Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

mirka.pp
22. apr 2008

neviem evi, ja som v 17.tt a zatial som pribrala 3kg

danka86
22. apr 2008

ja som prve kilo pribrala asi v 25tt a teraz uz mam +13kg 😝 ale su na tom aj horsie...

emaso
22. apr 2008

Jaj zeny to vam zavidim tych 3-5 kil,ja som pri oboch pribrala 17,je pravda ze som aj zhodila,teraz mam+7 kil a ked sa do kocky poskladam tak aj pri tretom tak skysnem, tak to neriesim.

danka86
22. apr 2008

ja to tiez vidim tak, ze na tych +16kg to dotiahnem, ale cim sa mi viac blizi porod, tym menej to riesim.. zaujima ma len mala a verim, ze aj tak to schudnem.. teda dufam 😎

waitinka7
22. apr 2008

Dievčatá, ja som v 28 týždni a pribrala som takmer 9 kg. Myslím, že je to stále v norme. A čo sa týka záhy, tak mňa nikdy nepálila, ja neviem ani čo to je. Vraví sa, že ak ženu v tehotenstve páli záha, bude mať vlasaté bábatko. Môže to byť pravda? To moje bude potom asi úplne holohlavé.

petule.h
22. apr 2008

já jsem 26+3 a mám nahoře 4 kg, tak doufm, že přiberu tak 9-10kg, jako u prvního těhotenství

lisula
22. apr 2008

Ahojte babule. som v 21tt a pribrala som 8kg. tak neviem. A pritom nejem ani tak extra veľa.

montinka
22. apr 2008

vies lisula podla mna to je od kazdej zeny individualne ako pribera. ja som zase moc nebribrala a popritom ma vacsie brucho ako by som vraj mala mat podla tej gravidometrie

lisula
22. apr 2008

Dr. povedal že sa tým nemám zaoberať, že je to ok. Malé je v poriadku a to je hlavné. 😀

montinka
22. apr 2008

aj mne povedal presne to iste.🙂

lisula
22. apr 2008

Tak papajme dalej kočky. Papik. už aj idem začať lebo už sme vyhladli. 😅

montinka
22. apr 2008

dobru chut lisula

emaso
22. apr 2008

Presne tak baby,netreba stresovat pre kila,z mojich 17 bolo po prichode z nemocnice 5 a tie som vybehala raz-dva pri mojich "hyperaktivoch",dvakrat to takto slo tak dufam ze to pojde aj po treti krat,alebo nie???

deninka30
22. apr 2008

Ja som v šiestom mesiaci tehotenstva a zatial som pribrala 6kg ale viem že ešte určite priberiem viac a toho sa obavam či to potom zvladnem zhodiť 🙂 dufam že ano

petule.h
22. apr 2008

při prvním dítěti jsem přibrala 9 kg a jak ile jsem přišla domů a zvážila jsem se, tak jsem měla o kilo méně, než jsem měla na začátku těhotenství, takže myslím, že 10 kg jde dolů samo, je to jen voda, dítě...

lenockaaa
22. apr 2008

no ja som 29tt a uz mam +9kg, je to hrozneeeeee chichi ale prave som si spravila krupickovu kasu 😒

sue24
22. apr 2008

Tak ja vas kocky potesim, ja som pocas tehotenstva pribrala 21 kg a som 2 mesiace po porode, rano som sa vazila a mam uz 19 kg dole 😀 a to nic extra nerobim, iba sa staram o mimco, muza a domacnost a obcas si aj z cokoladky dam. A dufam, ze to pojde dalej dolu....zatial t oide tak cca -1kg tyzdenne.

Nebojte, pojde to lahko, po porode to vykojite 😉 Niektore tela totizto zadrziavaju viacej vody, a ine menej, je to iba o tom... 🙂

mien
23. apr 2008

lenockaaa neviem čo je na tom také hrozné, keď som si prečítala tvoj príspevok, tak som bola z toho hotová, lebo, keď niekto povie na 9 že je to hroznél tak potom neviem čo by povedal na mojich 20

heppu
23. apr 2008

baby hlavne ze su miminka zdrave ja am tiez uz 8 kg navrch ale moc ich nie je vidiet a ani brusko nemam az take velke tak neviem kde su asi vsetko papa mala xa xa,

weroni
23. apr 2008

ja 34-ty tyzden ale uz treti tyzden stale 15 kg plus 🙂

johanideska
23. apr 2008

Ahoj. Ja som v 18 tt a doteraz som pribrala 5 kg. Pôvodná váha bola 62, v prvom trimestri som pribrala 2 kg, teraz v 18 tt vážim 67. Výška je 168. Zatiaľ mi Dr. nič nevravel. Pri prvom tehotenstve som pribrala asi 11 kg, tiež z pôvodnej 62 na 73. Tak hádam to teraz nebude viac. Pri prvom som hned po pôrode mala 65 kg, ostatné 3 kg išli dole do pol roka. 🙂

danka86
23. apr 2008

baby, kolko teda asi nechame v porodnici kil? 🙂

silvia83
23. apr 2008

Ahojte ja som doteraz + 6 kg, tak hadam nejakých 5-6 kg ešte priberiem 😉

avanka
23. apr 2008

Dani, ja myslim, ze 9-10 kg urcite....
Ja pomaly koncim 30tt a mam 5 kilo navrch, tak dufam, ze to nebude viac ako 10 za cele tehotenstvo
a inak vcera mi porodila kamaratka, ktora pribrala 5 kilo a v 38tt rodila a mala ma 3100 gramov

danka86
23. apr 2008

silvia, neboj priberies 🙂 ja som som mala v 33tt + 6kg, doktor ma pochvalil a uz to potom islo 😀 😎 ale je to v pohode, ved to zhodime...

pusinka1985
23. apr 2008

Ahojte babi, nic si z toho nerobte, ja som v 32tt a mam 19 nadvahu, je to hrozne, ale co narobim.Je to od toho, kto ake ma spalovanie, metabolizmus. No ja som s tym dvakrat nevyhrala. Horsie je to, ze neudrzim svoju vahu na nohach, nevladzem ani len chodit. Ja verim, ze vsetky tie nadbytocne kilogramy hned po pporode dame dolu. Nase babatka budu vyborna telocvicna 🙂 🙂 🙂

petule.h
24. apr 2008

Já tam nechala všech 9-10 co jsem nabrala a dokonce jsem byla o kilo lehčí, když jsem přišla domů, měla jsem nadstandart a jedla samé pochoutky, takže já tam asi nechala všechno 🙂 . jsem ráda, že se držím v tom 27tt na 4 kg navrch, pač ke konci to jede nejvíc

ninka123
24. apr 2008

pusinka, som rada, ze nie som sama, zatial mam+16 a tiez ma to netrapi..Ked citam ostatne kocky, trosku mi je smutno ale potom si poviem, je to jedno, hlavne, aby sme boli vsetky zdrave aj s babatkami.. 🙂

pusinka1985
24. apr 2008

No ved, to je podstatne...
Aj mna to trapilo aj este trocha trapi, ale verim tomu, ze to pojde dolu zachvilocku, takze netreba podliehat depresiam

petule.h
24. apr 2008

holky jasně,pokud tím tělo netrpí a gynekolog Vás nesprdne, tak je to ok.ZNÁM HOLKY CO NABRALY i 30kg,ale já mám holt štěstí... každá to máme jiné... 🙂 držte se

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre