Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

terak
18. nov 2010

@lulkax5 A koukam ze podobne i s terminem ... vsak co, ono to dolu pujde a kdyz nepujde, tak se obratime na plastickou a laserovou chirurgii 😀 😀 😀

@dadqa86 tak to ti teda uprimne vubec nezavidim. Sestra ma taky problemy s vahou, ale ne jako ja, ale spis do tech mensich hodnot. Hodne dlouho mela 47 kilo na 170 cm a ted konecne pribrala na neco pred 50. Ale stalo ji to spoustu tech vysocekalorickych napoju pro sportovce, bkomplex, antikoncepce atd. Ale je dobre, ze se ti povedlo otehotnet, ted hlavne hodne papej, at ma miminko z ceho rust.

lulkax5
18. nov 2010

@terak ooooo moja rec 🙂 ale verim ze to pojde dolu aj prirodzene 😀

dadqa86
18. nov 2010

@terak Sak aj papam a dost by som povedala....Nam sa podarilo otehotniet po roku lebo pred tim som mala uz 2-potraty ☹ nerada na to spominam...Jeden som mala v 7tyzdni a druhy som mala v 11.Bala som sa strasne otehotniet ze sa nam to nepodari aj manzel sa bal...a ked som otehotnela tak sme boli aj radi,ale nedufali sme ze sa nam to podari a podarilo sa 😵 a sme stastny....tak som zvedava ako dopadneme 🙂

terak
18. nov 2010

@dadqa86 Kazdopadne hodne stesti i dal v prubehu celeho tehu. Ja vim, ze porad nadavame my na vahu, ale teda ty to mas fakt tezsi. U me nejde o nic, maximalne o to, ze budu tlusta a budu muset hubnout, ale ty davej na sebe a na miminko pozor. I kdyz to jsou asi zbytecne rady ze? ;) No proste drzim palce.....

dadqa86
18. nov 2010

@terak Niesu to zbytocne radi a dakujem...Budem urcite davat pozor na seba aj na miminko a dam vam vediet ako sme dopadli 😉 a dakujem 🙂

many
18. nov 2010

jojky to je váha, kolik měříš 😉
já měla před Ladíkem 54 a měřím 173 🙂 ale po něm mi zůstalo 5 kg, takže teď 59 před Lukáškem a konečně mám 60 😀 kilčo nahoře 😀 ale u Ladíka jsem nabrala teda 23 kg a je fakt, že musím uznat, že jsem se zbytečně přežírala 🙂 sladký,.... teď budu jíst normálně 🙂 se budu teda snažit 😀

dadqa86
18. nov 2010

@many No ja meriam 158 a vobec mi nevadi ze som taka chuda mne to vyhovuje nejako 😀

many
18. nov 2010

@dadqa86 - jasan, nic proti tomu nemám 🙂 já taky doufám,že budu mít jednou aspoň těch 55 😀

dadqa86
18. nov 2010

@many No akoze ja by som tiez chcela pribrat,ale mne sa to asi velmi nepodari ja jem ja zjem strasne vela,ale nepriberem nic ja som skor na svojho oca aj on je taky chudi ako crrbik 😀 ,ale ak priberem tak budem stastna ako blcha...Ti poviem pravdu ked ma aj muz vola ze podme sa niekde okupat sa hambim aj vyzliect do plaviek ☹ je mi to trapne zato ze som taka aka som

many
18. nov 2010

@dadqa86 - no někdo to tak má, že může sníst co chce a stejně nepřibere, já to tak měla taky 🙂 ale teda větší váhu oproti tobě, jinak chápu, taky se mi smáli, že mám nohy - háky do betonu ☹ taky jsem z toho byla jako mladá hotová a později už mi to vůbec nevadilo, po té 20tce 🙂

dadqa86
18. nov 2010

@many a ako si sa stim vyrovnala ze ti to prestalo vadit?lebo ja som to skusala,ale nejak mi to nejde....Aj teraz manzelov brat oslavuje 30-tku a oslavuje ju na jednej atrakcie kde su aj bazeni s teplou vodou a neviem ci ja sa odvazim vojst do vody ked tam bude plno ludi ☹

many
19. nov 2010

@dadqa86 - myslím, že jsem se stím vyrovnala po bubertě 😉 a taky kluci už byli starší a rozumnější a nesmáli se, ale nesmáli se všichni, to spíš na základce, na střední to bylo lepší, nejraději jsem měla zimu - to jsem nosila pod riflema tepláky 😀 abych měla silnější nohy 😀 teď jsem ráda, že jsem vysoká a štíhlá 🙂 no teda teď už moc ne, ale doufám,že jednou zase budu 🙂 budu cvičit a cvičit 🙂 jinak když přibírám, tak hlavně do břicha 😠 a do pusy 😠 ruky a nožky mám furt jak párátka 😀 to mi říká každý, ale já jsem spokojená 😉
joj, nevím jak ti poradit ☹ a do bazénu nemusíš, třeba nepůjde každý 😉 a nebo si dáš dvě sklenky vína a bude ti to jedno, však ať čučí 😉 ale určo vypadáš v plavečkách pěkně 😉 vždyť hubená postava je pěkná, nikde ti neleze žádný špíček,..... 😉 pokuď nelezou hodně kosti ☹

dadqa86
19. nov 2010

@many No ja som to mala rovnake ako ty ja som tiez mala najradsej zimu a tiez som nosila pod nohavicami teplaky 😀 aby som mala silnejsie nohy haha 😀 a ak ti mam pravdu povedat mne je jedno co si myslia ostatny mne moja postava vyhovuje a hotovo...Som spokojna mozem byt rada ze som taka a ze niesom este chudsia no nie? 🙂

many
19. nov 2010

@dadqa86 - tak tak, tak se mi to líbí 😉 buď ráda, jaká jsi a hlavně, že jsi zdravá,...... a hlavně, že se taková líbíš svému muži 🙂 a další ti můžou být ukradení 🙂 já i teď dost často slyším narážky, že jsem vychrtlá,.... a od takových blbců, co jim ženy po porodě nabraly a mají selky 🙂 já jim taky neříkám, že mají doma mandy nebo můj muž 😠 už takových řečí mám plný zuby, ale jednou za čas se najde takový kokot, co si zase rýpne, ale já už se nenechám, já si vždy otevřu pusu, že jsem spokojená a hlavně,že se líbím mýmu chlapovi.... 😉

many
19. nov 2010

a někdo za to prostě nemůže, někdo je od mala hubenej a někdo zase silnej ☹ no ale hlavně, že se každá líbíme tomu našemu 🙂

many
19. nov 2010

@dadqa86 - jinak máš termínek květen, tak můžeš přijít za náma do společnýho termínu - květen, červen porod 2011 😉 bude nás víc a budeme rády 🙂

dadqa86
19. nov 2010

@many ze kokot 😀 😀 😀 😀 tak to mas pravdu hahaha to si napisala dobre 😀 😀 😀 a kde najdem tu temu? rada sa pridam k vam 😉

many
19. nov 2010

@dadqa86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 společný termín 😉

dadqa86
19. nov 2010

@many kujeeeeeeeem 😉 🙂

dadqa86
19. nov 2010

Hmmm ja to nejako neviem najst som presla celu stranku na spolocny termin a nenasla som ☹

many
19. nov 2010

poslední příspěvek jsem tam psala já a napsala jsem to opačně 🙂 porod květen červen 2011 😉 a není zač

dadqa86
19. nov 2010

a na kolkej strane by to malo byt? 😒

alexandrah
19. nov 2010

kocky, nenechajte sa zvyklat ziadnymi debilmi, ono je to jedno, ci ma baba viac alebo menej kil, ked napr. trosku cvici, a ma pevnu postavu, tak to aj tak vyzera dobre!! a urcite na vas vyzeraju vsetky veci super!! ja som tiez stihlounek, a ked mi mama nadavala, ze az moc, len som sa tesila ... ale zase kludne papam vselico, sportujem, uz mam cez 30, a som spokojna!!

dadqa86
19. nov 2010

sak ja si uz ani z toho nic nerobim....mam to na haku lepsie povedane 🙂 som aka som a mne to tak vyhovuje 🙂

kiara3
21. nov 2010

Dobrý večer maminky...Ja som sa vás chcela opýtat či už niektorá z vás nemá skúsenosti 3d sonom v Banskej Bystrici u doktora Fruhwalda.Ako som čitala na fore tak niektoré s týn neboli spokojne čo boli na 3D.Ja viem iba to že sa tam platí 50eur a budu fotky a dvd.Neviete náhodou ake dlhé je to dvd a ako ste tam boli spokojné?Dakujem vám za odpoved.Prajem pekný večer.

many
22. nov 2010

ahojky holky 🙂
alexandrah - jéé ty máš dětičky pěkně po sobě co 😉 jinak já už mám taky 30 a doufám, že po porodě zase vše obleču a to už se víc donutím i cvičit 😀 doufám 😀 to bříško 😀
kaira3 - zkus hledat přímo tohle téma 😉 já ani na 3d nebyla a když nenajdeš, tak ho založ a třeba se ti holčiny nějaký ozvou

many
23. nov 2010

@dadqa86 - jo, už to chápu, ta která to zakládala, to nechala jen pro ČR 😖 blbé teda 😖

dadqa86
23. nov 2010

@many No presne tak 😒 no blbe co uz nevadi aspom popiseme tu 😉

jaja003
23. nov 2010

Ahojte, ja uz som pribrala skoro 7kil, ale zatial je to stale menej ako pri Pavlinke. Tak dufam, ze mi to vydrzi az do konca🙂

katustek
23. nov 2010

Ahoj, ja som pribrala do dnešného dňa 14 kg a to mám pred sebou ešte 10 týždňov 😖
A to za posledné 2 mesiace 10 kg 😝 Pri prvom tehu som pribrala skoro 30 😲 dúfam, že teraz to nebude až tolko už mám z toho mindráky normálne ale po pôrode som dosť rýchlo schudla, no nie však na pôvodnú váhu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre