Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

mamamima
18. júl 2008

Olivia je krasne meno...a Samko je aj moje obl. takže super 🙂 lízatká 🙂 aj moja mala je moja cuckanička 🙂

majandra
18. júl 2008

Lebo vyjadrila sa na to meno, ked som jej to povedala, ze Olivia- Pepek namornik, potom oliva cervena, cierna, zelena...som myslela, ze ma porazi....no ale co uz......uz aby som to male lizatko mala v naruci.To musi byt pocit, ze? Ty to uz poznas.

mamamima
18. júl 2008

Je to to najkrajšie v živote, neskutočný pocit, naozaj...mne dali malu hned ako ju vybrali, ešte sme boli spojene šnurou a dali mi ju na brucho, ja som ju pohladkala, ona sa tak na mna pozrela, teraz sa mi tisnu slzy do očí...je to nadherne, uvidíš...a nedaj sa odradiť nikym, ked sa ti páčia tie mena, ani ich nikomu teda nehovor, nech nemaju blbe komentare...je to vaša vec...

majandra
18. júl 2008

to muselo byt nieco krasne, taky neopakovatelny pocit....uz sa neviem dockat toho 6.12. jasne, uz ich nikomu nebudem hovorit, aspon sa usetrim tych komentarov, 😉

mamamima
18. júl 2008

aj moja suseda teraz má niekedy termín a pýtala som sa jej na mena a ona že nikomu ich nehovoríme...a zda sa mi to super, lebo niekt. ludia su fakt švacnutí 😎

majandra
18. júl 2008

ano je to tak.....keby som mohla tak ich tak fajn uzemnim, ale to ma vzdy brzdi manzel, ale ked mne to neda. 😀

mamamima
18. júl 2008

ty odkedy citiš pohyby?

majandra
18. júl 2008

take dva tyzdne citim pohyby, ale ci to boli pohyby no asi, lebo creva to nie su. 😅

mamamima
18. júl 2008

ano, to je také na začiatku si si neni istá...ale teraz to črevá istotne nie su 🙂 a je to krasny pocit...juj už nech kope aj mna 🙂 zda sa mi to nekonečno...ja hovorím, že radšej dve porodiť ako jedno vynosiť...tehotenstvo je krasne, ale aj tak je lepšie ked už je vonku... 🙂

majandra
18. júl 2008

a porod bol aky?? dalo sa to zniest?

mamamima
18. júl 2008

u mna super...asi preto som taká hrdinka 😀

majandra
18. júl 2008

no tak dufam, ze ja to nebudem mat tazke......a ked aj ano, musim to vydrzat, ale ten maly drobec za to stoji 🙂 som zvedava, ci mi v utorok povie pohlavie babatka....ci sa nam ukaze,ale mohlo by sa. 🙂

mamamima
18. júl 2008

to naozaj stojí za to...a ked to malé uvidíš, tak na všetko hned zabudneš...

majandra
18. júl 2008

pozrela si si moj album, nie je to moje brusko na taky tyzden male??

mamamima
18. júl 2008

Nie podla mna nie je malé...nepribrala si vela a ako ma babo v poriadku "miery" tak ok...na tom fakt nezaleží...a bud rada...mne už teraz vytrča...ako ostatne mám také ako predtym, len gate už nezapnem, ale čítala som, že pri druhom teh. je maternica roztiahnuta a bruško vidieť ovela skor...neboj, ešte budeš mať čo nosiť, ale malé nie je...si pekna nevestička.

majandra
18. júl 2008

ked som bola naposledy u lekarky, tak povedala, ze miery zodpovedaju tyzdnu v ktorom som. V 16-tom tyzdni malo 10 cm.Dakujem, nevestou som bola pred styrmi rokmi...to je stara fotka, ale inu schopnu som nenasla. 😕

mamamima
18. júl 2008

tak vidiš, potom je všetko ok...idem malé nakrmiť, už mi skrka 😀 tak zatial 🙂

majandra
18. júl 2008

ok, dobru chut, ja zachvilu idem na tu akciu...tak snad nabuduce pokecame...dobre sa s tebou pisalo.

mamamima
18. júl 2008

Dakujem, aj mne s tebou a dobre sa napapkaj 🙂

majandra
18. júl 2008

diky, sa tesim, na nic ine nemyslim len na jedlo 😀

andela1
19. júl 2008

ahojte tehulky!opat sa vraciam k tejto teme,bohuzial pre mna este stalym problemom je pribrat ☹ ako tak pozeram niektore z vas stym nemaju problem.ja som teraz v 16+2tt a rano ked sa postavim na vahu mam stale 49kg.pocas dna,navecer 50kg.ale to mi vzdy padne.neviem prekrocit ani len 50kg.a pritom jem mozno nie vela ale castejsie.v 18+5tt mam ist na poradnu.myslite si ze do vtedy mozem pribrat?rozhodla som sa ze si budem pisat co zjem,aby som sledovala ci sa stravujem dostatocne a ak bude treba ukazem aj gynekologovi,aby videl,ze naozaj vsetko robim preto aby som pribrala.no drzte mi palce do 5.8.musim pribrat a to najmenej 2kg.

meliri neviem ci to budes citat ale podla fotky ktoru mas v albume vidim ze si takisto chuda ako ja.tak trosku som aj kludna,ze nie som iba ja taka stihla,hoc najradsej by som si uz hladka o nieco vacsie brusko a na vahe videla aspon 52kg.no dufam ze sa dockamaj toho.tak drzte palce pekny vikend vam prajem 😵 🙂 😉

xena22
19. júl 2008

Andela a preco by si mala pribrat?Ja som pri prvom tehu do 24tt nepribrala ani deko a doktor nepovedal ani slovo,do konca tehu som stihla pribrat 20kg....bud rada,ze vela nepriberas...

andela1
19. júl 2008

ahoj xena.no mne lekar trosku vycital ze som moc chuda.niektory den si spravim album a mozes posudit sama.mna to tiez hneva ze nepriberam.to nie je iba kvoli lekarovi.pred tehu som mala tak 51kg-52kg zalezalo od toho ake som mala obdobie.a teraz neviem prekrocit 50kg.mozno teraz nepriberam a neskor zase budem priberat ako diva a nebudem to vediet zastavit.je to mozne,ale vies chcem aby sa babo malo dobre a aj ja sa citila spokojna.aj kedsom bola naposledy na poradni,tiez som mala 49kg a babo bolo tak velke ake malo byt v tom tt.takze som bola kludna.vsak uvidim.dufam,ze ak sa najblizsie pustim do tejto temy vam napisem ze som pribrala.ako si pisala ze do 24tt si nepribrala a brusko ti rastlo?

xena22
19. júl 2008

Neboj a nestresuj sa koli tomu,moja suseda pribrala pri kazdom tehu len 4kg a mala tri a pol kilove deti 😀

Brusko som mala asi tak od 15tt a v 24tt som uz mala taku futbalovu lopticku pred sebou a prve kilo na sebe potom som zacala naberat 😀 ved vidis ako pisem 20kg,len za posledny mesiac to bolo 6kg,,,hrozne,,,po detoch sa na mna lepili kilecka len taky fukot a ja uz len nostalgicky spominam,ako som za slobodna mala ledva 50kg a nie a nie pribrat 😀 Prajem ti aby ti to zostalo navzdy,ver mi,ze viem o com hovorim 😅

evulinkab
20. júl 2008

Ahoj holky, já jsem 14+5tt a i když bříško už trochu mám, tak jsem nejenže nic nepřibrala, ale naopak mám ještě 3 kila dole.Před těhotenstvím jsem měla 51kg, ted 48.Snažím se hodně jíst, večer mám treba tech 50, ale ráno opět 48.Nechápu to.Kdybych zvracela, nedivila bych se.Jenže já nezvracím, kvůli nízko položené placentě musím hodně odpočívat, takže skoro ani žádný výdej energie nemám a přitom nic.Tak jsem z toho taky celkem neklidná.Ale díky tehle diskusi aspon vím, že v tom nejsem sama 🙂

majandra
21. júl 2008

lekari hovoria, ze ked zena schudne do 20tt nic sa nedeje ono to v tej druhej polovici dozenies 🙂

fitny
21. júl 2008

baby, na začiatku teh. som mala tiež 49kg, doki bol zhrozený, keď zistil, že čakám dvojičky a strašne pomaly som pribrala svoje kilečká, ale bábätká boli ok, rástli tak ako je u dvojičkách normálne 😎 takže netreba stresovať kvôli kilám, ono to príde samo, ani sa nenazdáte a budete mať doooosť navyše 😀 som v 33tt a pribrala som 11kg, čo nie je také strašné, keďže budú dve 😵 😵

andela1
21. júl 2008

baby aj som rada,ze nie som jedina ktora ma vahu 49kg. 😉 a ma problem s priberanim.
evulinkab ja mam ten isty problem ako ty ani ja nevraciam a ani moc energie nevydam zo seba a predsa ma obchadzaju kila.no hadam aspon babo rastie tak ako ma.zajtra volam kvoli krvnym testom co sa robia v 15tt dufam ze je vsetko ok. 😉
fitny no tak to ta obdivujem a zaroven gratulujem.vidim ze si aj ty z Ga.aka nahoda z okresu Ga moc bab tu nevidiet. 🙂 drzim ti palce vsak tebe to uz pomaly klopka na dvere 😉 🙂 😵

apfele
22. júl 2008

Váha před těhu 52kg, nyní 32+4tt 59kg. Začla jsem přibírat v 16.týdnu těhotenství.

levik82
22. júl 2008

Ja som v 29. tt a mam zatial plus 7 kil. Myslim ze celkom v pohode. Aj ked, ked ludia vidia moje brucho urcite by povedali ze mam uz nejakych plus 15 🙂 Dufam ale ze plus 15 neprekrocim no...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre