Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

montinka
5. máj 2008

hm veru ano no idem ja so psickom ahojte

heppu
5. máj 2008

mne hrozne chuti vsetko mliecne teraz frcim na detskej kasicke..ahoj monti zajtra sa vidime

adrina
5. máj 2008

ja sa celý život rápim kvôli váhe....furt sa len odriekať musím..xixixi...teraz len zíram, že nepriberám ako sloník...hádam to bude aj tým,že je to po chalanoch baba..na zmrzke frčím aj ja...aj nanuk môže byť....noo. akeď si tu prečítam,ako rýchlo sa vrátili na pôvodnu váhu..tak mm pocit,že som z inej planéty...

heppu
6. máj 2008

to moze byt aj tym dievcatkom vtedy sa pribera zevraj menej moja mama mala pri mne 12 kg a pri bratovi 24 kg

adrina
6. máj 2008

ja sa tiež ukludňujem tým a zároveň vytešujem,že je to babenka v brušku 😀 😀 😀 😉 😉

nyky
6. máj 2008

Zdravím 🙂 mě zatím naskočilo 1-2kila jsem ráda (i když dr. brblal, že je to málo 😝 )
jak to tak pročítám, tak nárůst kg mě ještě čeká 🙂
Jinak baštím všechno s Mírou a je mě fajn...

oraia
6. máj 2008

....ja uz nemozem pozerat ani Mafstory v telke, v jednom kuse tam nieco jedia a ja doma priberam :o)... som na pokraji zrutenia ...:o) ...uz aj doktor ma zdrbal ale co mam robit ked ani poriadne nejem...a vaha ide stale hore....

heppu
6. máj 2008

a kolko mas uz navrch oraia....zufala nebud to schudneme

montinka
6. máj 2008

ahoj heppulina tak co si varila na veceru?

heppu
6. máj 2008

ahojky no akurat smazim zemiacky opekane a zakysanku mnamky a ty?????

montinka
6. máj 2008

jaaa ja nic hm zjedla som chlebik s tlacenkou a cibulkou a melonik

skrecok
6. máj 2008

Ahojte, ja som zatial doteraz pribrala len 4 kila co je na moju vahu malo 😖 . V prvom trimestri som bola stale hladna a v druhom je to skor opacne. Snad v tretom sa to upravi.

heppu
6. máj 2008

ved dopraj malemu xa xa

montinka
6. máj 2008

hmmm no hej. 😅 ale ved to bol len kusok.

heppu
6. máj 2008

ved prave musis veeela papat xa xa ja uz sa tlacim

montinka
6. máj 2008

hm uz nebudem uz som najedena.🙂 tak dobru chut

heppu
6. máj 2008

dakujem hlavne ze uz si napapana a teraz aj miminko vypakava xa xa

montinka
6. máj 2008

ano a vies co kopka

heppu
6. máj 2008

tak super no aspon sa nemusis bat ze sa nieco deje u nas je teraz klud ale vecer sa to spusta a oziva xa xa

montinka
6. máj 2008

ano konecne som kludna.🙂 hm mozno aj u nas sa preberie ked si lahnem

heppu
6. máj 2008

no u nas je to tak po deviatej vzdy a rano a cez den skoro nic ma uz svoj rezim

montinka
6. máj 2008

hm nejdeme radsej do druheho alebo tretieho trimestra? odbocili sme od temy.

heppu
6. máj 2008

aha tak do druheho

majula009
6. máj 2008

Oraia, kolko si pribrala? Mna pravidelne lekar karhá že kolko to priberám...ale ja za to fakt nemozemm, cely život som bola chudá jak trieska, dokonca mali podozrenie na anorexiu, co bola samozrejme kravina, a teraz maju vsetci stres z toho ze kolko priberam, uz mám 2Okg na sebe..ale nieje to az tak vidiet....ja to na sebe citim, hlavne na nohach, som tazsia to citim pri kazdom pohybe, ale nieje to az také tragické. Ked sa pozriem na niektore kocky co su tehu ako ja tak som na tom rovnako podla mna...no neviem.....cvicim tehotenske cviky- lekar nakazal ze sa mam hybat ale co uz , dietu drzat rozhodne nemienim, to ani neviem....ved nejako hadam bude... 😀

oraia
6. máj 2008

majula009....no ja som mala na zaciatku 56kg a teraz mam 18 navrch ...uz... a to som este len v 27tt, ide to hore uz pomaly z dna na den, lekar ma strasi s gestozou ale tlak mi zatial nestupa, no lenze ja mam pocit ze cela pokozka na tele mi jedneho dna nie ze praskne ale rovno vybuchne no aj na nohach to riadne citim, nevladzem niest ten prudky narast...

heppu....hej aj ja si nahovaram ze schudneme...ale som ten typ co chudne tazko a toho sa bojim uz ani najmladsia nie som xixixixi a s rastuccim vekom idu kila pomalsie dole ☹

adrina
7. máj 2008

ahoj oraia..tak tak to som priberala v prvom tehu...xixi..až som sa dopracovala k 35kg...aj s gestózou a opuchmi..ale s porodnice som šla takmer o 20kg dole...nejakých 5zišlo pri kojení...a pár som si nechala na pamiatku...teraz je to pokojnejšie..zatiaľ 10kg navrch

avanka
7. máj 2008

Hmmm. a ja sa stresujem, ked mam pri vyske 177 cm hore 6,5 kila.....a bojim sa, aby som sa dostala do 12-tich......

heppu
7. máj 2008

oraia no je pravda ze 18 kg je uz asi dost v tom tt. ale organizmus nezastavis asi to vyzaduje moja kamoska pribrala 35 kg ale nie tuku...cele tehu jedla hrozne vela melonov a bola taka zavodnena a potom jej to zmizlo ked porodila lebo sa ta voda uz neukladala takze to moze byt aj tym ak ti opuchaju nohy

oraia
7. máj 2008

adrina, heppu ..... fiiiha to ste tak skoro hore??? ...mne sa podarilo vstat pred chvilou 😅 😅 😅 ....asi este pracujete, ja som cele tehotenstvo doma .... no v kutiku duse to priberanie aj ja zvalujem na vodu 😲 ....ale ci to aj tak bude uvidime...nohy mi opuchaju tak nejak divne...tyzden nic a potom 2-3 dni neobujem ani papuce..mam 2 lopty namiesto chodidiel...

adrina
7. máj 2008

ahoj ori..noo..pracujem...asi až do porodu,ked sa budem dobre cítiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre