Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

deveronique1
20. feb 2008

Ja som pribrala 25 kg, ked som otehotnela, vazila som 55 kg. Uz pri 70 kg som si hovorila, hadam by stacilo... 😒 ale ono to naberalo obratky hlavne posledny mesiac. Takze v den porodu som mala 80 kg, co ma zarazilo. Teraz som 2 mesiace po porode a vazim 60 kg. Vobec nedrzim diety, ani necvicim, len kojim a ono to ide zo mna stale viac dole 🙂

martinka79
20. feb 2008

já měla při dceři 27kg a šlo všechno také dolů dokonce i potom pod váhu. 🙂

vejinka
20. feb 2008

zienky vy tu pisete o priberani a ja chudnem...stale grciam tak necudo..zatial som schudla 5 kil..zachvilku sa asi stratim 😒

dididi30
20. feb 2008

ahojte, ja som v 6 mesiaci a pribrala som 6 kil, prve 3 mesiace som nic nepribrala, lebo som vracala...no ale podla tabulky je to genialne 🙂 pri prvej dcere som pribrala 16 kil, no celkom fajn......len neviem pochopit ako sa mozu hybat ty tucnejsi co su pri tele cely zivot, ved to je hruza, uz aby bolo teplejsie, llebo obuvat si cizmy a vrstvit sa, to je hruza.....

dididi30
20. feb 2008

deweri.....no tak to mas super, ja by som tiez kojila moju prvu dcerusku, ale ona mi mliecko grcala, tak som musela zacat cvicit, ale pomohlo........dufam,ze to druhe uz budem kojit, velmi to chcem....

sandrika
20. feb 2008

Ja som zatiaľ pribrala 5 kg 😉

martinka79
20. feb 2008

veji neboj to zvracení přejde a potom naskočíš kila raz dva. aspoˇ%n to nebude tolik 😀

kuko7
20. feb 2008

ja som pribrala 9 kg, takze uvidime ako bude na konci, ale uz to velmi neriesim 😀 😀 😀 ved 9 je pohodka 😅

lienockaa
20. feb 2008

tak ja zajtra začínam 36tt a mám + 10,5kg..🙂ale mám novinku-už opúcham.. 😔 takže do konca ručička na váhe ešte určite pôjde hore..

1980mat
21. feb 2008

Já zatím také moc nepřibírám. V prvním trimestru jsem 0,5 kg zhubla a teď jsem ve 22tt a mám nahoře jen necelé 2 kg. Počítám s tím, že do konce těhu se asi nedostanu nad 10 kg.

weroni
21. feb 2008

baby ja stred 25-teho tyzdna a 10-te kilo plus 🙂

stastna
21. feb 2008

deveronique1 .. tak to si ma ako potešila 🙂 ja som zatial pribrala 16 kilo a mám z toho hrôzu, sa bojím čo bude dokonca...ale tak hádam sa stým potom nejak pobijem...takýto príspevoček ako si hodila ty vždy povzbudí 😉 díkk

bublinkajasminka
22. feb 2008

ja som momentálne začiatok 36tt a mám plus 6,5 kg - myslím že oki, brušinko rastie, malinká tiež - podľa dokiho všetko úplne oki

veva1
22. feb 2008

baby nebojte,po porode to pojde dole tak rychlo ze ani nebudete vediet. zbytocne sa neprepchavajte,ale naozaj si nerobte stres z toho ked mate niektora trosku viac kg+

mywiel
22. feb 2008

Ja som v 20tt a mam +1kg, a prvom trimestri som schudla 4,5kg, ale mala som 10kg nadvahu pred tehu takze teraz vazim menej ako predtym. 😉

mamysek
22. feb 2008

ja jsem ve 28.tydnu a uz mam 10kg nahore.ale asi s tim nic neudelam i kdyz me to trapi.u prvni jsem mela 9 a u druhe 17.

miriamka
23. feb 2008

Ja v 29tt...+7kg...no uvidime na com skoncim,zatial to prilis neriesim,ved po porode schudnem 🙂

anta
23. feb 2008

No já jsem v 6. měsíci a přibrala jsem už 10 kilo, ale nic si z toho stále nedělám 🙂 Taky očekávám, že po porodu to shodím a tak klidně jím a jím a jím..... 😀

lenulin
23. feb 2008

No já Jsem v 24+5 a mám 5kg nahoru ,tak snad jsem v normě, ale už mám pěkné břicho jestli mi tak poroste dál,tak se při konci budu jen koulet.ale roste mi jen břicho jinak nic.

ninka123
23. feb 2008

baby, ja som 26tt, mam 11kg navrch, vzdy som bola baculka, tak dufam, ze sa zastavim pred +20kg..a velmi mi chuti jest..ovladate nejako specialne svoje chute??poradte 😒

ceeruti
24. feb 2008

Holky,je to normalní,že by se ve třetím trimestru místo pribírani zacalo shazovat??Objevilo se u me šilené nechutenství??Shodila jsem 5 kilo-už podruhe v těhu hubnu-ale poprve to bylo na zacatku-to je pry normalní-stridala jsme chute s nechutenstvím,ale ted je to čiste nechutenství..A mam oteklý obličej-dle manžela i kamaraddu,otékaji mi nohy,mam jen ukrutnou žizen.. ☹ Mimi kope jak o zavod,snažim se jist alespon trochu ovoce,zeleninu,pít,ale přesto hubnu..mam to rict Dr,nebo se to stava??

ceeruti
24. feb 2008

Ale stale mam kila nahoře,to ano-ja jsem celkově silnější 😖

dididi30
24. feb 2008

lenulin, ja som 25 a 6 kil na vyse, to je genialna vaha, mozes pribrat do konca do 13 kil a to je vsetko ok... 😀

dididi30
24. feb 2008

bublinka.....ej ha to ako mas len tolko? to si ako moja kamoska..ta bola a je ako prutik a po porode si oblieka tie iste rifle, co aj pred porodom 😀 je to super, paradicka.

weroni
24. feb 2008

dididi: no neviem ak moje priberanie pojde aj nadalej tak ako dotearz obavam sa ze pri 13-tich kilach neostaneme ked teraz som 26 tt a uz mam 10 😀 😀 😀

weroni
24. feb 2008

dididi: ale zase - ked sa to tak vezme - ja az teraz mam taku vahu aku by som normalne mala mat - ked si vezmes ze pri vyske 180 cm som mala pred tehu 55 kg 😠 😖 a teraz konecne 65 😀 takze v podstate by sa mi ta vaha mala az odteraz ratat ako priberanie 😀 😀 😀 😝

dididi30
24. feb 2008

ale weroni to je individualne, ja som tiez pri malickej pribrala viac, bola som na rizikovom, takze som len jedla a spala, zato teraz pracujem a este sa staram o dceru a domacnost a rozculujem sa s muzikom 😀 alebo ja jeho rozculujem? 😀
to tolko merias??? tak to sa s tebou ani nebavim 😀 tak to si potom podvyzivena 😀 (v dobrom🙂)
ty mozes pribrat aj 40 kil🙂))) ale nie, tolko kolko treba priber, aby bolo dobre teba aj babu 😀

nelusa
24. feb 2008

Ahoj holky.Muzete mi nekdo poradit jak muzu zarucene otehotnet?Zkousime to uz jakou dobu a nic 😢 .Asi to nedelam ve zpravny cas...

dididi30
24. feb 2008

nelusa.......recept neexistuje, je to v tebe, nestresuj a povedz si,,vyskusame,, a uvidis ,ze sa to podari..ak budes na to intenzivne mysliet, tak sa mozes stat, ze sa uspech bude vzdialovat..skus sexovat aj pocas menstruacie aj pred aj po... 😉 dzim palec 🙂

luciask1986
24. feb 2008

ahojte mozem sa pridat kvam ja som v 28 t a pribrala som 10 kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre