Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

tehula
16. apr 2009

lily1983> ja idem tiez o 2tt na matersku, ale zas myslim, ze u mna bude efekt opacny. Ja tlacim najma v robote 😀 , ako keby ma za to platili..........doma ma jedlo nejak nelaka....ozaj jem, len ked som hladna, alebo si spomeniem, ze bolo by fajn sa najest konecne. Doma ma rozptyluje strasne vela cinnosti, radsej vybehnem von na prechadzku....ale v praci len na riti sediet, potom len dumam, co by som zozrala 😀 Takze ja ked nepriberiem za 2tt nejak rapidne, tak doma do porodu uz asi nie moc Mozno by som to udrzala na 12kg celkovo, este mam 3kg rezervu

zuzanka.123
16. apr 2009

Alfomilka ja som v prvom tehotenstve pribrala 27 kg.a to som sa stravovala celkom v pohode,normalne ziadne prepchavanie....teraz pri druhom som si povedala,ze dost...ziadny slon uz zo mna nebude,ze si budem davat pozor na stravu,ale ako vidim k nicomu to nevedie...mam to asi dane v sebe ☹ ☹ ☹ .......idem sa z toho zblaznit.Co sa tyka poradni ani mi nevrav.....uz mam strach ako sa na buduci tyzden do mna opat pusti sestricka......des......

aponchie
17. apr 2009

kurna jednou mozna dvakrat v zivote bejt tehotna atakto se nervovat jidlem...to je hruza 😎

helulicek
17. apr 2009

aponchie, máš pravdu 🙂 to jsou holt ženský, pořád koukáme kolik přibíráme a pak se nervujem, než bysme si užili konečně to, že se můžeme nadlábnout aniž by jsme měli mít špatný svědomí 😉

gabulka26
17. apr 2009

ahojte.tak ja pridavam aktualny stav:dnes sme zacali 21tt od zaciatku sme pribrali 7kg.uz sa kraaaasne gulatime a pretrcame brusko.ale idem sa radsej napapkat.

katka1981
17. apr 2009

aponchie, presne

dianka3
18. apr 2009

pajinka a kolko si vazila ked si nebola tehotna? no vies ja by som sa s tebou rada vymenila 😝 ja som pribrala len 11 kg myslela som ze priberiem viac,chcem trosku pribrat bo pri mojej vyske 171cm vazim iba 54kg 🙄
no a moj muz ma vola palicka 😅

wsmoulinkaa
18. apr 2009

ahoj....já doted nabrala 9kg

před těhu 47kg - ted 56kg

katulen
18. apr 2009

smouli, já doteď...4,5kg 😀 , mám v sobě nejspíše nějakého parazita, protože jim úplně normálně, žádná dieta 😉 ,
klidně vepřo-knedlo-zelo, čokoláda atd..... 😀

dianka3
18. apr 2009

no ale ty mozno urcite este naberies nie?

kolka1
19. apr 2009

Ahojte, je mozne, ze som pribrala za 3 dni 1,5 kg?

aponchie
19. apr 2009

proc ne ja mam za mesic 4kg 😎

kolka1
19. apr 2009

Tak to aj ja 😠

zuzkaprofant
19. apr 2009

kolka ja pravidelne priberam mesacne 4kg a to ci jem alebo nie tak tie kg presne pribudnu 😀 😀 😀

kolka1
19. apr 2009

Aponchie, Zuzkaprofant a pribera sa tymto tempom aj v tretom trimestri? Ja som citala, ze po 27. tyzdni by sa priberanie malo zacat spomalovat tak ma zaujima aka je realita 😉

aponchie
19. apr 2009

ve tretim trimestru jsem pribrala nejvice ..z aposledni mesic u male 5kg ani sem uz nejedla ale to byla asi voda ,ale i speky pac sem jedla co sem chtela a neresila to

emamamamu
19. apr 2009

pred tehu 51, ted 45😀

pilotka2
19. apr 2009

Ahoj holky, tak ja už mám po tým, přibrala jsem 10,5kg a 8 den po porodu už ´jsem vážila stejně jako před těhu. rodila jsem sc a teď se už cítím celkem fain.

dianka3
19. apr 2009

pilotka avoj a kolko vazil malicky ked sa narodil?

pilotka2
20. apr 2009

Adámek vážil 4 kg a 52cm 😀 😀 😀

wsmoulinkaa
20. apr 2009

ty vogy za 3dny 1,5kg to je dost ne?? 😉 tak to mi napiš kolik jsi přibrala za měsíc...třeba jsi měla fakt žravou!!!

helulicek
20. apr 2009

Holky, tak já si asi měsíc držela váhu na těch 10-11kg a teď mi to taky během pár dnů houplo asi o 1,5kg nahoru. Je fakt, že jsem měla žravou. Celé těhu mě to nepotkalo a teď musím utíkat z domu, aby mě to netáhlo k ledničce 😅

dicinka1
20. apr 2009

ajojte baby...je vela prirastok hmotnosti 13-14 kg do 34 tt? Dnes mi jeden doky povedal,ze to je veeeeela 😅

helulicek
20. apr 2009

to si nemyslím, já myslím, že je to furt v normě 😉

dianka3
20. apr 2009

pilotka vav no tak to je riadny chlap 😀 a to si ho normalne porodila alebo si mala cisarsky rez?

dicinka ja som v 32tt a doteraz som pribrala len 12kg a zevraj je to malo 😖 tak neviem ale ty to mas okej

dicinka1
20. apr 2009

no pred tehu som vazila 70 kg...po stimulacii liekmi som pribrala na 80-81 kg..a teraz vazim 93-94 kg 😀 😀 😀
aj ked sa za svojhu vahu hanbim,myslim si,ze radsej priberat ako nepriberat 😉

viem ze poniektore priberu aj 20 kg pocas tehu...a nikto na nich nekrici... 😉 normalne som mala nervy ked mi to povedal 😠 😠 😠 😠

helulicek
20. apr 2009

hmm, vidím, že i v tomto se doktoři neshodnou...mě teda na to dr neříká nic...asi se ji ve čtvrtek zeptám 🙂

dicinka1
20. apr 2009

mame babo cez ivf..tak preto ta stimulacia liekmi 😉

dicinka1
20. apr 2009

moj doky mi nic nepovedal,ale muselo som ist dnes na pohotovost koli tomu,ze na toaletaku som si nasla krv..a ten nezeby sa staral o to,odkial ta krv je..ale staral sa o to,o co nema 😠 😠 😠

andrea12737
20. apr 2009

Ahojte, no ja som pri mojom prvom tehu pribrala 20kg,a to som jedla za dvoch a doky mi na to vobec nic nepovedal, co som sa cudovala, teraz som na konci 11tt a mam 2,5kg naviac, nezda sa mi ze sa prejedam, alebo jem proste viacej ako pred tehu, ale je mi to asi takto sudene, este s tym nie som celkom stotoznena-ze to dopadne najskor rovnako.. ☹ no co uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre