamince nepřidává a bere si z toho co už máme 😵

montinka
3. apr 2008

🙂 aha no ja som prve mesiace schudla iba 2 kg. hm mne zle nebyvalo. hm no ved uvidim no a hlavne len sa ma drobec dobre ved potom to nejako zhodim.

ajkabezka
3. apr 2008

jasné, co bysme my pro ty svoje potomečky neudělaly a nevytrpěly, že???hlavně ať jsou zdraví a my se pak s kilama poperem- na mně super zabrala rozlišovací dieta na 90dní, jen jsem po 14dnech otěhotněla, tak jsem musela dát "pauzu"...ale po porodu- pokud to bude při kojení možné- budu "pokračovat" a odlepovat kilečka

montinka
3. apr 2008

hm pocula som vraj pri kojeni by sa nemalo chudnut ale vsak uvidis a myslim ze schudneme pri drobcoch aj bez diet.🙂

ivana0107
4. apr 2008

ja som v prvom tehotenstve prirala 30 kg /a nemala som pocit, ze sa nejak prejedam/ a do 4 mesiacov po porode som sama od seba schudla 25 kg.... dodnes som to nepochopila....

felixko
4. apr 2008

myslíte, že je veľa, keď som doposiaľ pribrala 4 kg. snažím sa obmedzovať, ale veeeelmi mi chutí, snažím sa zdravo stravovať,ale priberam a priberam. asi je to aj tou hormonálnou nerovnováhou a možno aj tým, že pred otehotnením som bola veľmi chutá a teraz si telo tie vitamíniky pýta..

montinka
4. apr 2008

felixko vobec to nie je vela. a vraj ked si tehu mas si dat vsetko na co mas chut.tak sa nekrot ved kedy potom budes mat moznost dat si vsetko co budes chciet? 😉 a po porode sa tych kileciek zbavime uvidis.

dididi30
4. apr 2008

no ja mam uz 10 navyse, ale nevadi 😀

felixko
4. apr 2008

keby som si dala všetko na čo mám chuť, tak som ako valibuk. som z toho zúfalá a to len preto, že 3.5. nás čaká svadba a nezmestím sa do svadob.šiat, ktoré som si objednala, potom nech priberám koľko chcem..

montinka
4. apr 2008

aha no tak ty to mas ine to by som asi aj ja stresovala ale nepribrala si vela to ti mozem povedat

felixko
4. apr 2008

dakujem za pochvalu. svad.saty mi musia povolit z kazdej strany o 1cm,dúfam, ze dovtedy bude drobček ešte drobčekom a nebudeme príliš priberať. už doslova odpočítam dni do svadby.

dididi30
4. apr 2008

flexi, veru aj mne chuti aj veru vsetko jem, kakaovnik som upiekla a kazdu chvilu si z neho kusok odrezem, proste musim stale daco zut, este ze mam dceru , po ktoru treba ist do skoly a chodim do roboty, bo ked ostanem na materskej tak koniec, to priberiem hadam este 20 kil 🙂 ale zas rano sa snazim jest nejaky jogur aby mi dobre travilo a aby som bola kazdy den na vecku a dari sa.....minule na sone som videla drobca ako papal bol zlatucky, tak mu chuti to co mu davam, som rada 😀

montinka
4. apr 2008

didi to fakt si videla ako papa? 🙂

dididi30
4. apr 2008

no to hej, to mi akurat ta sonerka hovorila,ze papa a to pred sonom som si dala pastekovy chlebik a paprikou 🙂 muz papriku neznasa, ze urcite sa mu bude z nej zle grgat, tak som mu povedala, ze nie lebo to ma rad, je po mne🙂)

montinka
4. apr 2008

hm ani ja teraz papriku nemozem je mi z nej tazko.

dididi30
4. apr 2008

no ja som pri malej paradajky a pri malom papriku a pri malej jablka a pri malom rusky, sranda...uplne opacne jedavam, ale sladke pri obidvoch mozem, ......maso mi chuti pri malom ale pri malej som ho vobec nejedla, sa ani ona ho nejdedava do teraz , sladkosti na vagony zje..sak preto nema zelezo 😒

montinka
4. apr 2008

hm no musis ju nejako prehovorit aby papala aj masko

montinka
4. apr 2008

inak vies co je hrozne? ani nie som hladna ale kazdu chvilu nieco chrumem hroza

dididi30
4. apr 2008

no raz za tyzden si da par krat do hubicky ale nieje to bohvie co, zas jedava vela fazule v rajcinovej omacke to ich anglicke zradlo ,sak vies.....vajicka , parok , hranolky , zemiakova kasa a k tomu vestkemu kecup a chipsy cibulovo syrove to je jej..sem tam cestovinky a halusky, ......ale som rada, ze mi zje kapustu to sa cudujem v hocijakom stave ju pochrume 🙂

montinka
4. apr 2008

tak to je dobre

dididi30
4. apr 2008

jasne len sme odbocili od temy 😝

montinka
4. apr 2008

vsimla som si odchadzame? 🙂

misa.cekatelka
8. apr 2008

Chci se zeptat,jestli vám příjde normální,když jsem za 3 týdny přibrala 5 kilo?jsem ve 25tt a už mám nahoře 10 kilo.přitom mi nepříjde,že se nějak přejídám.

miriamka
8. apr 2008

Misa...a aku si mala vychodiskovu vahu?

papuellka
8. apr 2008

misa.cekatelka: fakticky záleží na tom, jakou jsi měla výchozí váhu, jestliže byla hodně nízká, tak přibereš více, já už mám 8,5 kg nahoru, taky se děsím, kolik ještě přiberu, jsem přesně v půlce... Moje kamarádka měla před těhu normální hmotnost, je stejně v tt, jak já a přibrala jen kilo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre